Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Powtórzę po raz kolejny. Wszystkie screeny robią gracze (jest topic na forum WMD). W grze nie ma czegoś takiego jak photomode.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po tych screenach jestem jeszcze większego podziwu dla Evolution.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze, czasem nawet zbyt dobrze (lustrzane kałuże podczas deszczu).

Widziałem też na jakimś filmie, że auta będą rzucały cienie nawet od świateł innych aut - nie widziałem czego takiego w innym tytule. Jadąc za kimś jego auto rzuci cień od naszych świateł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze, czasem nawet zbyt dobrze (lustrzane kałuże podczas deszczu).

Widziałem też na jakimś filmie, że auta będą rzucały cienie nawet od świateł innych aut - nie widziałem czego takiego w innym tytule. Jadąc za kimś jego auto rzuci cień od naszych świateł.

Być może był to Driveclub a nie Project Cars bo tam mają być te cienie z tego co widziałem, chyba że w PC też to jest, przy takiej grafie jakiej dotychczas prezentuje PC coś takiego powinno być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, wydaje mi się że to jest tylko kwestia mocy obliczeniowej (na PC można wszytko). 

 

PS. O tytułach które nie wyszły też można pisać wszytko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer jak pierwszy zrobił na mnie wrażenie. Wygląda znacznie lepiej, nie wiem czy zwyczajnie poprawili jeszcze grafikę czy sama reżyseria pokazuje ją w lepszym świetle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest progres, momentami jest złudzenie że to nie gra. Podejrzewam ze to zmiany w sposobie liczenia oświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas coś zmieniają zarówno w silniku fizycznym, jak i graficznym. Ciekawy jestem efektu końcowego. Ja preferuję naturalne, bardziej stonowane kolory. Wzorem ale nie doskonałym jest dla mnie pod tym względem Assetto Corsa.

pCARS wygląda imho zbyt cukierkowo, jest za dużo użytych różnych efektów, wskutek czego dłuższa jazda potrafi zmęczyć oczy ;) NA PC jest na to sposób, można je wyłaczyć.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat podają się te detale:

  • Wstająca woda
  • Snopy świateł w kurzu
  • Cienie od pachołków przy drodze oraz innych elementów toru
  • Kamyczki w niektórych miejscach na torze
  • Brud na autach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość, naprawdę świetna wiadomość. Oglądając w poprzedni weekend zastanawiałem się, w jakich grach ten wyścig został umieszczony choć w części i jest biednie. Więc pozostaje się cieszyć, że nareszcie zostanie to fajnie odwzorowane w świetnie zapowiadającej się grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Partryk - obejrzalem, coz szkoda ze nie wrazenia z pada... no ale ogolnie koles powiedzial to na co liczylem - czyli konkurencjo miej sie na bacznosci bo ta gra moze byc naprawde dobra.

Prawda jest taka ze uzalezniam zakup PS4 od  tej gry, licze ze dodadza obsluge T 500RS (bo moja DFP sie mocno wysluzyla po 7 latach - acz solidny  produkt bo wytrzymala wiele).

I w sumie na PS4 moge ogrywac pozycje plusowe i ciac  w pCARS :D

 

Czas szybko leci.... niemniej okaze sie juz w  listopadzie czy chlopaki z Slightly Mad postrarali sie jesli chodzi o obsluge kierownic.

Idealnie bylo by jakby dodal obsluge starszych logitechow to moze moglbym zaczac od mojej wysluzonej DFP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pCARS obsługuje kierownice Thrustmastera. Zresztą sam jeździłem swego czasu na T500 w carsy.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC a PS4 to dwa różne światy jeśli chodzi o urządzenia zewnętrzne. To co tam działa na PC nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie sie. Wypuszczą też stery do PS4. Kwestia czasu :)

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie T500 nie interesuje osobiście, bo na hajsie nie siedzę :P Poza tym Thrustermaster ma chyba umowę z Sony jak kiedyś miał Logitech.

Tutaj właśnie chodzi o starsze koła Logitecha. Jak oleja użytkowników tych kierownic, to oni oleja ich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie T500 nie interesuje osobiście, bo na hajsie nie siedzę :P

 

O przytyk do mnie?? :P Coz miewam rozne zachcianki ;) niezbyt czesto, ale jak  cos mi sie wkreci to nie ma bata kupie i juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z SMS pracują pełną parą ;)

 

 

 

 

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z SMS pracują pełną parą ;)

 

 

 

 

 

Do tego fizyka jazdy rodem z symulatora i jestem w niebie ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze obsłuży g27. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze obsłuży g27. ;)

G25 i dfgt dorzucilbym do tego ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kompatybilność konsol z naszymi kierownicami bym się nie martwił, kwestia czasu spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×