Skocz do zawartości
lennox

Rambo

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie zapowiedziano kolejnego filmu o Rambo, to terminy nie gonią, więc jest szansa, że gra będzie dopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czekam na tą grę , film z moich młodych lat , nawet byłem w kinie na 2 części .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :)

Ja też się wychowałem na takich filmach :) W sumie wtedy to było coś :P

Tak czy owak pokładam jakieś nadzieje w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi szczerze powiedziawszy wisi, czy gra wyjdzie czy nie. Film świetny i miło go wspominam, ale na grę nie czekam. Ot, będzie fajna pogram, okaże sie crapem to pewnie nie. Chyba że jakiś zwiastun pokaże coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ale niesamowita niespodzianka dla mnie :biggrin: Uwielbiam filmy ze Sly'em a Rambo w szczególności. Czuję przez mocz, że to będzie świetna gierka. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być hit na miarę Riddicka, albo gniot na miarę innych gier bazujących na filmach.

Z tym, że tutaj nie bazują na jakimś jednym filmie, ale ogólnie na całym świecie Rambo, także mają spore pole do popisu.

Byle tylko to nie było durna siekanka ala CoD, czyli jedziemy po szynach do przodu i fajrant.

Wolałbym chyba jakiegoś TPP'ka, z możliwością skradania się, wykończania powoli przeciwników, jakieś małe motywy RPG, z rozwijanie postaci, broni, itd.

Żeby też nie wsadzili jakiegoś durnego coopa na silę. Rambo to Rambo, nikt do robienia sieczki mu potrzebny nie jest :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie coś porządnego chwała im za to, a drugie wyjście to kupa pokroju Terminatora z masą złotek, która i tak się sprzeda ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej części Rambo, w której nie ma nic poza fruwającymi flakami, na prawdę nie napalałbym się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej części Rambo, w której nie ma nic poza fruwającymi flakami, na prawdę nie napalałbym się :)

A czego się tam spodziewałeś ? Audrey Hepburn i Richard`a Burton`a sięgających po kolejnego Oscar`a ?

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może liczył na dyplomatyczne wyjście z sytuacji? Że John wstąpił do rządu i teraz walczy piórem, a nie "mieczem" :D

Rambo to latające flaki i robienie sieczki z masy wrogów. Nowy Rambo wypadł wg mnie bardzo dobrze.

Sceny walki zrobione świetnie, a scena na działku to w sumie powoli również klasyk się robi :)

Aż mi się zachciało obejrzeć pierwszego Rambo (mimo, że mowa o najnowszym).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No święta racja :)

Kiedy wychodził ostatni Rambo, powiem szczerze, że zastanawiałem się czy to nie będzie taka sama kicha jak ostatni Rock`y.

Ale nie zawiodłem się. Film super. Wiadomo, że wybitny nie jest, bo i ma taki NIE być. To pewna ciągłość która została zapoczątkowana w 1982 roku, a wtedy takie filmy to był wypas :)

Nie rozumiem takich sformułowań jakich użył Maty15, bo przecież Rambo to synonim sieki i zadymy :). To tak jakby krytykować komedię za to, że jest śmieszna, a horror za to że jest straszny - bez sensu kompletnie.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie filmy jak Rambo czy Terminator to po prostu klasyka nad klasyki.

Stallone, Schwarznegger, Kurst Russel czy mój ulubiony Jackie Chan, to aktorzy, z którymi spędziłem całe swoje dzieciństwo :)

Oczywiście pominąłem sporo innych świetnych aktorów z tamtej epoki, ale każdy wie o co chodzi.

Co do gry to mam nadzieję, że będzie takim powrotem do przeszłości dla starszych z nutką innowacji dla młodszych.

No, ale cóż...zobaczymy co z tego będzie :)

PS.

Spójrzcie co zrobili z "Niezniszczalni 2", chodzi mi o grę...nie wiem kto to robił, ale na pewno nie na trzeźwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......Co do gry to mam nadzieję, że będzie takim powrotem do przeszłości dla starszych z nutką innowacji dla młodszych.

No, ale cóż...zobaczymy co z tego będzie :).....

Nic dodać, nic ująć :)

Kiedy filmy o których wspomniałeś święciły triumfy, grałem na Atari 65XE i Amidze :banana: - teraz w Rambo zagram na PS3 :biggrin: - byle tylko ta gra była na miarę filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem niepotrzebne posty. Zainteresowani wiedzą o co chodzi, a resztę skłaniam, do rozmowy tylko i wyłącznie na temat gry + ewentualnie filmów związanych z grą.

Dalszych wyjazdów poza te tematy nie będziemy tolerować :)

Over and out :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wychodzi gra Rambo :D

Ja bym chciał również grę Rocky :D Gra o boksie, tyle, że to gra fabularna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rambo to latające flaki i robienie sieczki z masy wrogów. Nowy Rambo wypadł wg mnie bardzo dobrze.

Ale de facto dopiero w drugiej części zrobili z tego filmu to o czym piszesz, pierwsza część dotykała problemu żołnierzy wracających z wojen i tego, że są pozostawieni sami sobie. Tam nawet niewiele osób ginie. Niestety wiele osób o tym zapomina.

Co nie zmienia faktu, że tekst: Bóg wybacza, Rambo nie do dzisiaj wywołuje ciary na plecach :D

W czwartej części najlepsze były sceny gdy komandosi mówią: nic nie możemy zrobić, nic nie możemy zrobić. A wtedy wychodzi Rambo i sam wszystkich rozpierdziela :D

Żeby też nie wsadzili jakiegoś durnego coopa na silę. Rambo to Rambo, nikt do robienia sieczki mu potrzebny nie jest :)

Col. Trautman jako mentor i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie crap jak większość gier opartych na filmów. Jeszcze fo tego grę robi randomowe studio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to że , gra będzie się opierać na pierwszych trzech częściach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie crap jak większość gier opartych na filmów. Jeszcze fo tego grę robi randomowe studio

Czasem "randomowe" studio robi lepsze gry od DICE ;) Po za tym, to właśnie chyba Reef Entertaiment odpowiada za Sniper Elite które było grą bardzo dobrą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem "randomowe" studio robi lepsze gry od DICE ;) Po za tym, to właśnie chyba Reef Entertaiment odpowiada za Sniper Elite które było grą bardzo dobrą.

Snipera Elite robiło Rebelion ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snipera Elite robiło Rebelion ;)

Mój błąd, Reef był wydawcą tejże gry na Wii(teraz sprawdziłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×