Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wypada T300RS w porównaniu z G27? Mam na myśli jedynie kwestię jakości wykonania i ogólnego działania?

 

Jakość wykonania podobna. Największą - jak dla mnie - różnicą jest fakt, że T300RS jest na paskach, a Logi na kołach zębatych. Przekłada się to na doznania z jazdy,FFB. Jeżdżąc na T500/T300 czuć, że opona jest z gumy.  Poza tym, G27 ma jedną dużą wadę. FFB w tej kierze dość wyraźnie się tucze/stuka po najechaniu na tarki czy wyjeździe  poza tor.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy do Trustmastera i odpowiedz dostaliśmy że napewno bedzie działac z PCars -Drive club i F1 2015 na ps4

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania podobna. Największą - jak dla mnie - różnicą jest fakt, że T300RS jest na paskach, a Logi na kołach zębatych. Przekłada się to na doznania z jazdy,FFB. Jeżdżąc na T500/T300 czuć, że opona jest z gumy.  Poza tym, G27 ma jedną dużą wadę. FFB w tej kierze dość wyraźnie się tucze/stuka po najechaniu na tarki czy wyjeździe  poza tor.

 

Racja, przy G27 trzeba zmniejszać efekty FFB w grze bo nie da się jeździć, to samo było w DFGT, może G27 jest cichsza ale nie wiele :) 

Pisaliśmy do Trustmastera i odpowiedz dostaliśmy że napewno bedzie działac z PCars -Drice club i F1 2015 na ps4

Mówisz o T300 czy T500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, przy G27 trzeba zmniejszać efekty FFB w grze bo nie da się jeździć, to samo było w DFGT, może G27 jest cichsza ale nie wiele :)

Mówisz o T300 czy T500?

t500rs ,też przed zakupem troche sie orientowałem zeby nie kupic kota w worku :biggrin:

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t500rs ,też przed zakupem troche sie orientowałem zeby nie kupic kota w worku :biggrin:

Ciekawe ile jest prawdy w tym ich gadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t500rs ,też przed zakupem troche sie orientowałem zeby nie kupic kota w worku :biggrin:

 

Patrz to widac dostalismy rozne odpowiedzi ponizej wklejka mojego postu z tematu o kierownicach:

 

 

We begin by thanking you for your interest in Thrustmaster products.
The T500 RS racing wheel has the potential of being compatible with PS4 games, as long as the developers of these games decide to do so. However, it will not work in the menu of the console.
Further support for this compatibility will not be developed from our point, it depends only on the game developer's decision.

 

 

Dziekujemy za zainteresowanie naszymi produktami

 

Kierownica T 500RS ma potencjal bycia kompatybilna z grami dla PS4, o ile tylko programisci tych gier zdecyduja sie ja zaimplementowac. Kierownica nie bedzie dzialac w menu konsoli.

Dalsze wsparcie dla kompatybilnosci tego produktu nie bedzie rozwijane po naszej stronie, wszystko zalezy tylko od decyzji programistow gier.

 

To powyzej to wklejka, oraz tlumaczenie z odpowiedzi na maila z pytaniem do Trustmastera odnosnie wsparcia dla T 500RS dla gier na PS4.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz to widac dostalismy rozne odpowiedzi ponizej wklejka mojego postu z tematu o kierownicach:

To widnieje na stronie Th

Playstation®

 

PlayStation®4 – List of Force Feedback games

Your racing wheel is Force Feedback-capable on PlayStation®4 (*) with:

- DRIVECLUB™ - PS4

- F1 2015 – PS4

- PROJECT CARS - PS4

- THE CREW™ - PS4

- Many other games coming very soon

T500 RS: PlayStation®4 compatibility(*)

(*)This decision is upon each game developer and will therefore vary from racing game to racing game.

In the event of upward compatibility with PS4™ racing games, the T500 RS racing wheel will only be recognized in the game, and not in the console’s menus. Please note that the “SHARE” and “PS” functions will not work on the wheel in PS4™ racing games. Nevertheless you can still use your gamepad for these 2 specific functions

 

myśle ze nie będzie to problem dla twórców żeby dodać ta kiere dodając ze beda miec 3 na krzyż wiec mysle ze bedzie dobrze

Edytowane przez matijad
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

myśle ze nie będzie to problem dla twórców żeby dodać ta kiere dodając ze beda miec 3 na krzyż wiec mysle ze bedzie dobrze

 

 

Właśnie o to chodzi, i tak już się ośmieszyli tym że inne kierownice niż Thrustmaster nie będą obsługiwane przez PS4 (is for the playe...thrustmasters).

 

Palce lizać :)

 

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje czy jakość grafiki na Ps4 będzie wystarczająca i ilu gracy na torze będzie w multi.

Co do kierownic niektórzy chyba nie wiedzą, że baza t500/t300/TX to poziom fanatec CSW, którego cena wynosi 450 euro za samą bazę bez kierownicy i pedałów. Na dniach będzie recenzja t300 w insidesimracing, ale wszystko wskazuje na to, że to to samo co Thrustmaster tx na Xbox one.

Jak ty uważasz że T500 to jest ten sam poziom co CLUBSPORT od Fanateca to ty chyba tej drugiej w życiu na oczy nie widziałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty uważasz że T500 to jest ten sam poziom co CLUBSPORT od Fanateca to ty chyba tej drugiej w życiu na oczy nie widziałeś

 

Jeśli chodzi o jakość wykonania, CSW to inna liga. Żaden Logitech i Thrustamster nie mają do niej startu. Trzymając w łapkach rimy GT (replika BMW M3 GT2) czy też F1, ma się wrażenie,obcowania z prawdziwym kółkiem wyścigowym. Mimo, że byłem jej posiadaczem, to uważam jednak, że cena nie jest adekwatna do tego co oferuje.  Dużo tańsza T500 dzięki zastosowaniu przekładni pasowej, przekazuje niesamowicie dużo detali, które generuje dany sim, i daje gumowy feeling. Według mnie FFB jest lepszy/bardziej szczegółowy niż w CSW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Dak. Przewaga Fanateca to jakość wykonania i Pro wieńce. Sam się napalałem na csw a jak była jednodniowa promocja 40% to nie powiem kusiło. Teraz widzę cena skoczyła na 500 euro(sama baza) a przy sporo tańszym t500 odczucia będziesz miał praktycznie takie same. Poza tym do t500 można dokupić przejściówki i zamontować prawdziwą kierownicę lub od razu gotowe bajery: http://www.sammaxwellcustoms.com/ i co najważniejsze kółko nie zmuli FF tak jak ciężka replika Bmw gt2 od fanateca. Mój poprzedni wpis miał wyprowadzić z błędu osoby, które t500/t300 traktują jako konkurencje dla g27 a tak nie jest bo to zupełnie inna liga.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Dak. Przewaga Fanateca to jakość wykonania i Pro wieńce. Sam się napalałem na csw a jak była jednodniowa promocja 40% to nie powiem kusiło. Teraz widzę cena skoczyła na 500 euro(sama baza) a przy sporo tańszym t500 odczucia będziesz miał praktycznie takie same. Poza tym do t500 można dokupić przejściówki i zamontować prawdziwą kierownicę lub od razu gotowe bajery: http://www.sammaxwellcustoms.com/ i co najważniejsze kółko nie zmuli FF tak jak ciężka replika Bmw gt2 od fanateca. Mój poprzedni wpis miał wyprowadzić z błędu osoby, które t500/t300 traktują jako konkurencje dla g27 a tak nie jest bo to zupełnie inna liga.

Swoją droga widział ktoś jakiś fajny stand z możliwością montażu fotela kubełkowego pod T500 ? Bo chyba w okolicach świąt będę się starał wymienić kierownicę o ile mi się uda dorwać tak do 1400 ;)

 

EDIT

 

http://www.playseat.com/shop/eu/pl/special-promotion/playseats-red-f1.html

 

Marzenie   :laugh:  Chociaż jak by było za połowę ceny to bym się mocno zastanowił 

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrwałem takie coś jakieś 2 miechy temu za 526 € - dedykowane pod t500rs

Jak dotąd nie znalazłem żadnych minusów...

 

https://www.rseat-europe.com/rseat-rs1-black-simulator-rig

http://www.rseat.net/

 

 

 RS Formula V2 black za 999.00€ - https://www.rseat-europe.com/rseat-rs-formula-v2-black-simulator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym tyle dał, to też bym nie widział żadnych minusów, choćby mnie po mordzie waliły :P

No offence of course :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@INO1

No to musisz miec niezla wygode grajac, ale tez i sporo miejsca - albo odzielny gaming room. 

Przyznam ze wyglada bardzo fajnie szczegolnie ze w miare nisko ma shiftera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go stać to czemu nie kto mu zabroni, a niektórym tu na forum głowy z zazdrości pękają że ktoś może mieć lepiej od nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się cholernie standy ala bolid Formuły 1 podobają. Ale raz, że w cholerę kasy, a dwa to trzeba mieć miejsce na coś takiego.

Ja u siebie to chyba bym na dach został z tym wygnany :P Jak sobie zwykły WSP z DFGT rozłożę to już słyszę narzekanie, że nie ma jak przejść, a co dopiero z takim chorbołem :biggrin:

Mimo wszystko, jak będę już zarabiał te 10k na miesiąc (nioch nioch nioch) to wtedy sobie osobny pokój w mojej willi zrobię na tego typu rzeczy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo wszystko, jak będę już zarabiał te 10k na miesiąc (nioch nioch nioch) to wtedy sobie osobny pokój w mojej willi zrobię na tego typu rzeczy :biggrin:

 

To już lepiej sobie tor odrazu zbudować ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w totka wygram :P Od zawsze marzyłem o swoim torze kartingowym w ogrodzie, jakaś replika Monzy, albo Monako :D

Wszyscy walą baseny, a ja będę miał wyebany tor z 20 kartami do wyboru :D Potem forumowa ustawka i wyjdzie kto był mocny tylko w grze XD

Ja jebe...ale off-top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam mocno zmodyfikowane Fk automotive, którego nie polecam chociaż jest bardzo tani. Musiałem powzmacniać konstrukcję, podwyższyć blat pod kierownicę i zrobić pochylenie fotela.

Gdybym nie miał swojego to pewnie bym zbierał na Fanatec CSL seat: http://www.fanatec.com/eu-en/play-and-gaming-seats/csl-seat-eu.html . Jak dla mnie jest to mega stelaż, który jest mega stabilny a jednocześnie niesamowicie lekki i zajmujący mało miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o prawdziwym torze a nie kawałku asfaltu dla popierdułek :D no dokładnie chociaż jak ktoś sobie nie radzi w tandetnej grze to według mnie wgl za kierownice czegokolwiek nie powinien wsiadać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@INO1

No to musisz miec niezla wygode grajac, ale tez i sporo miejsca - albo odzielny gaming room. 

Przyznam ze wyglada bardzo fajnie szczegolnie ze w miare nisko ma shiftera. 

Na chwilę obecną muszę "to" targać z drugiego pokoju bo mam tylko jeden TV - więc gram częściej na padzie, T500 tylko w weekendy.

Dopiero na zimę planuję zakup drugiego TV pod PS4 i pCars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z was zamierza kupić carsy na ps4?  Jest szansa tutaj na jakąś lige czy cupa? Nie ukrywam, że chciałbym pojeździć w swoim gronie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×