Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo sie zgadzam, ale w sumie bylby to kolejny krok w strone realizmu;) z tym, ze imho na razie technologia i silnik fify na to nie pozwalaja.

Ale co to za realizm? :) Idąc takim torem realizmu to powinni dodać większe błędy sędziów itd itd, ale moim zdaniem to psuje zabawę, im wiecej zależy od szczęscia i losu tym gorzej - Moim zdaniem gra powinna byc wypośrodkowana i ja chciałbym żeby jak najwiecej zależało od moich rączek ,a nie ,ze ktos ma farta bo tak sie w programie wylosowało :)

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie z Toba calkowicie zgadzam;)

To fajnie , milego dnia , ja juz szykuje sie na Polske :)) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten rok te licencje ma jeszcze wykupione KONAMI. Niestety. Może w 14stce... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tylko Fife 09 i teraz 12, wiec analogicznie powinienem dopiero kupic Fife 2016, ale mysle, ze skoro mam 12, to na pewno opchne ja za sete, doloze druga i kupie trzynastke;)

Choc mimo wszystko, poczekam na recenzje i dopiero zadecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Mnie to dziwi, jak widzę na takim np. gametrade oferty Uncharted 3 za 110 zł, albo za 100zł z zuzytym Online Passem. Przeciez nowe taniej wyjdą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbują żerować na ludziach, którzy nie są zorientowani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nic, widzialem goscia ktory oferuje FIFE 12 z uzytym online passem za uwaga...180zl :D zreszta reszta gier jakie posiadal owniez mialy cene z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze w 13 docenia troszke Polakow i Kuba czy Łukasz beda mieli deko wyzszy ovr :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki piłkarzy są totalnie źle zrobione w 12. Po prostu muszą to poprawić. Wojtek Szczęsny ma tylko 80 ^^, dla mnie ważne jest głównie tylko by poprawione zostały drużyny 5 gwiazdkowe, szczególnie Real Madryt, chciałbym też zmiany komentatorów(polskich), bo to co tu jest to totalna żenada, ale tego się nie doczekam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe niby za co mają mu dać więcej niż te 80? W Premier League miał słaby sezon, był jednym z 3,4 najgorszych bramkarzy w całej lidze. Ledwie ponad 63% obronionych strzałów, 49 goli wpuszczonych, w tym 9 zza pola karnego. Tylko tak "fantastyczni" bramkarze jak: Robinson, Ruddy, Kenny, Al Habsi, czy Hennesey mają gorsze statystyki. Tyle, że każdy z nich gra w zespołach o co najmniej klasę gorszych niż Arsenal. Na drugim biegunie są za to De Gea (78%) i Hart (77%).

I w jakim sensie mają poprawić 5* zespoły? Real już w 12 jest przegięty i zdecydowanie za mocny. Na komentatorów nie ma jednak co liczyć. Polecam więc się przełączyć na angielskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komentatorów nie ma jednak co liczyć. Polecam więc się przełączyć na angielskich.

Po dniu grania tak zrobilem i mysle,ze w fifie 13 tez tak zrobie. Polski dzial EA chyba olewa sprawe bo widac ,ze to nietylko bledy w grze ale rowniez w zamianie plikow ktorych Polscy programisci nie potrafia nawet zastapic :(

Sam bym lepiej zrobil ten caly komentarz, wystarczy kazac szpakowi mowic bardziej ogolnikowo zeby komentarz pasowal to roznych sytuacji, a nie takie idiotyzmy ktore czesto sie powtarzaja...

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ten Real chodziło mi właśnie o to by go osłabić bo jest o wiele mocniejszy od innych drużyn. Wybierając go automatycznie ma się dużą przewagę nad innymi, dlatego zawsze trafia się na niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał poprawę w budowaniu akcji. Żeby nie było tak że jedynym sposobem na strzelenie bramki jest bieganie przed siebie jak grzmot i oddanie strzału z 16 metra. Poprawić, by to wygłądało jak na meczach, spokojny atak pozycyjny, przyciągnięcie obrońców, górna piła za obrone, lob i gol. Trzymam kciuki by to poprawili.

Noi dużego polepszenia: tryb kariery. W PES 10 kariera była MEGA WCIĄGAJĄCA. Dawała dużo radochy, w Fifie troche gorzej się to prezentowało.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dniu grania tak zrobilem i mysle,ze w fifie 13 tez tak zrobie. Polski dzial EA chyba olewa sprawe bo widac ,ze to nietylko bledy w grze ale rowniez w zamianie plikow ktorych Polscy programisci nie potrafia nawet zastapic :(

Sam bym lepiej zrobil ten caly komentarz, wystarczy kazac szpakowi mowic bardziej ogolnikowo zeby komentarz pasowal to roznych sytuacji, a nie takie idiotyzmy ktore czesto sie powtarzaja...

Jeśli chodzi o komentarz to bym raczej widział Tomasza Zimocha z Polskiej Jedynki http://www.youtube.com/watch?v=bs6hQHVUXrc

albo Komentatorów Ligi Angielskiej w Canal +

Mam nadzieje ze PES sie odrodzi bo elektronicy juz zaczynaja odcinac kupony, pomiedzy fifa 11-12 nie ma praktycznie roznicy po za tempem i tym impact engine, ale to nie przeszkadza jak sie gra caly czas singla, zaczyna byc denerwujace gdy sie gra w niedopracowany BEAPRO albo efekty tego impactE podczas 1vs1.

Mozna oswiec z nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zacznijcie w końcu grać na manualu to 90% opisanych tu problemów nie będzie miało miejsca, asysty są dla niedzielnych graczy i dla tych którym największą frajdę sprawia przebiegniecie Messim całego boiska i strzelanie 10 bramek..

EA chyba co raz bardziej olewa system z asystami, i bardzo dobrze bo moim zdaniem asysty w pewien sposób hamują rozwój tej genialnej gry, i mówię to jako były największy na osiedlu fan PES'a

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy dokładna premiera fify 13?

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera odbędzie sie około dnia 28.09.2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie na manualu nie ma sensu i to nie dlatego, że jest to zbyt trudne tylko gra strasznie mało osób i trzeba szukać przeciwnika przez 20 minut... W takim czasie rozegram jeden mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz szukalem rywala dluzej niz 2-3 minuty - w finale pucharu. Ale fakt, ze EA powinno jakos zachecic ludzi do grania na manualu.

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie małe pytanko czy będzie można kupić w sklepie PSN grę w dniu premiery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×