Skocz do zawartości
ONE

Splinter Cell: Blacklist

Rekomendowane odpowiedzi

Czy konieczna jest znajomośc całej serii żeby rozpocząc Blacklist? Ukonczyłem tylko Conviction, to wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zrozumiem w pełni fabułe czy są jakieś większe nawiązania do starszych częsci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zrozumiem w pełni fabułe czy są jakieś większe nawiązania do starszych częsc

 

Narazie poza jedna wspominka Fishera  nie bylo zadnych nawiazan do poprzednich czesci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam jak przejść tę grę bez zabijania nikogo. Nie da się. Koniec pierwszej misji to obrona przed atakującymi wrogami i trzeba strzelać. Ale gra się super. Polecam najwyższy poziom trudności i tryb Pantera czyli przemykanie między wrogami bez ich zdejmowania. Emocje niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdejmowania to Ghost jak już :P 

 

Jak fan Splintera od pierwszej części jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ta grą. Jak widac nawet w obecnych czasach da rade zrobić dobra skradankę. Dla każdego maniaka serii, must have :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam jak przejść tę grę bez zabijania nikogo. Nie da się.

To jak w takim wypadku zrobić trofik aby nikogo nie zabijać? :p Przebiegnac misje?

Po waszych dość pozytywnych opiniach jestem kupiony. Kupie pewnie za jakieś polmiesiaca-miesiąc bo muszę parę tytulow pokonczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam jak przejść tę grę bez zabijania nikogo. Nie da się. Koniec pierwszej misji to obrona przed atakującymi wrogami i trzeba strzelać. Ale gra się super. Polecam najwyższy poziom trudności i tryb Pantera czyli przemykanie między wrogami bez ich zdejmowania. Emocje niesamowite.

 

Wczoraj skonczylem cala gre, ani JEDNEGO zabojstwa.

 

Da sie :)

 

 

Gre polecam kazdemu fanu skradanek/splinter cell'a, obok Chaos Theory, zdecydowanie moj ulubiony Splinter. Gra wyladowana contentem, duzo misji do co-opa, swietna kampania, jest wiele sciezek ominiecia wrogow (nie to co w Conviction) nie tylko jedna co jest swietne po prostu, mozna bardzo plynnie przechodzic do nastepnych stref bez walki dzieki takiemu rozwiazniu. Przez cala gre znokautowalem moze z 30 wrogów (z czego z 20 razy zmusila mnie do tego gra przez jakas sekwencje) a tak to pure ghosting. Pysznie pysznie pysznie.

 

CHCE WIECEJ, czekam na sequel.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie da? :D Przeszedlem 3 misje, wynik 100% Ghost. Gra jest świetna, naprawdę jako stary fan Splinter Cell'a, ta gra to powrót do korzeni. Może te gadżety trochę psują rozgrywkę ale ogólnie... naprawdę fajnie

Jakby ktoś chciał grac w Coopa to proszę mnie dodac, nie moge sie doczekac gry w coopa a jakos zaden z moich znajomych tej perelki nie kupil :( Headset mam, pograc moge dzisiaj/jutro, prosze mi na psn wyslac wiadomosc.

Naprawde polecam gre, ma ktos jakies NOWE, z tego albo poprzedniego roku ktore rozgrywką przypominają Splintera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w takim wypadku zrobić trofik aby nikogo nie zabijać? :P Przebiegnac misje?

 

Możesz dusić swoich przeciwników, lub usypiać gazem albo razić prądem itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dusić swoich przeciwników, lub usypiać gazem albo razić prądem itd...

 

W podsumowaniach misji pokazuje czy kogos zabiles czy z "wyrokiem" musisz czekac do napisow koncowych? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kazdej misji masz podsumowanie ktore pokazuje wszystko. Ilu zabiles, ilu ominales, ilu uspiles etc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy człowiek po 12 godzinach w pracy odpala w okolicach 23 konsole, włącza od niechcenia na sekundę grę po czym wybija godzina 2.30 i dalej nie śpi -wiedzcie że coś się dzieje... Ta zapchaj dziura przed raymanem chyba przez całą masę dodatkowego contentu zostaje na półce i poczeka na coopa jak większa wasza ilość grę zakupi... Warto oj warto... Podchodzilem obojętnie a z misji na misję robi sie coraz ciekawiej... Gra warta 200 zł... czas i poziom zabawy dla fana skradanek zrekompensuje wysoką cenę na premierę... Gdyby jeszcze nie zwalili samej postaci Sama....

ps. muzyka -miód dla mych uszu :D

ps2. fabuła -meh i trochę codem śmierdzi ale nie o to tu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest chętny to od śrosy do soboty włącznie mam wolne wieczory (żona z córkami wyjeżdżają). Chętnie pogram w coop do białego rana. HS jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wrócę z pracy, obrobię się i będę gotowy ok. 22.30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy blacklist przypadłby do gustu casualowi, jeśli chodzi o tą serię (nie grałem w żadnego SC)? Dodam, że bardzo podobał mi się najnowszy hitman, choć od poprzednich się odbiłem, a w skradankach najbardziej lubię grać, jako ,,pantera'', czyli ciche zabijanie przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy blacklist przypadłby do gustu casualowi, jeśli chodzi o tą serię (nie grałem w żadnego SC)? Dodam, że bardzo podobał mi się najnowszy hitman, choć od poprzednich się odbiłem, a w skradankach najbardziej lubię grać, jako ,,pantera'', czyli ciche zabijanie przeciwników.

 

Gry nie sa ze soba powiazane w jakis szczegolny sposob , tak ze smialo mozesz zaczynac od "blacklist"

Gra daje wiele mozliwosci eliminacji wrogow I jest kilka drog prowadzacych do celu (poza misja wprowadzajaca) , singiel ma potencjal I jest to naprawde kawal dobrej roboty , dla osob lubiacych skradanki poprostu "must have"

 

Co mi nie przypadlo do gustu to multi , z tego wzgledu ze mam wade wzroku a mapy sa bardzo ciemne .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmi - bierz i nie filozuj... jak dla mnie najlepszy i dający najwięcej możliwości gameplayowych sc, nic dodać nic ująć...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do osób które , już skonczyły gierke mianowicie ile jest misji głównych,

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem - starczą na około 10 godzin (w zależności od poziomu trudnościu +/- 2 godziny w jedną lub druga stronę) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego 3 to tak na 10 minut, takze patrzalbym na 10 misji, po 40-60 minut jedna. Dodajmy do tego co-op i jest co robic przez co najmniej 20 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×