Skocz do zawartości
zdun

Okami Hd

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jesteś prosty ;P Mam ochotę wywalić konsole za okno. Źle mi rejestruje techniki, chyba 20 raz już próbuję...

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na padzie, mam po prostu kulawe paluchy ;). Poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem, że to jedna z lepszych gier.

Teraz po jej przejściu uznaję ją za najlepszą grę jaka kiedykolwiek grałem. Za czasów dzieciaka jarałem się Zeldą i długo to był numer jeden. Wspomnienia się trochę zatarły i niewiele już pamiętam z tej gry. Okami pokazało mi, że po tylu latach dalej mogę się doskonale bawić przy takich grach. Chciałbym aby było więcej tego typu gier bo to artyzm w czystej postaci.

 

Urzekł mnie soundtrack w tej grze, wspaniałe kompozycje. Epickie walki z bossami, coś wspaniałego. Szkoda tylko, że tak mało. Nie przypuszczałem, że po 50h rozrywki można jeszcze czuć niedosyt, to chyba jest cała magia tej gry. Wspaniała malownicza grafika, innowacyjna mechanika walki. Świetne postaci, sporą dawkę humoru zapewnił mi Susano i Issun. 

Dragon Palace i wnętrze smoka to były najpiękniejsze lokacje w grze.

 

Mam nadzieję, że kiedyś się doczekam powtórki i jakaś gra mnie tak wciągnie. Takie przygody zmieniają trochę pogląd na granie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu widać ze swój chłop;) cos tam capcom przeburkiwalo o kontynuacji.. czy osobiście chciałbym takowa zobaczyć?? patrząc na politykę firmy niekoniecznie... zresztą jak pisałem 1000 razy okami to pełen produkt od a do z w ktorym nie ma miejsca na kontynuację czy dlc.. owszem ds ma spin offa ale należy go traktować jak np mgra do serii mgs...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie jakby odpowiedzialne za MGR'a Platinum Games wzięłoby się za temat Okami, to mogłby wyjść z tego coś niesamowitego. Dość powiedzieć, że właśnie tam wylądował Atsushi Inaba, czyli CEO zamkniętego przez Capcom dewelopera Okami - Clover Studios. To nie musiałaby być historia o Amaterasu, ale gra w tej samej stylistyce. Znowu coś z japońskiej mitologii. Ogrywam Okami HD od miesięcy, dawkuję sobie ten tytuł i powoli zbliżam się do końca. To co kładzie na łopatki, poza artyzmem oczywiście, to sama zawartość tej gry. Ilość różnorodnych i niemalże perfekcyjnie wykonanych elementów rozgrywki poraża. Pomimo, że przeszedłem grę na PS2 i nie nudziła mnie nawet przez chwilę.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwalić metalową skałę?

Wysyłane z xperia za pomocą Tapatalk 2

Bodaj ulepszonym slashem. Informację jak go odblokować znajdziesz w naszym forumowym poradniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okami jest obecnie w promocji, bodaj za niecałe 40zł. Kto jeszcze nie grał, ma natychmiast kupować. Bez dyskusji!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane w naszym forumowym poradniku, zajrzyj tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okami jest obecnie w promocji, bodaj za niecałe 40zł. Kto jeszcze nie grał, ma natychmiast kupować. Bez dyskusji!

J/w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×