Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

A tak poważnie to ja bym Boruca chętnie widział i to najlepiej w koszulce Legii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nierealne. Osobiście, wolę zagraniczne wersje, głównie angielską z gwiazdami Premier League. Posiadam Fife 10 anglojęzyczną, a 11 i 12 w pl, może 13 też wezmę w ang wersji, się zobaczy...

Edytowane przez Realinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boki zrywać...

W każdym razie zapowiada się to całkiem dobrze. Pierwszy raz nie czytałem żadnych artykułów na temat nowej Fify. W zasadzie mam zamiar tego nie robić. Ostatnio, przed dwunastką, naczytałem się, napaliłem i różnic nie zauważyłem ;/ Obejrzałem trailery i wygląda to jak zwykle. I tak ją kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będą to wydania dla trzech największych klubów La liga, za owe edycje potencjalni kupcy będą musieli trochę dopłacić.

a bedzie w nich polski jezyk ? bo jak tak to warto kupić taką edycje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na allegro i tam ukazała się cena 329zł za wersję Ultimate Edition. Nie dajcie zrobić się w balona i kupować w tej cenie nową fifkę. Na brytyjskim amazonie ta wersja kosztuje jakąś stówkę mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA opublikowało nawet okładke Fify 14 :biggrin:

pawlowski_obrazek_-1.png

Jak ktoś nie wie o co chodzi:

:biggrin: Edytowane przez Kani
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawłowski zabłysnał w tym wywiadzie ! Potem się dziwić że nie kupują polskich zawodników do zachodnich klubów : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA opublikowało nawet okładke Fify 14 :biggrin:

pawlowski_obrazek_-1.png

Jak ktoś nie wie o co chodzi:

:biggrin:

Dla mnie okładka może być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy błysk Pawłowskiego. W jednym z meczów w minionym sezonie tak ucieszył się ze strzelonej przez kolegę bramki, że prawie sobie nogi połamał. Chciał zrobić ślizg na kolanach, ale zapomniał o rozpędzie i zwyczajnie spadł na kolana. Mógł się nabawić naprawdę poważnej kontuzji, ale głupi ma szczęście. :P

Swoją drogą, życzę mu dobrze, bo to dobry bramkarz. Szkoda, że Lechia tak cieniowała (jestem z Gdańska, a na pięknej PGE Arenie byłem tylko raz, na meczu Hiszpania-Irlandia), bo IMO nie opłaca się wydać 20-30zł aby przez 90 minut oglądać stadion (fakt, zachwyca, ale człowiek się przyzwyczaja). Tak źle grali biało-zieloni, o...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę, że ktoś tu czyta weszło(ew. przegląda;)

jak dla mnie najbardziej adekwatna okładka dla PL wersji.

2vxlu2b.jpg

btw. przegapiłem pre-order F13 za 33 funty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientuje sie ktos gdzie mozna zamowic pre-order z edycja dla La Liga i wersja z Barcelona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam szanse kupić fife 13 z edycją la liga tylko mam do was wielkie pytanie

Czy w tej edycji będzie znajdował się język polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz pochwalic sie gdzie mozesz kupic ta wersje, bo sam jestem zainteresowany? Co do pytania to podlaczam sie pod nie, choc wydaje mi sie ze jezyki powinne byc dostepne wszystkie te co w normalnym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najbardziej opłaca się kupić preorder ? ;)

W sklepie PSX Extreme albo na ultimie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33f dobra cena,wydaje mi sie ze w uk sa najtansze gry.polecam pojsc pod sklep 28 wrzesnia o północy.ja bylem po 12 to klimat byl zajebisty.mimo ze bylem zmelanzowany sowicie ziolami,pojechalem pod sklep gamestation..kolejka ze 60 osob,stal przedemna starszy koles kolo 50 na poczatku mi mowi..stoje dla dzieci po gre,po 30min-chyba sobie pykne mecza,po ok godzinie..a piepsze nie ide do roboty..pocioram troche..w miedzy czasie jakas bryna zauwazyla kolejke..po co wy tu stoicie o 1 w nocy?po..bało was?jechal strasznie nam po rajtach..mialem taki ubaw,po pachy..nie zapomne tego nigdy!polecam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie Fankis :biggrin: wbijaj dzisiaj po 12 w nocy to pykniemy w Fifke ;)

A co do Fify 13 to przeżyje tego Messiego na okładce byle by poprawili działanie serwerów EA i troche popracowali nad wrzutkami bo co do popraw grafiki nie ma co liczyć pewnie...

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleszko pracuje po 13h,tylko weekend.Ja juz zaczynam miec pomalu fifowską gorączke.co roku mi sie zalącza tak wlasnie miesiąc wczesniej..Co kiel?pojedynek PODBESKIDZIE VS korona?haha.Lechie tez zapraszam na sparing!IDZIE IDZIE!PODBESKIDZIE!póltora gwiazdki zaprasza na gorący teren!sobota i niedziela po pólnocy!W f13 gorale juz 3 gwiazdki he

wkońcu LEO na okładce!ty kielczan my wiemy zebyś chcial Piechne,ale to nie przejdzie!Fajnie ze kariere poprawiają,zawsze od tego trybu zaczynam kolejną fifke..w f12 lecialem Malagą,dopiero w 4 sezon zdobylem mistrza na klasie swiatowej,a sezon wczesniej rostrzygł sie w ostatnim meczu,gdzie w dupsko dostalem z Villarealem.Konsola wisiala za oknem,ale...wciaglem ja zpowrotem.heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się wybieram gdzieś w dniu premiery po grę. Pamiętam jak wychodził dodatek nowy do WoWa. Poszedłem z kolegą. Faktycznie klimat jest naprawdę zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×