Skocz do zawartości
SmaleC

Ile jestes wstanie zaplacic?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem mam zamiar sprzedawac swoja kolekcje starych gier pc (40 gier stare hity) Kupowanych zazwyczaj zaraz po premierze w oryginalnych papierowych pudelkach, wiekszosc ma nawet paragony w pudelkach ktore do dzisiaj nie wyblakly! Ze wzgledu na wartosc sentymentalna chce sie rozeznac ile czlowiek jest w stanie zaplacic za taka kolkecje i czy w ogóle oplaca sie sprzedawac.

Gry przewiozlem do brata do wawy wiec nie moge zrobic kompletnego spisu, ale gry uznawane sa za hiciory przez wiekszosc osob (Dungeon Keeper + Deeper dungeons, Commandos, Little Big Adventure 2, Tomb Rider 3, Toca 2, GTA 1 + oryginalna dyskietka spolszczajaca , GTA2 i inne takie stare )

Podawajcie przedzial cenowy ( od .... zl do ...... zl) ile bylibyscie teoretycznie byli w stanie zaplacic za taki zestaw.

Za pomoc dziekuje! Dzisiaj jeszcze moze dostarcze zdjecia zeby mozna bylo sie rozeznac w grach i ich wartosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moje to słaba kolekcja (dla kolekcjonerów), same albo pierwsze część, albo drugie. Pojedynczo bym kupował za 5-15zł. Większość była w gazetach. Za wszystkie tytuły, które wymieniłeś dałbym ok. 50zł (o ile to pierwsze wydania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwsze wydania w papierowych duzych, kwadratowych pudelkach, wiekszosc gier zaraz po premierze kupowanie tak jak pisalem, a wiekszosc ma nawet paragony w srodku. Te pudelka to wlasnie cos dla kolekcjonerow, nie koniecznie ciaglosc serii gry.

No i git jak za 8 dalbys 50zl to liczac wyszlo byc 250zl za calos wiec nie jest tak najgorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale jako człowiek z lekkim świrem na punkcie kolekcjonerstwa gier (tyle że z małą kolekcją...) to bym ich nie sprzedawał.

Dobra półka na ścianie i postawione tam gry wyglądać będą rewelacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie mialem zrobione w starym domu ale po przeprowadzieniu sie i zmianie mebli nie mam na to miejsca. Postawilem terraria w pokoju + studenckie notatki i caly pokoj zawalony

I z tego powodu wlasnie chce to sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedajesz?Na allegro?

Może się skusze na 1 lub 2 tytuły .Mogę dać od 5 do 15zł.Max 20.

Niektóre z nich można ściągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj łezka się zakręciła w oku Proponuje allegro. Tam wszystko sprzedasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam raczej zamiar wystawiac wszystko razem na sprzedaz. Ale podawajcie ile dalibyscie za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle myśle że trudno ci będzie sprzedac tak stare gry ponieważ są one ogólno-dostępne w internecie i szybko sie je ściga z powodu na wielkośc gta1 (200mb). Chyba że znajdziesz jakiegoś zapalonego kolekcjonera ale wątpie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał za to gdzieś 50-60 zł Ale żal sprzedawać taką kolekcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest skierowane tylko do kolekcjonerów. Nikt inny nie zwróci uwagi na te aukcje. Ostatnio widziałem FF VIII za 80zł, ludzie walczyli o ten egzemplarz Jak trafisz na fana gry to dostaniesz za nią sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego w ogóle nie sprzedawał bo ani z tego grosz rozsądny a kiedyś będzie miło wziąć grę w rękę i powspominać stare czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kolega nie ma nawet miejsca na taką kolekcje to co mu po niej? Sprzeda za 250zł i kupi grę na ps3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wogóle myśle że trudno ci będzie sprzedac tak stare gry ponieważ są one ogólno-dostępne w internecie i szybko sie je ściga z powodu na wielkośc gta1 (200mb). Chyba że znajdziesz jakiegoś zapalonego kolekcjonera ale wątpie ;/

Tu chodzi o to, że masz grę w oryginalnej formie (nie jakaś ściągana z neta). Pudełko, płyta, które mają już wiele lat i swoją historię. Według mnie takie rzeczy są bezcenne i należy je zachować. Kiedyś będziesz pokazywał swoim dzieciom w co tata grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam liste tego w co ja sie zagrywalem (dla mnie hiciory w wiekszym mniejszym stopniu )

Fifa 2000

Fifa 2001

Fifa 2002

GTA 1

GTA 2

Tomb Rider 3

Carmageddon The Deadly Race 2000 (TDR 2000)

Knights and Merchants

Colin McRae Rally 2.0

Earth 2140 expansion pack (nie mam jedynki ze wzgledu na to ze z dema pierwszej czesci i dodatku mozna miec 2 pelne czesci )

Earth 2150

Earth 2160 (tez gdzies mam ale to juz nowe)

WarCraft2: Exp Pack

WarCraft 3

Need For Speed 2

Need For Speed 3

Need For Speed: Porshe 2000

ToCa 2

Dungeon Keeper

Dungeon Keeper Deeper Dungeons

Fighting Force

SimCity 3000

Little Big Adventure 2

Jack Orlando (hahahahaahhaa)

Saga: Gniew Winkingow

Broken Sword 2: The Smoking Mirror

The Devil Inside

Giant Citizen Kabuto

Neverwinter Nights

Sydney 2000

Commandos: Behind Enemy Lines

Worms: Armegeddon

Do tego mam jeszcze kilka gier ktore ulegly zniszczeniu albo wyparowaly:

Driver (pozyczylem a kolesiowi obrobili chate w tym momecie :/)

Croc (tylko pudelko)

Diablo 2 (do odzyskania tylko musze znalezc osobe ktorej pozyczylem)

Diablo 2 Expansion Pack (tak jak wyzej)

Lew Leon (tylko pudelko)

Command & Conquer: Tyberium Sun

I jeszcze kilka innych co jzu wyszly w pudelkach dvd plastikowych albo takoch ktorych nie da sie odzyskac :/

No i to by byla ta lista dla niektorych moga byc niektore gry crapami, a ja je dobrze wspominam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za kolekcje -200-300 złotych

Radość z przekazania kolekcji wnukom - bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×