Skocz do zawartości
skaposzczet

Wyścig Z Okazji Nowego Dodatku Do Gt5 29/06 21:00

Rekomendowane odpowiedzi

29 czerwca o 21:00 będę hostował wyścig dla wszystkich chętnych. Wyścig powinien się rozpocząć o 21:30. Wcześniej będzie trening.

Mój nick PSN to skaposzczet (trzeba mnie dodać do znajomego). Pokój prywatny.

Trasa: Twin Ring Montegi Road Curse (ten najdłuższy)

Liczba okrążeń: Postaram się ustawić tak, by wyścig trwał około 1 do 1.5h (dlatego jak ktoś wie ile trwa okrążenie tym autem niech da znać w tym temacie)

Auto: Scion FS-R (bez modyfikacji/tuningu)

Opony: Sportowe twarde

Zużycie: Włączone

Uszkodzenia: Ciężkie

Siła korytarza aerodynamicznego: Słaba.

Wspomagacze: Wszystko na off (tak, ABS też).

Trasa jak i samochód z najnowszej dostawy od Polyphony. Jak widać powyżej, wspomagacze powyłączane a uszkodzenia ciężkie. Z tego powodu uprasza się o spokojną jazdę. Sam nie jeżdżę świetnie bez ABSu, więc hamować będę dosyć wcześnie. Obowiązują zasady CRC (http://pl.lfsmanual....wiki/Zasady_CRC). Jeździmy przede wszystkim możliwie !bezkontaktowo!, a dopiero potem szybko. Optimum jak by wyścig wyglądał jak w iRacing.

Nie mogę przewidzieć liczby chętnych, ale wyścig jest dla maksymalnie 12 zawodników (decyduje kolejność wpisania). Minimalna liczba przy której wyścig wystartuje to 3 (łącznie ze mną). Mam nadzieję, że będzie trochę osób a atmosfera będzie przyjazna. Sam mam ochotę po prostu pojeździć w miłym towarzystwie.

Wpisowe wynosi 18 zł ;) (cena trasy w PSN).

Lista startowa:

1. skaposzczet

Kto chętny niech się dopisuje.

Edit:

No niestety nikt się nie pokazał :(. Trzeba będzie zatrudnić botów. Temat do zamknięcia.

Ciekawe czemu tak się stało. Nikt nie kupuje tego DLC, czy może chodziło o ABS?

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×