Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka znowu definitywna edycja? Watch_Dogs nie miał takiej przecież...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia jaka edycja. Mi ta gra w ogóle nie wieszała czy przycinała. Ale jeśli w innych grach masz ok, to olej sprawę.
Ewentualnie możesz spróbować przebudować bazę danych konsoli, chociaż to też raczej nic nie da.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często też crashe przy wlaczaniu gry i wywala do "pulpitu" chyba czas zrobić format i wgrać system jeszcze raz z USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To robię raz na tydzień:) dziwne to bo wczoraj też odpalalem battlefronta i ani rusz, murowane 60 fps. Generalnie myślałem, że to wina ubi ale może po prostu coś się źle zainstalowalo bo też zdarzają się crashe przy wlaczaniu gry i wywala do "pulpitu". Wiem, że nie Windows ale jakoś tak z przyzwyczajenia co pół roku robię twardy reset dysku twardego:)

Edytowane przez SajmonLDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to od premiery nie robiłem ani formatu ani przebudowy bazy danych, nie czuję takiej potrzeby.
Jak gra łapie dropy to wiem, że to od gry, a nie od konsoli. Bo jeśli tylko jedna łapie, a inne nie to wiadomo gdzie leży problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SajmonLDZ napisał:

 

https://saturn.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-watch-dogs-complete-edition

Chodzi o cemplet Edition :) Swoją drogą komedia ze jest tańsza niż edycja zwykła:)

Jeżeli masz edycję kompletną, to masz też pewnie dodatek Bad Blood, a są tam ponoć misje kooperacyjne. Jeszcze tego dodatku nie ogrywałem, ale możemy się ustawić na coopa, jak już skończysz podstawkę. :)

Możemy też ugadać się na trofea za hakowanie online. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miękko :) też jeszcze go nie odpalałem ale gra jest mega i dodatek też będę ogarniał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.06.2016 o 11:13, _Matheo_ napisał:

Możemy też ugadać się na trofea za hakowanie online. :)

Hakowania na ustawce nie zrobicie. Tylko z randomami można. Natomiast obserwowanie innego gracza na ustawce to jak najbardziej tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 1.07.2016 o 20:48, malpka napisał:

Hakowania na ustawce nie zrobicie. Tylko z randomami można. Natomiast obserwowanie innego gracza na ustawce to jak najbardziej tak.

Ooooo widzisz, dzięki za info! :thumbsup: Nie wiedziałem o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wersją cebula z golda.

 

Graficznie...no cóż nie jest to co obiecywali na trailerach.

Fabuła mi się nie klei bo trudno mi się wcielić w hakera który zamiast działać po cichu i sprytnie wymyje karabin i wystrzeliwuje tuziny wrogów.

Ale sama gra całkiem fajna, na pewno skończę.  była za darmo w goldzie a na PS4 wersja GOTY jest w cenie 2 paczek fajek wiec warto dać szansę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem Watch Dogs. Jak wrażenia?

 

Powiem szczerze: gra jest mocnym średniakiem. Główny bohater to gość kompletnie bez charyzmy, który niby chce działać po cichu, a wpada i wszystkich rozwala, i jest o nim głośno. Kompletnie nie potrafiłem się w niego wczuć. Fabuła też jest taka sobie. Niby robi się te misje, niby to się kupy trzyma, ale nie ma żadnych emocji. Miałem wywalone czy

siostra przeżyje czy nie

. Jeśli chodzi o zakończenie to też mocno zakrawa na kpinę.

 

Postacie są kompletnie płytkie, może z wyjątkiem naszej pomocnicy czy tego gościa hakera z organizacji. Ten Chińczyk (sorry, kompletnie wyleciały mi imiona postaci - co w sumie też dużo mówi) to kompletna porażka. Pojawia się nie wiadomo po co, w różnych momentach i mam wrażenie, że był postacią wrzuconą na siłę. Samo miasto jest OK, mnóstwo aktywności, ale ciągle to samo, więc po 1-2 próbach resztę można sobie darować. Model jazdy samochodami trochę pozostawia do życzenia, ale da się przeżyć. 

 

Esencja gry, czyli hakowanie jest w porządku, ale po jakimś czasie nudzi. Ile można przejmować kamery, przełączać sygnalizację czy wysuwać barierki? Niektóre misje mają też sztucznie zawyżony poziom trudności - zwłaszcza ta misja, gdzie musimy uciec przed policją. Niby potrzeba tylko kilka prób, ale jednak co się człowiek naklnie to jego. 

 

Miałem też przyjemność pograć w dodatek, czyli Bad Blood. Przyjemność, bo był on zdecydowanie lepszy niż podstawka - zwłaszcza pod kątem fabularnym i przede wszystkim głównego bohatera. Oprócz tego nic nowego nie wnosi do gry, stary dobry Watch Dogs. OK, wchodzi do gry samochodzik zabawka, ale równie dobrze (kiedy nie wymaga tego gra) można sobie radzić bez niego. 

 

Generalnie Watch Dogs jest produkcją, w która da się pograć bez obrzydzenia, można przy niej spędzić kilka godzin i dobrze się bawić, ale jednak nie ma tego czegoś co przyciąga do ekranu. Już pomijam fakt, że zapowiedzi były ogromne - niesamowita grafika (pominąłem ten aspekt, bo raz, że wszystko już na ten temat zostało powiedziane, a dwa, że nie gra się tylko dla grafiki), a wyszedł słaby sandbox i tragiczny klon GTA. Podstawce wystawiam 6/10, dodatek Bad Blood oceniam na oczko wyżej. 

 

Jeśli dorwiesz w promocji - kupuj, w innym razie na nią poczekaj. Mimo wszystko niedługo chcę zagrać w dwójkę i zobaczyć czy twórcy wyciągnęli jakieś wnioski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×