Skocz do zawartości
zdun

Okami (Jeszcze Nie Hd)

Rekomendowane odpowiedzi

Czytało mi się bardzo fajnie, a jestem po 8 godzinnej harówie, i nie mam piwa - więc musi być napisane zajebiście :) Wstyd, że nie ograłem Okami, ale teraz bankowo zrobię to na PS 3, i jak poprawią sterowanie Move'm, to dla niej go kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem Twoja milosc do tego tytulu, ja bym mogl tak zachwalac need for speeda pierwszego ale do rzeczy.. Generalnie gra niepowtarzalna inne niz wszystkie, da sie to zobaczyc po trailerze. Piszesz, ze muzyka moze niektorych denerwowac czy cos, mnie bardziej interesuje czy mnie jako gracza, nie przestraszy ten klimat japonskowschodniochinski, nie jestem fanem tych klimatow a jednak cos kusi mnie do niej?

btw. Historia zduna prosi sie o ekranizacje heheh :D

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po trailerze wnioskuję że 50% nawet nie przeczyta recenzji, skoro to zrobiłeś (przeczytałeś całość) ale nie jesteś jeszcze do końca przekonany zaliczasz się do drugiej grupy odbiorców (całe szczęście że nie tych ostatnich :biggrin: ). A po pytania szczegółowe odsyłam do tematu w dziale gry gdzie na większość już wcześniej próbowałem odpowiedzieć tu są raczej główne info o grze i jak ja je widzę.

co do twojego strachu czy jest dla ciebie, zacytuję siebie: wiem wiocha ale,

"- dla wielu osób gra będzie po prostu nie grywalna za sprawą bardzo rozwiniętej fabuły, czytania tony tekstu jak również choćby braku możliwości ich przełączania a samo intro trwa 20 minut zanim złapiemy pada do ręki ;) i wydaje mi się że właśnie tu jest pies pogrzebany oraz właśnie z tego powodu tytuł ten tak słabo się sprzedał a szkoda bo jeżeli taka jest przyczyna wstyd mi za poziom intelektualny graczy."

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minutowe intro to nie tak dużo - zwłaszcza po "nasiadówach" przy MGS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun widze że się nie obijałeś =) świetnie napisane, teraz tylko czekam na premiere gry, i zobaczymy czy mnie także tak porwie ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, mam nadzieje że się podobało, jeszcze raz grę polecam, zapraszam do pytań i komentarzy (ja nie gryzę, przynajmniej nie dziś :P ) :)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła recenzja, ciekawie się czytało. Dla mnie to i tak must have, bo potrafię docenić "inne" gry takie jak te od Team Ico czy thatgamecompany. Czekam do premiery. Assassins Creed III, może GTA V i Okami - oj, to będą rozrywkowe Święta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa no i przez to wszystko nie wiem czy dam radę wytrzymać i czy jeszcze przed premierą na ps3 właśnie zaraz nie zabiorę się po raz 7 na ps2/wii (prędzej ps2 gdyż tam Amaterasu jest zupgradeowana na maksa w ng+)...

A chciałem poczekać aby już w hd zagrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, gram i widzę że hd się nie różni specjalnie od mojej recenzji, proszę modów o zmianę na "okami hd recenzja" a jutro szzegóły zmienię :) pozdrawiam ludzi którzy grę zakupili..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recenzja, przynajmniej nie udajesz, że jesteś obiektywny :). Zrobiłeś mi sporego smaka na grę i zdecydowałem się ją kupić, Ico & Shadow... poczekają.

Jeszcze pytanka- w grze dostępne są napisy? (pytam bo ostatnio nie uświadczyłem ich w GoW Collection), świat jest jako tako różnorodny czy robi się monotonny po takich 20-30 godzinach gry? Można się zgubić czy to raczej mała przestrzeń? Jest mapa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma dialogow tylko napisy:).

swiat jest bardzo roznorodny i polowicznie otwarty.

ja ukonczylem tytul lacznie 8 razy, spedzajacnz nia okolo 400 godzin od tego 2006r. wiec nie jest monotonnie.

pierwsze 2 godziny to wprowadzenie, potem jest bdb.

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny wprowadzenia? To mnie zaintrygowałeś, hohoho, jutro biegnę przeszukać pobliskie sklepy z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to gra tylko z psnu ;) chyba ze szukasz na wii lub ps2...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko psn? a ja liczyłem na taką ładną okładkę na półkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 razy to przeszedłeś?! spędziłeś 400 godzin przy tej grze? nieźle....

W czasie o którym piszesz na początku recenzji miałem podejście do tej gry na ps2. Tylko wtedy byłem po ciemnej stronie mocy i nie bawiłem się w kupowanie oryginałów tylko spiraciłem konsolę i ściągałem gry z torrentów (Ico, Sotc były na wyciągnięcie ręki...). Byłem świeżo po ukończeniu ICO (wspaniała przygoda), zabrałem się za ubijanie kolosów i w międzyczasie odpaliłem Okami, niestety poległem na 20 minutowym demie i nigdy już do tej gry nie wróciłem..... Jednak nie wiem dlaczego cały czas o niej myślałem aż tu nagle wpada dla nas w plusie:) to chyba przeznaczenie bo już się nie mogę doczekać 3 kwietnia, a widząc, że lubisz inne gry (zupełnie tak jak ja) to może być naprawdę wspaniała przygoda!

Dla mnie obecna generacja już się skończyła, jeśli ps4 nie zapewni nic więcej niż tylko lepszą grafikę to nie będzie różowo. Obecnie kończę nowego TR i jestem ogromnie wqrwiony, że wymieniłem nowego DMC na to. Jak dla mnie TR to strasznie ograniczona gra z prostą rozgrywką (napieprzasz łukiem jak karabinem maszynowym i nie musisz się nawet chować przed wrogami, grobowce to jakiś żart itp.). Tak naprawdę w tej generacji podobało mi się tylko kilka gier DN, Rayman Origins, Uncharted 1, Castlevania LoS, Gow 3, Gow 2, Ico, Sotc, Sports Champions 1 reszta to nie zapadające w pamięć tytuły. A może robię się za stary bo gram mniej więcej od tego momentu co ty... Atari - C64....

Recenzję oczywiście przeczytałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu recenzji minal prawie rok i premiera hd odbyla sie juz jakis czas temu... od tego czasu ukonczylem raz jeszcze na ps2 po czym na ps3 wiec ilosc wzrosla do 8;) jezeli tekst do ciebie doszedl mysle ze jest spora szansa ma dobra zabawe z tym tytulem dla ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a lepiej jednak na padzie czy moze move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak na wii tylko pad... sterowanie kontrolerami ruchowymi w tym tytule to dno i metr mulu.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka bardzo fajna, bardzo podjarałem sie i nie moge doczekac sie az gra wyląduje na dysku. wieelki plus dla recenzenta, ktory bardzo zachecajaco opisal to dzielo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×