Skocz do zawartości
ONE

Splinter Cell: Blacklist

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś chciał tanio kupić dodatki DLC (Pakiet wyższego Eszelonu + duży plakat), to zapraszam na priv. Niedrogo odstąpię.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila z info że empik.com wysyła preordery do sklepów. Jak dobrze pójdzie to swoją kopię jutro odbiorę i dam znać czy warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Czy jak zamówię sobie headset sony (ten malutki, do jednego ucha) to będę miał w nim dźwięk z gry czy będzie służył tylko jako mikrofon? Wolałbym tę drugą opcję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na opinię gdyż jutro mam cgrapkę aby zakupić coś nowego - teraz czy ten tytuł, czy nowego xcoma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem swoją wersję 5 Eszelonu. Figurka to lipny plastik a całość przypomina GI Joe z Chin. Komiks przetłumaczony, steelbook nawet klimatyczny. Całość w dużym i solidnym pudle kartonowym. Wieczorem odpalę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ci się będzie chciało to skrobnij parę zdań, bo jestem ciekawy opinii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapewnia porcję możnych wrażeń. Właśnie piszę reklamację do Ubi bo kody na DLC nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najszybciej jak sie da :) póki co: instalka zajmuje 8gb. (przegiecie ;) )

jutro wolne więc dziś zarywam noc... Około 4 w nocy coś się skrobnie...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki minus: kompletnie zmienili Sama. To z wyglądu kompletnie inna postać że o zmienionym aktorze podkładającym głos nie wspomną. Z Anną Drimsdottir jest podobnie.

 

Jak pisał Zdun instalka zajmuje 8gb i trwa bardzo długo. Za to konsola w trakcie grania daje spokój płycie.

Przeszedłem tutorial, poszperałem w hubie czyli w samolocie i pograłem z 5 minut w pierwszą misję. Gram na najwyższym poziomie którym jest mocny. Brak widzenia przez ściany i nie ma szybkich egzekucji obecnych w poprzedniej części. Przyznaję że miałem duże problemy w tutorialu. Wrogowie mają bardzo wyczulony słuch i wzrok. Do tego czytają w myślach. Po ogłuszeniu wroga i ukryciu jego ciała nagle stopniowo zaczęli zbliżać się w moim kierunku. Ginie się dosłownie od 2-3 kul. Jak dla mnie to duży plus.

Początek przypomina kinowy blockbuster z zagrożeniem terrorystycznym na skalę kraju i fabularnie może być ciekawie.

Za realizację celów, znajdźki, wyzwania, cichą eliminację dostaje się kasę za którą można ulepszać sprzęt. Trochę to głupie rozwiązanie i zawsze rozbawia mnie to w grach.

Faktycznie trzeba się kryć ale to raczej ślizganie się od osłony do osłony. Brakuje mi wskaźnika hałasu.

Odpaliłem na chwilę misję kooperacyjną. Okazało się że to jakaś horda gdzie trzeba odpierać 20 fal wrogów. Sorry ale coop w poprzedniej części był o niebo lepszy. Może inne misje, podobno jest ich 17, są lepsze.

 

Ogólnie po 20-30 minutach grania jest ok. Graficznie jest bardzo dobrze w końcu to UE3. Dziwi prawie zerowa kampania marketingowa. Niestety muszę grę zostawić w poczekalni. Czekam na uznanie reklamacji przez Ubi (kody na DLC nie działają.

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedłem po Payday 2 do media we wtorek ale nie bylo a już z pudełka wypakowywali splintera na co się zdziwiłem bo miał być w piątek.Miałem parcie na nową gierę i kiedyś splinterek multi był zacny to postanowilem to sprawdzić i potem wymienić na paydaya bo ja głownie multi śmigam.. Zarzuciłem giere i katuje multi cięzko na początku ale obiecująco, dziś rano odpaliłem singla i po godzinie jednak stwierdziłem że za stary jestem na single bo to wszystko już było ( grałem na najwyższym ) i że nuda, kręce łby po kolei matematycznie i do przodu - polazlem na multi zrobiłem sobie postacie i heja grałem 5 godzin hyhyyh multi świetny jak sie nauczysz co i jak -kilka trybów, fajnie zbalansowane BARDZO POLECAM - co do singla to może wroce ale na łatwiejszym żeby nie ograniczać opcji gry i możliwości zabawy bo to jednak nudne na dłuższą metę ( gram od 25 lat więc wszystko już widziałem i jestem nieobiektywny hyyhhyhy ) i pojade na czeczena jakąs misje - wizualnie fakt Fiszer  jakiś taki nijaki i ten głos troszke nie pasuje, Ale powiem że jakbym nie grał już kiedyś w to wszystko to bylaby to swietna giera - fajna dynamika i możliwości bardziej intuicyjna i efektywna po nauce schematu bo jest inny. Jedno wiem MULTI JEST GITES i tutaj spędze sporo czasu szczególnie w classic spies vs mercs.

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem pierwszą misję gdzieś tak chyba do 3/4 długości.

Misja korytarzowa momentami dosłownie na szerokość ramion. Mam wrażenie że SI niedomaga. Jestem schowany za kartonem i po cichu ściągam strażnika. Nagle drugi oddalony o dobre 10m odwraca się i idzie w moim kierunku. Jego też ściągam po cichu. I tu zabawna rzecz. Ich ciała przenikają się bo leżą w tym samym miejscu. Ale wracając do SI. Faktycznie po zdjęciu jednego lub dwóch przeciwników kilku z tych co zostało nagle zaczynają przeczesywać miejscówkę.

Jest kilka fajnych patentów. Np. wystarczy kopnąć w zamknięte drzwi lub naciśniąć Select by Sam zagwizdał co z kolei wywabi kolesia np. z pokoju obok.

Z minusów wymienię popylanie Sama po gzymsach. Animacja zerżnięta ze Śmierci z Darksiders 2 i wcale nie przesadzam. W pierwszej chwili padłem ze śmiechu. I cholernie przeszkadza mi ta kasa otrzymywana za większość przeprowadzonych akcji. Wygląda to tak jakby ktoś z agencji obserwował poczynania Sama i nagle wysłał mu wiadomość typu:

 

- Brawo Sam, wykonałeś 5 cichych eliminacji. W nagrodę masz 10 koła i kup sobie nowe gogle.

 

Jak dla mnie to komedia jakaś.

Gra stoi w rozkroku. Z jednej strony chce być skradanką jak SC 1-3 ale z drugiej dynamiczną grą akcji jak Conviction. Nie wiem czy to się tak do końca udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bys miał porównac do Hitmana? Bo mi Hitman podszedł średnio, niby ok , ale cos mi nie pasowało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za krótko gram by móc coś powiedzieć.

Coś mi nie gra z SI. Może dlatego że gram na najwyższym poziomie. Zdejmuję strażnika, obok niego stoi drugi i nic. Ale gdyby stał kilka metrów dalej nagle by się zainteresował tym co się stało i ruszył by na mnie kierując się telepatią.

Albo raz chcę przemknąć niezauważenie za plecami żołnierza w tutorialu. Za pierwszym razem wykrył mnie. Za drugim już nie choć zrobiłem to dokładnie tak samo jak za pierwszym razem.

SI widzi i słyszy rzeczy których nie powinna. Potencjalni kupcy niech zaczynają grać na niższych poziomach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze lubiłem serię... Nie "obsrywalem" sie nią ale szanowalem za wszystkie składniki "gry /serii" bardzo dobrej i do tego mnie ona przyzwyczaiła - mam za sobą jakieś 3 godziny gry co daje za krótki czas na podsumowanie całości ale jak na ten czas warto.... Jest to kawał świetnego shootera/skradanki która potrafi wciągnąć bezkompromisowym i bardzo dobrym gameplayem... Na wielki plus zaliczam możliwość skradanki/brutalnej partyzantki lub dobrego taktycznego strzelania - dla każdego cos miłego, elementy rozbudowy bazy i misje poboczne jak jak najbardziej na plus... Oprawa na b. wysokim poziomie. Jedyne co na ten czas średnio mi sie podoba to sama postać Sama -stał sie nijaki... Zobaczymy jak z długością gry ale póki co warta jest wydania 200 zł... Fani serii (wymarli czy jak??) będą w 7 niebie... dla mnie bomba.

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko to co mnie interesuje ;) nigdy bym nie napisał ze polecam coda czy assasina czy innego nfsa (jedynie shifty) skradanek jest bardzo mało na rynku więc jeżeli sie takowe lubi należy to chlonac... jak hitman mnie zawiódł (sztywny i nudny był strasznie moim zdaniem) tak s.c wydaje mi sie tytułem o parę klas lepszym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko mnie Hitman też zawiódł własnie z tych samych powodów to ustawiam Splintera na liście zakupów zaraz po Dragons Crown:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie sie wszystko zdun podoba :)

 

O to to, powtarzam mu to od dawna :D.

 

 

Ale tutaj powiedzmy ze mu ufam, bo sam zaczalem grac i jestem zadowolony (fan trylogii sie klania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie sprawia mi przyjemność i tak ma być - staram sie nie doszukiwać na siłę błędów w stylu "gra w 43 godzinie gry sie lekko zawiesiła" gdyż uważam że takie poszukiwania na sile nie mają sensu. Ale mniejsza z tym bo wiecie przecież jak do gier podchodzę a robi sie niepotrzebny offtop...

Dziś mam zamiar dłużej pograć więc szerzej wypowiem sie na jej temat jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo z Conviction zostało. Jak dla mnie ok (już dawno się pogodziłem z tym,że stary dobry SC umarł). Można pograć jak się ściągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×