Skocz do zawartości
ONE

Splinter Cell: Blacklist

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś do gier na siłe wsadzali cover system, teraz widocznie to samo jest z elementami wspinaczkowymi... Ale wygląda dość fajnie, Conviction mi się bardzo podobał ale ze względu na fabułę i lokacje, tutaj znowu mamy jakiś Irak... mam nadzieję, że jednak sam wróci do swojego ojczystego kraju.

Btw. czyżbyśmy mieli do czynienia z prequelem? Bo główny bohater wygląda dość młodo i wydaje się, że znów pracuje dla Echelonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie prequel skoro Sam jest szefem Fourth Echelon. Ciekawie wyglada polaczenie Unacharted z bajerami Future Soldier. Trzeba obserwowac ten tytul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, za pierwszym razem nie słuchałem komentarzu. Czyli widocznie mamy do czynienia z drugim Ezio, bo Fisher już ma spokojnie ponad 40 lat na karku a śmiga po planszy jak nastolatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra stała jeszcze bardziej dynamiczna tzn. zaznaczanie targetów i bięgniecie przed siebie. Fisher morduje niesamowicie ale dla mnie to świetnie wygląda. Mam tylko nadzieję że będą misję które będą polegać na skradance ale tak zdecydowanie dla mnie przynajmniej zapowiada się fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dynamiczność to już była w Conviction, Blacklist to po porusta odświeżona wersja tej gry. Widocznie jednak SC poszedł w inna stronę i do rasowej skradanki nie wróci. Może to dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie póki co bardzo cichutko, więc ruszymy nieco i podgrzejemy atmosferę. W sieci pojawił się nowy, niestety krótki gameplay. Poprzedni bodaj z E3, który pokazywał fragment jednej z misji znam już na pamięć. Cieszy więc, że w końcu pojawiło się coś nowego.

Co się rzuca w oczy? Przede wszystkim - stary dobry Splinter Cell. Mam za sobą w całości jedynkę, Pandorę i Chaos Theory i tyle. Kolejne dwie części kompletnie mnie nie ruszyły. Były słabe, nijakie i totalnie skopane. Nie mam pojęcia, jak można było tak mocno udusić - co jak co - genialną serię, wypuszczając fatalnego "Double Agent" i "Conviction". Tym razem seria wraca do korzeni, imponuje wykonaniem i bohaterem, który ponownie (tak jak w pierwszych częściach) zachwyca, podobnie jak jego umiejętności.

Premiera w kwietniu 2013 roku. Oby nie była przesuwana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze .

Pamiętam jak całkiem niedawno męczyłem kolekcję HD .

Fajną sprawą były trofea gdzie trzeba było przejść grę bez ani jednej śmierci czy wykrycia co dodatkowo wymuszało grę stealth :)

Mam nadzieję że tu będzie podobnie, taka gra wyzwalała u mnie ogromne emocje i daje olbrzymią satysfakcję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś planuje zakup Splinter Cella, zapraszam na priv. Mam fajną propozycję z kodami na DLC i duużym plakatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno powrót do korzeni. Sprawdzę gdy cena radykalnie spadnie. W połowie września wychodzą Killzone, GTA 5 i Diablo 3 które mają większy priorytet na mojej liście zakupów. W tym natłoku premier nowy SC raczej zaginie na liście sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie.... splinter cell... Co za czas a niby lato takie ogórkowe...

 

Wszystkie części za mną - wszystkie bardzo lubię poza tym na x360 "cod'o cellem" ;)

 

Ktoś łyka na premierę?? ja po raz pierwszy od dawna stwierdzam - nie mam funduszy na premierę... Priorytety growe nie pozwalają ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę jak tylko wrócę do domu czyli 1.09 jedyny priorytet na wrzesień to FIFA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia fabularna w tej części? Nie skończyłem żadnej części tej serii. Jest sens, abym kupował Blacklist? Czy najpierw koniecznie trzeba skończyć poprzednie części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mozesz zaczac od Blacklist , nie ma powiazanie fabularnego jedynie kilka postaci bedzie "znajomych"

Swoja droga zapowiada sie ciekawa gra a w temacie cisza jakby premiera miala byc za pol roku a nie za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam posta chyba nie strzelilem nawet w tym temacie, ale nie zmienia to faktu ze gre biore od razu jak sie tylko pojawi :).

 

Cisza pewnie dlatego ze Ubi cos slabo promuje ten tytul. Nie ma hajpu, nie ma aktywnosci w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gry od Ubisoftu są tak świetne że nie trzeba ich promować a i tak dobrze się sprzedadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję że złamałem się i zamówiłem wersję z figurką. Jeżeli faktycznie gra wróciła do korzeni to może być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilbym preordera w PSS ale cena skutecznie mnie odstraszyla.

Na jednym ramieniu siedzi diabelek I mowi "bierz w dniu premiery , przeciez mozesz sobie pozwolic na te przyjemnosc" a na drugim siedzi aniol I mowi " poczekaj , plus ci sie konczy za kilka dni , we wrzesniu  wychodzi GTA V , Diablo III oraz Fifa 14 "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął tylko dla multi bo tylko multi wraca do korzeni - reszta to nawalanka i samograj,i tony gadżetów i podpowiedzi gdzie masz iść i co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wziął tylko dla multi bo tylko multi wraca do korzeni - reszta to nawalanka i samograj,i tony gadżetów i podpowiedzi gdzie masz iść i co zrobić.

 

 

Ile godzin zajęło ci przejście singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×