Skocz do zawartości
lennox

Rambo

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik fajny, ale prawdę mówiąc jeśli ma on coś powiedzieć o grze, to tylko to że będzie i że zostanie oparta na R2 i R3 :P

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy te pierwsze sceny to nie Rambo 1? Tekst "Im gonna give You a war (...)" kojarzy mi się z jedynką.

Moment jak się z błota wynurzył i zabił tego gościa też mi się z jedynką kojarzy.

Ale mogę się mylić, dawno już nie oglądałem Johna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mogłem zabić ich wszystkich. Nie przeginaj, bo urządzę ci wojnę o jakiej ci się nie śniło".

Tekst z początku trailera pochodzi właśnie z pierwszej części. Rambo wypowiedział to do szeryfa, który go ścigał ze swoimi ludźmi w lesie. Reszta trailera to sceny z drugiej części, kiedy to J. odbijał amerykańskich jeńców z Wietnamu i trzeciej gdy wyciągał płk Trautmana z Afganistanu. Coraz bardziej wzrasta mi apetyty na tą grę. Szkoda, że nie pokazali choć troszkę gameplayu. "Coming soon'' ? Ciekawe. Pożyjemy - zobaczymy.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dalej nie wiemy jak ta gra bedzie wyglądała. Bo trailer to fragmenty filmów. Ja tez na nią czekam z nadzieją że będzie wypas. Ale powiedzmy sobie szczerze, że s..ić też ją mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dalej nie wiemy jak ta gra bedzie wyglądała. Bo trailer to fragmenty filmów. Ja tez na nią czekam z nadzieją że będzie wypas. Ale powiedzmy sobie szczerze, że s..ić też ją mogą.

Twórcy obiecali pokaz gameplayu na GamesCon, tak więc czekamy do 16 sierpnia (SONY niech weźmie RAMBO na swoją konfę! :laugh2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że nie będzie widoku z pierwszej osoby tylko z za pleców i będzie możliwość efektownej walki wręcz i z nożem :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra rambo to tylko w stylu pierwszej części czyli John Rambo, Las, jego umiejętności robienia zasadzek i oczywiście "NÓŻ Rambo" taki z ostrzałką i kompasem, swego czasu każdy dzieciak chciał mieć taki nóż :]

Jeżeli chodzi o Rambo II i III to raczej wyobrażam sobie coś w stylu gry Black na ps2 gdzie Rozpieprzamy wszystko na swojej drodze budynki się walają, tynk odpada, świat się wali :biggrin: i inaczej być nie może bo takie były te 2 części czyli kultowa siekanka lat 80tych.

Oby to nie była gra do ściągnięcia z PSN w stylu expendables 2.

Ps tak chciał bym zrobić w grze i oczywiście widok TPP czyli za plecków Johna :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam czytałem ze gra ma być zlepkiem filmowych części od 1 do 3 ;)

W sumie fajnie. Szczególnie mam nadzieje na wątki z cz 1 i 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze gra ogólnie będzie crapem i pewnie mi się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze gra ogólnie będzie crapem......

Mnie się też tak wydaje - ale i tak na nią czekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy gameplay z Rambo : The Video Game

Grafika jak z PS2 .

Edytowane przez momanx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę zasadniczą równicę pomiędzy zdjęciami w poście na górze strony a tym zwiastunem.

Kandydat do crapa roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewność że będzie hit, w końcu ten sam team robił "Miś Hubert : zimowe harce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×