Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Po każdym sezonie dostajesz propozycje przecież.

Trzeba ją jakoś szczególnie aktywować?

Wchodzę na pocztę, czytam i tyle z tego.

 

ProjectCash ma zarąbisty model jazdy oraz muzykę ale całe menu oraz ilość/jakość  samochodów to porażka totalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pCars ma się doczekać wersji GOTY ... ich ignorancja nie zna granic. Zamiast łatać skutecznie grę, myślą tylko jak dobrze przyciąć na graczach :)

 

chociaż nie ... przecież to tylko błędy online, a online się nie liczy 

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dezycja tworcow lub wydawcy - kazdy chce zarobic, a wydawanie (reedycja) gier z dodatkami to dosc powszechna praktyka. 

 

GT5 tez mialo swoja Academy Edition (skad inad calkiem udana). 

 

Co do bledow, coz pozostaja oficjalne kanaly komunikacyjne takie jak forum gry i sekcja zwiazana z bledami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe DLC

 

US Race Car Pack

Chevrolet Corvette C7.R z roku 2015
Chevrolet Corvette C7.R to najnowsza generacja niezwykle udanych samochodów wyścigowych Corvette GT, które od wielu lat sprawdzają się w międzynarodowych wyścigach sportowych i wytrzymałościowych.

Cadillac ATS-V.R GT3 z roku 2015
W roku 2015 Cadillac dołączył do wyczynowej serii wyścigowej GT3 poprzez zupełnie nowy model ATS-V.R.

Dallara DW12 Indycar z roku 2014
Oznaczenie DW12 zostało przyjęte na cześć zmarłego Dana Wheldona. DW12 to projekt Dallary, który rywalizuje w serii Verizon Indycar Series, najbardziej prestiżowych wyścigach bolidów z odsłoniętymi kołami w USA. Jednym z tych wyścigów są znane na cały świat zawody Indianapolis 500.

Ford Fusion Stock Car z roku 2016
Gracze, którzy szukają czegoś niepowtarzalnego, na pewno pokochają samochód Ford Fusion Stock Car z roku 2016, który stawia przed kierowcą zupełnie nowe wyzwania jeśli chodzi o jazdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project CARS – PC Patch 9.0 – Release Notes 

 

 

Czy mnie się coś przywidziało czy była to aktualizacja 10.00 ?

 

 

nowe DLC

 

US Race Car Pack

Chevrolet Corvette C7.R z roku 2015

Chevrolet Corvette C7.R to najnowsza generacja niezwykle udanych samochodów wyścigowych Corvette GT, które od wielu lat sprawdzają się w międzynarodowych wyścigach sportowych i wytrzymałościowych.

Cadillac ATS-V.R GT3 z roku 2015

W roku 2015 Cadillac dołączył do wyczynowej serii wyścigowej GT3 poprzez zupełnie nowy model ATS-V.R.

Dallara DW12 Indycar z roku 2014

Oznaczenie DW12 zostało przyjęte na cześć zmarłego Dana Wheldona. DW12 to projekt Dallary, który rywalizuje w serii Verizon Indycar Series, najbardziej prestiżowych wyścigach bolidów z odsłoniętymi kołami w USA. Jednym z tych wyścigów są znane na cały świat zawody Indianapolis 500.

Ford Fusion Stock Car z roku 2016

Gracze, którzy szukają czegoś niepowtarzalnego, na pewno pokochają samochód Ford Fusion Stock Car z roku 2016, który stawia przed kierowcą zupełnie nowe wyzwania jeśli chodzi o jazdę.

 

Niech dodają. Czekam na pełną wersję gry :)

Edytowane przez voic3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 10.0 to nie to DLC. 10.0 w większością poprawia błędy dotyczące właśnie ostatniego DLC - tak. przynajmniej wyczytałem.

Dla mnie te DLC to kiepski mix. Są ciekawe 2 samochody a reszta to jakieś zapchajdziury. To pewnie moje widzimisię ale nie lubię w takich grach żadnych F1 czy indy...

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już na czym będzie polegać "aktualizacja podstawki do wersji GOTY" ?

Nie wiem czy zamawiać GOTY czy dostanę DARMOWĄ aktualizację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co możesz zrobić to zbliżyć widok w ustawieniach ale czy dojedziesz tak blisko szyby to wątpię

Znam ten widok z Dirt Rally :) - naprawdę jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, sentinnel said:

Jedynie co możesz zrobić to zbliżyć widok w ustawieniach ale czy dojedziesz tak blisko szyby to wątpię

Znam ten widok z Dirt Rally :) - naprawdę jest dobry

Na takim gra się świetnie w Dirt Rally, w Sebaestien Loeb Rally Evo i chciałem w PC, ale nic z tego. Zbyt niski FOV nie ratuje sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje Ci racje Widok w Dirt Rally jest rewelacyjny

W Project Cars polecam widok z maski

Wiecie może który z dodatków w sklepie sony podnosi podstawowe Project Cars do wersji Game of the Year Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 6.05.2016 o 12:37, AbovePL napisał:

Jak ustawić kamerę z kokpitu tak, aby wyglądała jak na zdjęciu (o ile się da)? Natywnie nie ma takiej kamery, a widok kierownicy i rąk rozprasza. 

 

 

Jest opcja wyłączenia kierownicy,wtedy nie rozprasza. Można manewrować fotelem jak najbliżej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy jeszcze zapytasz o to? Wejdź na store i sprawdź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używane Project cars na płycie, gra się włącza i działa, ale jest w wersji 1.0. Gdy nakazuję wyszukanie uaktualnień to dostaję informację, że gra jest już w najnowszej wersji. Coś przegapiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcje - rozgrywka - wspomagania jest możliwość ustawienia "brak", "rzeczywiste" "wszystkie". Pytanie dotyczy "rzeczywiste". Czy chodzi tutaj o realistyczne ustawienie wspomagań w danej klasie samochodu? Przykładowo LOTUS w kategorii Vintage nie ma żadnych wspomagań, Renault Clio w Clio Cup identycznie, ale już RUF czy Huyara w kategorii Road B mają ABS, trakcję i stabilność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem zostawiam opcję włączoną, bo skoro tak jest w rzeczywistości, to nie ma sensu kombinować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AbovePL

Tez mam ta opcje ustawiona na rzeczywiste. 

Zuzycie opony, paliwo realistyczne. 

I przyznam ze w koncu powoli zaczynam doceniac pCARS, a gra zaczyna dostarczac zarowno zabawy jak i wyzwania. 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdze juz od dluzszego czasu Kartami. Wczesniej juz ktos o to pytal, a mianowicie, kiedy bedzie mi dane jezdzic normalnymi samochodami? Dostawalem juz zaproszenia na wyscigi, ale po nich zawsze wracam do Kartow... zaczyna mnie to denerwowac...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie trofeum mi zostalo, 24h LeMans. I oczywiscie nie moge zrobic bo po kilku godzinach jazdy AI dostaje dyskwalifikacje z niewiadomych przyczyn. Macie jakis pomysl?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie dodatków. W DLC są chyba dwa tory (może się mylę) i zastanawiam się czy skoro nie mam ich kupionych to coś ominie mnie w karierze? Czy np. nie wezmę udziału w jakichś wyścigach bo nie posiadam toru na którym są rozgrywane? Czy może tory z DLC są bardziej do online? I jeszcze jeżeli nie posiadam jakiegoś auta z DLC to jest szansa że spotkam je na torze jako przeciwnika?

Edytowane przez slawku2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×