Skocz do zawartości
ONE

Beyond Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w Fahrenheita i byłem zadowolony...grałem w Heavy Rain i byłem praktycznie w niebie, ale jak zobaczyłem trailer BTS i 25min gameplay to śmiało stwierdzam że to będzie moja główna pozycja do kupienia 2013...ciekawi mnie też czy QD rozwiną jakoś motyw z Karą w chociażby kolejne grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością, w międzyczasie czekam na zamówionego Heavy Rain...nie moge się doczekać. Co do Fahrenheita to wczoraj próbowałem znaleźć płytke z gazety z nim - niestety bezskutecznie. :(

Jeśli Heavy Rain mi się spodoba (a demko było świetne,pozatym uwielbiam takie "klimaty") to Beyond napewno kupie.

Edytowane przez Snipe__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Heavy Rain możesz grać bardzo długo ponieważ jest wiele zakończeń i innych smaczków które możesz zrobić, masz wybory dzięki którym akcja może potoczyć się za każdym razem inaczej...sam już chyba przeszedłem HR z 10x jak nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche się obawiam tych paranormalnych wątków, o wiele bardziej przypadło mi do gustu HR, bez żadnych paranormalnych rzeczy, po prostu zwykła ludzka fabuła..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun z polskimi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hu hu hu

następny must have się szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUST HAVE ! grę kupuję w pre-orderze oczywiście, "Heavy Rain" był dla mnie jedną z najlepszych gier w jakie grałem - już się nie mogę doczekać nowej gry od Quantic Dream.

:devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły rok zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iHPSqU839KOvt.gif Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iHPSqU839KOvt.gif

Miazga, istna miazga. Zapowiada się najładniejsza gra na PS3.

Na GT jest nowy filmik prezentujący moce głównej bohaterki. Jeżeli ktoś narzekał, że gameplay to kalka HR, to ma dowód, że tak nie będzie. Te moce dają spore możliwości na ukończeniu etapów na różne sposoby. Przejęcie snajpera czy helikoptera świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak np. przyjdzie nam grać w Beyond Two Souls

http://www.ps3site.pl/beyond-two-souls-nie-przestaje-zachwycac/123154

gra zapowiada się rewelacyjnie

grafika moim zdaniem też stoi na wysokim poziomie

wyczuwam kawał solidnej gry :)

jakaś data premiery by się przydała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie prawdopodobnie jedyna gra którą kupie za pomoca preordera jak tylko się pojawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David Cage twierdzi, że w Beyond najlepiej zagrać tylko raz - http://www.ps3site.pl/w-beyond-dwie-dusze-powinnismy-zagrac-tylko-raz/124631

Stwierdzenie, że w Beyond najlepiej zagrać raz oznacza tylko jedno - twoje wybory będą miały jedynie znaczenie kosmetyczne i dlatego nie powinieneś grać więcej niż raz by nie zobaczyć jak bardzo gra jest ograniczona.

Szczerze? Zdenerwowało mnie to. W połączeniu z wcześniejszym komentarzem Cage'a o tym, że gry i twórcy gier muszą dorosnąć, świadczy to jedynie o arogancji pana Cage'a. Jedna gra z poważną fabułą nie czyni z tego pana guru i nie daje mu odpowiedniej legitymizacji by wydawać takie sądy.

Koniec ranta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba bardziej chodziło o to że przechodząc grę raz masz swoją unikalną historię...a jak przejdziesz x razy to poznasz wszystkie możliwości i to straci swój urok...tak samo było z HR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jemu chyba bardziej chodziło o to że przechodząc grę raz masz swoją unikalną historię...a jak przejdziesz x razy to poznasz wszystkie możliwości i to straci swój urok...tak samo było z HR...
Zamiast uroku, bardziej chodzi o zamaskowanie ograniczeń oraz pozorności twoich wyborów w grze, ale ja jestem cynikiem, więc zawsze doszukuję się bardziej "brudnego i przyziemnego" wytłumaczenia.

Mój wcześniejszy post jest tylko i wyłącznie rantem na - moim zdaniem - ogromną arogancję Cage'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jak to czytam, to, co do idei gry, mam silne skojarzenia z... Limbo.

BTW. podoba mi się, że niby nie ma to być HR, tylko w ładniejszej, podrasowanej oprawie. Mam nadzieję, że to faktycznie będzie zupełnie inna mechanika i filozofia gry.

Czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mi nawet przeszkadzało podobieństwo do HR w takich produkcjach dużo ważniejsza jest fabuła i klimat, a zapowiada się naprawdę ciekawie! Ale będzie granie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×