Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

projectcars000.jpg

Innowacyjna gra wyścigowa, która powstała przy aktywnym udziale graczy. Tytuł stawia na realistyczny model jazdy, dziesiątki trybów zabawy oraz zróżnicowane rodzaje pojazdów.
Tytuł opracowało brytyjskie studio Slightly Mad Studios, które zdobyło zaufanie graczy głównie dzięki serii Need for Speed: Shift. Co ciekawe, gra powstała we współpracy z World of Mass Development. Platforma zrzesza graczy z całego świata, którzy za pośrednictwem sieci testują wczesne wersje gier, zgłaszają swoje pomysły i sugerują zmiany w nadchodzących projektach.
W Project Cars możemy znaleźć dziesięć trybów gry. Największy z nich to tryb kariery, którą rozpoczynamy od wyścigów gokartami. Później, gdy nabierzemy doświadczenia, możemy zdecydować się jaką dokładnie drogą potoczy się nasza kariera. Deweloper udostępnił kilka, skrajnie różnych od siebie, jeśli chodzi o warunki jazdy czy typy wyścigów.
Możemy więc ścigać się na specjalnych torach wyścigowych, uczestniczyć w rajdach po bezdrożach, a nawet brać udział w prestiżowych wyścigach, takich jak 24h Le Mans. Do naszej dyspozycji oddano szeroką gamę maszyn, włączywszy w to samochody turystyczne, superszybkie bolidy czy samochody sportowe.
Producent postarał się, aby sterowanie pojazdami jak najlepiej oddawało rzeczywistość. Oczywiście, jak w każdym symulatorze, możemy majstrować przy parametrach naszych samochodów. Ponadto deweloper pieczołowicie przeniósł do gry znane z rzeczywistości tory, jak choćby: Brands Hatch i Connecticut Hill.
Wizualnie tytuł zdecydowanie może się podobać. Gra oddaje poczucie prędkości, pogoda zmienia się dynamicznie, a modele pojazdów do złudzenia przypominają ich rzeczywiste odpowiedniki.
Producent dużo uwagi poświęcił na dopracowanie trybów sieciowych. Możemy rywalizować w pojedynkach jeden na jednego lub tworzyć własne zawody zapraszając do nich znajomych.


Źródło: http://www.gry-onlin...16.asp?ID=17802

Strona gry: http://www.wmdportal.com/projects/cars/

Na moje oko zapowiada się ciekawa gra. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie to wygląda, tylko pytanie czy wersja na ps3 będzie dobrze zrobiona. Wiadomo, że z multiplatformowymi grami bywa różnie jeżeli chodzi o jakość na naszej konsoli. Projekt śledzę od jakiegoś czasu i idzie to na prawdę w fajnym kierunku, jeżeli będzie wszystko zawarte to co producent sobie założył to biorę w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC? Ale pod jakim względem? Bo chyba nie mówisz o grafice? Nie ma na tym filmiku niczego czego by PS3 nie mógł uciągnąć.

Poza tym to renderowany filmik i na 100% gra w finalnej postaci będzie wyglądać inaczej.

Na PS3 raczej nie powinno być sporych różnic. Gran Turismo pokazało, że można na PS3 zrobić pięknie wyglądającą samochodówkę.

Ja czekam cały czas w końcu na jakiś prawdziwy gameplay z gry i jak to ma wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT ten user -> http://www.youtube.com/user/mskrajnowski ma dość sporo gameplay'ów zapewne z wersji PC. Wygląda fajnie, swego czasu ogrywałem RFactor w pewnej lidze jeżdżąc Porsche i było mega fajnie na kierze. A tutaj jeżeli zachowają taki poziom techniczny jazdy, fizyki i mechaniki + taka grafa to może być ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, zanosi się ciekawie.

Najbardziej mnie interesuje wsparcie różnych serii wyścigowych. Czy to będzie na zasadzie jeden/dwa samochody z danej serii, czy będziemy mieli pełnoprawne i licencjonowane pełne serie.

Gra ma spory potencjał na rozgrywkę online, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, zanosi się ciekawie.

Najbardziej mnie interesuje wsparcie różnych serii wyścigowych. Czy to będzie na zasadzie jeden/dwa samochody z danej serii, czy będziemy mieli pełnoprawne i licencjonowane pełne serie.

Gra ma spory potencjał na rozgrywkę online, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Nie wiem ale myślę że pełnych licencji nie będzie bo.. kupa kasy to raz , a dwa inne firmy mają wykupione poszczególne licencje zapewne na wyłączność :(

Ale faktycznie gra póki co daje ostro jak zwiecha pięknie pracuje, a ta grafa jak mocno rozbudowana (szczegółowość konstukcji auta - przewody, hamulce i cała reszta, miodzio)

Prowadzenie zachowanie się auta przypomina mi te z gier firmy SIMBIN ale to tylko wrażenia wzrokowe...

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.wmdportal.com/projects/cars/

Dorzuć Patricko link do pierwszego postu jeśli chcesz :P

Co do licencji to raczej skupiają się na podpisywaniu ich z producentami przez co samochody z różnych serii będą co nie wyklucza tego, że będzie kilka samochodów z jednej serii od różnych producentów. Ja już odkładam hajs na moją wersje na ps3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się genialnie. Wygląda na to, że PS3 będzie miało nowego króla gier wyścigowych. Wiadomo coś o dacie premiery na konsolę Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie ciekawi jak wielki wpływ na powstanie tej gry mają sami gracze. Jeżeli faktycznie zdanie graczy jest dla nich najwazniejsze to jeszcze wypada mieć nadzieję że przeważają fani symulacji. Mam też spore watpliwości co do rozmaitosci rodzajów wyscigów. F1 WRC NASCAR i jeszcze parę innych. czy faktycznie jest mozliwe zrobienie aż tak rozbudowanej gry? W GT5 też niby jest WRC NASCAR czy gokarty ale kazdy kto grał wie o co chodzi. Ja jako fan NASCARA gram w oddzielny tytul bo NASCAR w GT5 to swego rodzaju małe demo tej kategori. Fakt jest jednak taki ze trzymam kciuki i gorąco kibicuje temu tytułowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęć i filmików wynika że będzie

NASCAR

WTCC

24h

coś z samochodami zabytkowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale chodzi mi np. o liczbę torów. Czy będą wszystkie z NASCAR lub F1? Penie nie. Myślę że będzie podobnie jak w GT czyli np. dwa trzy tory do NASCAR i kilka do F1 ale nie zagramy prawdziwego sezonu z danej kategori. To chyba zbyt dużo jak na jeden tytuł. Cóż zobaczymy i oby było jak najbardziej syto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie coś to nie masz na bank co liczyć. W tej grze co najwyżej masz licencje podpisane z danym producentem czy torem. Na stronie gry ( link wyżej w którymś z moich postów) możesz sobaczyć jak wygląda pozyskiwanie licencji na samochody. Do czasu premiery może uzbiera się znaczna liczba producentów zaangażowanych w projekt i wtedy będzie dużo autek do wyboru. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takiej grafie na PS3 to raczej można pomarzyć już niestety :(

Ale mam nadzieję, że będzie zjadliwie :)

W ogóle słyszałem, że ta gra miała się opierać na mikropłatnościach.

W przypadku konsol to chyba z tego zrezygnowali?

Albo ja coś źle słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youtube to rzeznik jakosci. Polecam obadac te nagrania:

http://vimeo.com/53056788

W gre mozna juz od dawna grac na PC. Koszt to 10 euro.

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekawe na ile będzie okrojona graficznie wersja na ps3 i czy będzie możliwość ustawiania kąta skrętu kierownicy. Bez tej drugiej opcji na locku odgórnym, nawet nie biorę pod uwagę wersji ps3, jeśli będzie to będzie pewnie trzeba zakupić, bo na moim złomie komputerowym to raczej ciężko będzie o fajną grafikę i znośną płynność :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wyjdzie też na PC. Ty myślisz, że pokażą jakieś screeny, albo filmy z wersji konslolowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak beda gotowi to pewnie pokaza bo czemu by nie? Troche mylace maja informacje bo na stronie wciaz wisi informacja o mozliwosci kupna pakietu za 10 i 25 euro. A na forum juz jest komunikat, ze nie da rady. Ciekawa kwote uzbierali 2,7 miliona euro. Z wlasnym wkladem daje im to 3,7 miliona. Moze to taka piesn przyszlosci. Jak kilka swietnych projektow nie wspolpracujacych z wydawcami osiagnie sukces to zdolni tworcy zaczna wypinac sie na pijawki z dzialow handlowych i skupia sie na finansowaniu alternatywnym.

Edytowane przez fingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×