Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku każdego wyścigu otrzymujemy informację od mechanika żeby rozgrzać hamulce i opony. O ile temp. hamulców jest podana po włączeniu wykresów jazdy to jak stwierdzić gotowość opon (kolor?). Widziałem że na niektórych wyścigach kierowcy wężykują czy faktycznie jak w rzeczywistości to pomaga i pC to uwzględnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temp. opon też jest tam podana. Najlepiej żeby oscylowała w granicach 100°C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co giercza na kierownicy z manualem. Jak to jest z tym sprzeglem bo mam odhaczona opcje "automatyczne sprzeglo" a nadal moge zmieniac biegi nie wciskajac pedala. Sa jeszczze od tego jakies opcje czy jest to przypisane do danego auta? (wyscigowym astonem mozna wbijac biegi bez sprzegla a seryjnym focusem juz nie). Jesli jest to przypisane i nie da sie zmienic ze w kazdym aucie aby zmienic bieg trzeba wcisnac sprzeglo to troche slabo (nawet jesli jest to wbrew logice danego samochodu)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakupie On Demand Pack dostane wszystkie dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.06.2016 o 20:02, SkibaPL napisał:

Pytanie do tych co giercza na kierownicy z manualem. Jak to jest z tym sprzeglem bo mam odhaczona opcje "automatyczne sprzeglo" a nadal moge zmieniac biegi nie wciskajac pedala. Sa jeszczze od tego jakies opcje czy jest to przypisane do danego auta? (wyscigowym astonem mozna wbijac biegi bez sprzegla a seryjnym focusem juz nie). Jesli jest to przypisane i nie da sie zmienic ze w kazdym aucie aby zmienic bieg trzeba wcisnac sprzeglo to troche slabo (nawet jesli jest to wbrew logice danego samochodu)

Prawdopodobnie sprawdzałeś to w samochodzie który w realu posiada skrzynię z łopatkami, przejedź samochodem który na 100 % posiada manual i zobaczysz. W pcars działa to tak że jak odchaczysz automatyczne sprzęgło to jest jak w realu i tam gdzie jest automat to możesz zmieniać bez sprzęgła a jak jest manual to musisz wciskać sprzęgło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakim widoku jeździcie i jak macie ustawiony? Czy można przyspieszyć suwadła w opcji foto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z środka lub z maski a Error u nas na zawodach jeździ zaa samochodu bo jest lamą i dlatego nie chce zblokować widoku na pokoju on-line. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, slawku2 napisał:

A na jakim widoku jeździcie i jak macie ustawiony? Czy można przyspieszyć suwadła w opcji foto?

w tej grze akurat najbardziej przypadl mi do gustu widok z dachu, jesli chodzi o opcje zwiekszylem pole widzenia dla tej kamery do 95 - choc tym akurat jeszcze sie pobawie, poki co testowalem rozne widoki z ustawieniami domyslnymi 90 oraz max. Maxy mi nie pasowaly bo mialem wrazenie ze obraz na krawedziach ma jakby efekt soczewki (zaokraglenie). 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, Gustaw napisał:

Z środka lub z maski a Error u nas na zawodach jeździ zaa samochodu bo jest lamą i dlatego nie chce zblokować widoku na pokoju on-line. 

A dlaczego chcesz blokować widok? Co Ci do tego jak ktoś inny jeździ? Chcesz "realizmu" to sobie ustawiaj jak chcesz a nie wymagasz od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, cieglo napisał:

A dlaczego chcesz blokować widok? Co Ci do tego jak ktoś inny jeździ? Chcesz "realizmu" to sobie ustawiaj jak chcesz a nie wymagasz od innych.

 

Ujme to tak narzucanie widoku to nie jest cos co mi szczegolnie sie podoba. 

Ale z drugiej strony, jazda wszystkich scigantow z tym samym widokiem to pewnego rodzaju wyrownanie szans (czesto tez utrudniajace gre), bo jak pewnie wiekszosc z was sprawdzala, a czesc doswiadczyla w moim wypadku czasy okrazenia zaleza od zastosowanego widoku. 

 

Mozna to podciagac pod inne ustawienia ktore sa wymuszane w eventach online jak np: wspomagacze realistyczne, lub ich calkowity brak. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jeszcze brakuje obowiązkowego play seata i hełmu VR - wtedy to już jak bym w aucie siedział :) Jeszcze może pada zakazać? Qrva, to tylko gra i nigdy w auto się nie zamieni, swoje ograniczenia będzie miała. Priorytet to zebrać jak największą grupkę ludzi i wspólnie się bawić a nie wprowadzać dziwolągi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdełełe żartowałem żeby połechtać Errora no sorry ja. 

jak komuś wygodnie to niech jeździ zza auta jak ma wyniki.

chodzi czasem o to że jak jedziemy bez abs bez esp na full uszkodz. itd to żeby był jeden widok z środka żeby było po równo dla wszystkich.

 

ot co a tak po za tym w końcu ostatni dzień w pracy :banana:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cieglo napisał:

Jasne, jeszcze brakuje obowiązkowego play seata i hełmu VR - wtedy to już jak bym w aucie siedział :) Jeszcze może pada zakazać? Qrva, to tylko gra i nigdy w auto się nie zamieni, swoje ograniczenia będzie miała. Priorytet to zebrać jak największą grupkę ludzi i wspólnie się bawić a nie wprowadzać dziwolągi. 

 

ale spokojnie... 

 

to ze wole miec dowolnosc to jedno a to ze dolaczajac do takiej czy innej spolecznosci graczy sa reguly to inna rzecz. 

ba wielu z was pewnie smieje sie z noobow co sie ustawiaja w pCARS a jezdza z realistycznymi asystami i bez uszkodzen. 

A to sprowadza sie do tego co napisales - zebrac grupe ludzi i bawic sie tak zeby gra dawala fun bo od tego sa gry. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie przerzuciłem się na widok z środka-kierowca (ale nie hełm kierowcy) bo jak rzuciło mnie na Monte Carlo to jakoś z za samochodu nie szło jechać. Fakt że i tak byłem ostatni ale chociaż dojechałem:) Jeżdżę na padzie z realistycznymi ustawieniami ale przeciwników mam na 50%. Nie wiem jak jest na kierze ale na padzie ma się kilku przeciwników- inni kierowcy, tor i twoje auto z którym trzeba powalczyć. Fajna zabawa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.06.2016 o 15:58, mataman napisał:

Temp. opon też jest tam podana. Najlepiej żeby oscylowała w granicach 100°C

A w jaki sposób utrzymywać temp. opon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie blokować kół przy hamowaniu,dobrze dobrane ciśnienie opon,i nie przekręcanie kierownicy w zakrętach ;). Przynajmniej u mnie to skutkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, sieniu napisał:

Nie blokować kół przy hamowaniu,dobrze dobrane ciśnienie opon,i nie przekręcanie kierownicy w zakrętach ;). Przynajmniej u mnie to skutkuje

Tylko że mój problem polega na tym że nie mogę opon rozgrzać. W czasie normalnej jazdy mam temp. 80-85 stopni. Może to dlatego że gram po 10% dystansu wyścigu i opony nie nagrzewają się? Zużycie ustawiłem razy 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany pCars jest teraz warty swojej ceny czy może poczekać na AC i sprawdzić recenzje? dodam ze dopiero zaczynam przygodę z kierownicą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P carsy są teraz grywalne jak cholera on-line działa super po tych wszystkich łatkach 

 

Opony masz za niskie ciśnienie podnieś a tak po 1-2 kółkach sie dopiero dogrzewają 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest jakiś dodatek do gry co z podstawki robi full wydanie?

Mam podstawkę i chciałbym uzyskać pełne wydanie a nie chce kupować wersji GOTY.

Widziałem w pss jakiś dodatek "ondemond" czy jakoś tak ale on waży ok 30GB czyli więcej chyba niż wersja GOTY...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie zakupiłem :)

Miałem kupic AC ale jak zobaczyłem jak to na żywo wygląda to wolę PC :1_grinning:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przyszła moja nowa kierownica Thrustmaster T 150. Mam takie pytanie w zwiazku z tym bo wczoraj spedzilem caly dzien na probie ustawianiu jej. Sprawdzilem wiele ustawień z neta ale żaden nie jest satysfakcjonujacy. Gra mi sie poki co ciezej niż na padzie ( o wiele łatwiej trace panowanie nad autem). Podobny problem mam w driveclubie ale tamta gra jest bardziej zrecznosciowa, jesnak po pCars plus kierownicy spodziewalem sie czegos innego. Mam moze ktos jakies dobre ustawienia pod w/w kierownice ? Czy musze sie poprostu przyzwyczaic ? Dodam, ze to moja pierwsza kierownica i wczesniej to byl tylko pad. Z gory dziekuje za pomoc ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Cuki napisał:

Witam. Wczoraj przyszła moja nowa kierownica Thrustmaster T 150. Mam takie pytanie w zwiazku z tym bo wczoraj spedzilem caly dzien na probie ustawianiu jej. Sprawdzilem wiele ustawień z neta ale żaden nie jest satysfakcjonujacy. Gra mi sie poki co ciezej niż na padzie ( o wiele łatwiej trace panowanie nad autem). Podobny problem mam w driveclubie ale tamta gra jest bardziej zrecznosciowa, jesnak po pCars plus kierownicy spodziewalem sie czegos innego. Mam moze ktos jakies dobre ustawienia pod w/w kierownice ? Czy musze sie poprostu przyzwyczaic ? Dodam, ze to moja pierwsza kierownica i wczesniej to byl tylko pad. Z gory dziekuje za pomoc ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tutaj masz ustawienia do T150 na pewno coś znajdziesz dla siebie 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×