Skocz do zawartości
lennox

Rambo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz...to nie tak że oni chcą wydać crap. Oni wkładają w to mase pracy i dla nich to jest coś wielkiego i fajnego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, że tak krzywdzą gry, które gdyby tylko były przeciętnie dobre, to przyciągnęły by rzeszę fanów. To samo było z Walking Dead Survival Instinct - mogła być kozacka gra z serialowymi bohaterami, a wyszedł kupsztal. Rambo miał jeszcze większy potencjał, a będzie pewnie taki sam gniot. Gdyby zabrali się za to twórcy Far Crya to wyszłaby dobra gra, pewnie bardzo podobna do FC3, ale niejeden by chętnie Johnem R. pobiegał.

 

Wydaje mi się, że twórcy są świadomi kału jaki wytworzyli, ale pewnie naciski ze strony jakiegoś pana na stołku, mały budżet, deadline'y powodują właśnie takie growe rozwolnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...to nie tak że oni chcą wydać crap. Oni wkładają w to mase pracy i dla nich to jest coś wielkiego i fajnego...

 

I tu właśnie dochodzimy do sedna sprawy :)

Najgorsze jest jak się komuś coś wydaje :biggrin: (w tym przypadku producentom).

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko jestem ciekawy tej gry i czekam na nia, tematyka robi swoje bo oglądało się wielokrotnie w młodości filmy o Rambo :) Podobnie jednak jak przedmówcy, zakupem zaintersuję się dopiero, gdy mocno spadnie z ceny, tak poniżej 5 dyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie że to gra na PS2 to obrażanie PS2

Ciulowe QTE i celowniczek

 

Wygląda jak gra na telefon i to taki Alcatel sprzed 6 lat

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kilka lat temu zrobiła by furorę, nie przemawia do mnie całkowicie ta gra, ciekawa jaka cena, pewnie w granicach 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to klimat serii Rambo oddany jest wybornie (orgia przemocy, fajerwerków i helikopterów). Grafa nie jest najlepsza, ale widziałem gorsze. Co do mechaniki rozgrywki, to widzę pięęękny powrót staroszkolnego szutera z salonów arcade, gdzie się brało do ręki plastikowy pistolet i nawalało (aby przeładować trzeba było strzelić poza ekran, to pamiętam :) Pamiętam też katowanie takich tytułów jak Time Crysis, House of Dead i przede wszystkim CarnEvil, które za kontrolery miał pump-up szotgany i przejabałem na nim w cholerę szmalu :)

 

Kwitując: Rambo to pierwsza gra, która przekonuje mnie do kupienia kontrolera ruchowego wraz z nakładką pistoletową. Trza wspierać krajan, biorę to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Heavy Fire, ale w tamto się grało ze względu na trofki :)

he to tuz tez zagrasz ze wzgledu na trophiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tam grafika jest całkiem w porządku, wiadomo, że przypomina bardziej początki generacji PS3 niż jej końcówkę, ale przyrównywanie jej do PS2 to mim zdaniem przesada. Zresztą dla mnie tam grafika zawsze ma drugorzędne znaczenie. Bardziej mnie boli styl gry, celowniczki święciły triumfy jakiś znaczny już czas temu, teraz już raczej oczekuje się czegoś innego. Nic nie mam do tej kategorii gier, ale średnio mi to do Rambo pasuje, wolałbym (jak chyba większość osób tutaj) coś w stylu skradanko-rozwałki (pół na pół) w widoku TPP i przynajmniej częściowo otwartym świecie. No trudno, jeden plus jest taki, że gra baaardzo szybko poleci z ceny i wtedy ją zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooooo matko jedyno.....

 

Pomijam fakt ze w czyste celowniczki to ja gralem na automatach i pozniej jakas konwersja na wczesnym PC - Operation Wolf. Ale nie dalem rady obejrzec wiecej niz 2m gameplaya no nie moglem.

 

Teyton to PL studio ktore wczesniej na PS3 (i nie tylko) wydalo serie Heavy Fire ktora rowniez jest celowniczkiem. Jakos mnie to nie przekonuje.

 

A szkoda bo mozna bylo zrobic z tego cos dobrego,  a tak raczej czarno widze.

 

Polacy udowodnili ze mozna zrobic dobra gre ktora zawiera i QTE i w pewnej mierze przypomina celowniczek (ale nie jest nim sensu stricte) a jednak cieszy i bawi - mam tu  na mysli CoJ Gunslinger.

 

Jesli chodzi o ta produkcje to moje zainteresowanie skonczy sie na przeczytaniu paru recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co zobaczyłem w gameplayu to może za 19.99 zł jakby leżało w koszu w carrefouru to może bym sprawdził albo i nawet nie. Jedynie gdyby to działo się w latach 90 i buda z rambo leżała by w salonie to złotówkę poświęcił bym aby zagrać. Jesli to jest celowniczek a wszystko na to wskazuje to polecam house of dead 4 co leży na ps store z automatów który oto tego rambo wpier...dala na śniadanie bez popity. Do wszystkich którzy każą czekać na recenzję a dopiero później sie wypowiadać: na nic nie muszę czekać to będzie słaba gra to jest jedyne na 100 % pewne w tym projekcie.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie żyć. Ta gra wygląda fatalnie, Dziwię się, że jeszcze nikt nie wystosował petycji w sprawie zaprzestania profanacji bohatera mojego dzieciństwa :P System walki wygląda tragicznie, jakby rozbudowali "The Shoot". Filmy z tego cyklu nigdy nie grzeszyły realizmem (i za to je kochamy :P), ale bez przesady .Scena na łódce w której niemalże frontalnie strzela do 4 przeciwników? Ja wiem, ze do slangu na stałe weszło określenie takiego stylu grania jaki "na Rambo", ale tak nie można :P Z resztą, jak ktoś się orientuje w temacie, to w pierwszym filmie było sporo "stealth mode" :P Dodam tylko, że "skasztaniony fejs" i mop jaki ma na głowie główny bohater nie przypomina mi Sylwestra Stalone :P Parafrazując słowa byłego prezydenta Polski: "Nie idź tą drogą Teyon Games". 

PS. ta gra ma wyższe wymagania sprzętowe niż "Crysis" (biorąc pod uwagę sprzęt PC), a porównywanie tych dwóch gier graficznie (nawet na niskich detalach Crysisa) byłoby co najmniej nie na miejscu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w ten temat z ciekawości. Zobaczyłem gameplay i mało z krzesła nie spadłem :D. Prawie tak dobre jak słynna arabska wersja Uncharted.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przez przypadek dowiedziałem się że to podobno robią jacyś Polacy.

Trochę przypał  :P

 

 

edit:

https://twitter.com/PlayStationPL/statuses/429229168413245440

 

aż mi się żal zrobiło, pewnie się starają...

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już grał to proszę o opinię czy gra jest warta pieniędzy i jak ze sterowaniem, długością fabuły etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już grał to proszę o opinię czy gra jest warta pieniędzy i jak ze sterowaniem, długością fabuły etc.

Obejrzyj to i sam sobie odpowiedz :biggrin: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już grał to proszę o opinię czy gra jest warta pieniędzy i jak ze sterowaniem, długością fabuły etc.

 

Na Youtube jest walktrough z gry jak zsumowałem czas 7 odcinków wyszło ok 2h 20 min. Więc gra powinna być dodawana do Oliwii lub Poradnika Domowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie to nie żart, tutaj link do 1-szego odcinka z 8 http://www.youtube.com/watch?v=hkIIKVuwOkM.

 

No a czystej rozgrywki pewnie ze 2h bo nagranie zawiera przerywniki filmowe jak i wybór broni przed misją i perek :biggrin:

 

Gra najtaniej na All. za 143 zeta z wysyłką ale za to z jakim gratisem

 

F004937C-64AC-454D-96A8-2D45B3A2ACE9.JPE

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gamepleje z wietnamu, posterunku i policji w lesie. Klimat filmów Rambo oddany pierwszorzędnie. Praca kamery jest rewelacyjna. Razi trochę brzydka twarz protagonisty i identycznie wyglądające mięcho armatnie. Ale w sumie czemu miecho armatnie idące w setki ma być zróżnicowane.

Klimat gier z salonów arcade z lat 80/90. Osoby urodzone po roku 1990 mogą mieć problem z odbiorem. A gimbaza z lat 2000+ będzie hejtowała jak dzika.

 

No i cena nie ta. Gdyby była w rejonie 60-80 zeta (dwunastu funtów) to bym się skusił. A tak, poczekam na obniżki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gamepleje z wietnamu, posterunku i policji w lesie. Klimat filmów Rambo oddany pierwszorzędnie. Praca kamery jest rewelacyjna. Razi trochę brzydka twarz protagonisty i identycznie wyglądające mięcho armatnie. Ale w sumie czemu miecho armatnie idące w setki ma być zróżnicowane.

Klimat gier z salonów arcade z lat 80/90. Osoby urodzone po roku 1990 mogą mieć problem z odbiorem. A gimbaza z lat 2000+ będzie hejtowała jak dzika.

 

No i cena nie ta. Gdyby była w rejonie 60-80 zeta (dwunastu funtów) to bym się skusił. A tak, poczekam na obniżki.

Jestem z 85 roku a jechałem to gów.. od samego początku także twój argument upada. Zresztą nad czym tu się rozwodzić skoro jest to celowniczek to na ps store leży house of dead z automatów który z rambo robi mięso armatnie. 

 

Neuron dziwi mnie ze jesteś zawiedziony czasem gry i ogólnie grą. Już na samym początku mówiłem że jedyne co jest pewne w tym projekcie to to że to będzie średnio-słaba gra starająca się grać na uczuciach fanów rambo. Marka to nie wszystko. Gdyby tam nie było rambo to na tym forum by nawet temat nie powstał. W plusie sie sprawdzi gdy kiedyś trafi bo lubię celowniczki ale dać za to pieniądze nie ma mowy w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rambo był aż tak kiczowaty, że musi dostawać kiczowate gry?

 

Ile osób się nabierze a ile osób kupi dla żartu :(?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile jedynka jeszcze kiczowata nie była (lecz wywalili myk z książki, w której Rambo odbiło i myślał, że jest w Vietnamie), to 2 i 3 są już w baaardzo złym stylu (ale bawiącym).

Ostatnia część to już update na kino nowoczesne.

 

T też mętnie się kolega wypowiada. Niby, że lubi celowniczki (ale bleee) i House of Dead miaźdży tą grę? A niby to czemu? Że co niby graficznie lepszy jest? Proszę cię. Że zombiaki ma, a te się wielką popularnością się cieszą? No, nie przemawia to do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×