Skocz do zawartości
Ghostbuster

The Amazing Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

theamazingspidermanboxa.jpg

Następna gra z bohaterem, znanym z komiksów, tzw. człowiekiem pająkiem.Za grę odpowiada studio "Beenox" a sama gra opowiada o wydarzeniach, które mają miejsce tuż po zakończeniu filmu.Miejscem akcji jest Nowy Jork i wcielamy się w Petera Parkera.Gracze będą mieli okazję wspinać się na wielkie budowle i zwiedzać miasto za pomocą pajęczej liny.Tytuł jest grą typu TPP i przyjdzie nam bardziej oglądać realistyczny świat gry, niż styl kreskówki / komiksu.

Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=gTJmzFtEgTM&feature=context-gfa

Premiera: 26 czerwca 2012 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się pierwsze recenzje niestety bez szału

IGN 7/10

Gamespot 7,5/10

Gamesradar 3/5

Gameinformer 6,75/10

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/the-amazing-spider-man

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z chęcią spróbuję, 7.5 czyli źle nie jest. Zobaczymy może warto dać szansę?? Przejść i sprzedać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś Demko tej gry będzie ? pograłbym sobię w Spidera :D ale 200zl za to nie dam ;p więc bede musial czekac gdzies do 130~ ; d a całkiem mi podszedl ^^ po tych gameplayach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na pewno skuszę się na ten tytuł - ale tak jak powiedział kolega do góry, nie za 200 zł ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W normalnego pająka to i ja z chęcią bym zagrał. Takiego jak za czasów PSX. A co do ceny 200zł to 75% dzisiejszych produkcji nie jest wartych tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Uk gra za 34 funty, czyli w przeliczeniu ok. 170 zl. Ja zamowilem, jutro powinna przyjść to zdam sprawozdanie:) Na razie słyszałem głównie przychylne opinie, a bardzo miło wspominam Ultimate Spider Man,Spider Man 2 na PS2 oraz Spider Man 3, czyli jestem wprost napalony na tą giere:D

EDIT:

Dobra, w gre pogralem sobie kilka godzin, jestem na początku 4 rozdzialu i po kolei:

Nareszcie jest FreeRoaming który jest zaje*isty! Huśtanie się na sieci jest zrobione rewelacyjnie i przez kilkanaście minut huśtałem się po prostu po Nowym Jokru, zbierając komiksy i robiąc misje poboczne... A no właśnie, misje poboczne. Niektóre sa monotonne (W stylu napada bandyta, pobij i wróć), ale są też całkiem rozbudowane (zbieraj flary, zatrzymaj pościg, utrzymaj kamerę w jednym miejscu jak Spidey robi triki). Jest sporo do robienia, i dobrze, przecież to Sand Box.

O fabule nie można wiele powiedziec bo nie widziałem jeszcze filmu, ale trzyma się calkiem wiernie komiksu.

Rzecz która była juz od dawna wiadoma a i tak mnie zachwyciła to tryb walki: Batmana Arkham City uważam za grę roku 2011, a ten system walki czerpie od niej garściami, a robi to w dorbym stylu:) Zarówno jak i walka ręczna, a i polowanie w ukryciu jest zrobione bardzo dobrze, jest to walka bardzo zręczniościwoa czyli to co trygrsyki w B: AC lubia najbardziej. Jeszcze jeden plus, całkiem duży jak dla mnie, to znajdźki w postaci strony komiksów. Jak znajdziesz odpowiednia ilosc, to odblokowujesz caly komiks ktory mozesz sobie poczytac na TV( Jako fan Spider Mana z moich szczeniecych lat, to dla mnie naprawde duzo znaczy, bardzo sentymalne odczucie:) ) i inne znajdźki typu plakaty albo walizki (EXP, trofea i ulepszenia).

Co do minusów, to czasami niskiej jakości tekstury (całkiem rzadko), postac czasami przenika przez budynek jak użyjesz Web Rush(Zdarzyło mi sie raz przez 4 godziny).

Ogólnie, przez te pierwsze godziny, bardzo pozytywne odczucia, gre serdecznie polecam:)

Edytowane przez pole553
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja skończyłem niedawno i jak dla mnie to jest lepsza od nowych Batmanów. Może grafika jest trochę gorsza, ale sama gra daje więcej funu, postać jest bardziej zabawna i "luźna", a nie taki sztywniak jak Batman. Wspomniane wyżej latanie po mieście na pajęczynie faktycznie daje dużo frajdy. Jest też do zebrania 700 stron komiksów(pewnie wszyscy, którzy grali w Infamous 1 oblali się zimnym potem ;) ), ale zbieranie ich to przyjemność. System walki faktycznie wyciągnięty z Batmana dzięki czemu jest dobry i nie ma się do czego przyczepić.

Ja po skończeniu jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×