Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jako, że mam w planach niedługo zrobić sobie przerwę od PS3 (pożyczyć ją kumplowi do ogrania Deus Exa) i, jako że mam nowy pc, takie pytanko do was koledzy.
W co warto pograć ?
Jakieś Free 2 play ze Steama ? (nie mam konta, ale kumpel mi pożyczy i może jakieś gierki tam ma)
Minecrafta sobie z ciekawości odpaliłem (jako pierwszą grę na nowym PC)

Wyjątkowo piraty popularnych gier też zaakceptuję (jakoś nie chcę kasy wydawać na gry PC )

Chciałbym pograć w DayZ, jakiegoś shootera fajnego (kiedyś grałem w coś co się chyba zwało Cross Fire ) i tak jak wspomniałem coś z free 2 play

Jakieś propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w to czego nie masz / nie będziesz miał / nie grałeś - na PS3...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie musisz prawie nic piracić tak naprawdę...teraz na alledrogo możesz kupić klucze do pobrania gier ze steam/origin za nawet 30zł-40zł...możesz sobie kupić drugą część wieśka ( edycja rozszerzona ) za niecałe 45zł...albo kupić możesz sobie bf3 za 40zł i łupać wielkie potyczki...minecraft to bardzo wciagająca gra...ale bez modów szybko Ci się znudzi...najlepiej jakbys wgrał jakieś mody dające staty w stylu rpg,bronie palne,npc'tów którzy chodza po twoim swiecie i Ci pomagają lub przeszkadzają...no i nie zapomnij o modzie który daje więcej mobów i spawnuje je wg. różnych czynników...

A z gier f2p to jest battlefield heroes czy jakoś tak...no i dzięki dobremu kompowi możesz wgrać emu nds'a albo psp i cieszyć się z gier na ta konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no do minecrafta ...to ściągnąłem jakiegoś pirata wersja 1.2.5 chyba + jakieś mody.. nie mam pojęcia w dodatku jakie i jakieś texture packi sobie ściągnąłem. Ale tak naprawdę nie wiem jak w minecrafcie otworzyć konsolę albo coś napisać heh (może w singlu się nie da :P ? )

Wieśka (?) nie znam heh. Co do BFa to myślałem nad tym, albo nad CoD MW 1-2-3 bo w żadnego nie grałem, albo Black Ops. Od kumpla może pożyczę Diablo 3 do pogrania. Na steamie widziałem jakieś free to play ipewnie jakiegoś przetestuję.

No i chodzi o to, że nie chcę wydawać nawet tych 50zł na gry na PC, żeby mi potem stały i zbierały kurz.

Apropo, ma ktoś jakąś działającą wersję minecrafta 1.7 + z modami itp ?

No i kusi mnie ten DayZ ... tylko bym musiał kupić sobie Arma 2 podstawkę z allegro (w miarę tanio, bo chciałbym mieć ładniejsze tekstury - albo ściągnąć pirata :/ ) i dokupić Operation Arrowhead za te 50zł ... i mod wrzucić ....sam nie wiem już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak łupać na kompie, to tylko w strategie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zapodaj jakąs fajną strategię ..... bo pewnie starcrafta 2 pożyczę ( lub /wybaczcie/ zassam) a tak to z gier na kompa jestem od czasu kupna konsoli zielony heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes III, Hearts of Iron, seria Total War (Rome / Empire / Shogun II / Medieval II), World in Conflict, Europa Universalis, C&C, Age of Empires 3, seria Civilization, Stronghold, Blitzkrieg, Empire Earth II, Company of Heroes, Twierdza, Starcraft II (do multi) i tak można wymieniać do usranej śmierci - masa tytułów starszych / nowszych godnych polecenia :thumbsup:

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strategii podanych przez amigo polecam Europę Universalis i jej spin-off Hearts of Iron. Gry z początku są dość trudne do ogarnięcia(zwłąszcza HoI), ale dają masę frajdy. Ponadto w Total War też warto ograć, choć, ze względu, że gry są bliźniaczo do sieie podobne polecam wybrać tą, której okres historyczny najbardziej ci pasuje(antyk, średniowieczna europa, japonia czasów szogunatu, czy XIX wiek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Age of empires 3 ograłem, C&C jakieś stare bardzo (więc może na nowszą wersję lookne), Civilization nie ruszam bo nie lubię, stronghold chyba przeszedłem, twierdzę chyba też. Empire earth to grałem sporo chyba, heroes 3 to już zabytek ( i wiele nocy przegranych) - więc teraz za heroes 5 się wezmę.

A powiedzcie mi... coś na kształt starej gry Jagged Alliance (2, 2,5) ? Shadow company...czy Company of Heroes czy jakoś tak ?

Bo w zasadzie według strony http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx na moim sprzęcie ruszy Max Payn 3 (niby spełniam minimalne wymagania ale nie rekomendowane) , MW3 i BF3 niby też ruszą i Diablo 3 spokojnie. Więc mogą być jakieś gierki nowsze...

a jak już o tym mowa, to może KOTOR 2 sobie skołuję, bo jedynkę tylko ograłem.

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi... coś na kształt starej gry Jagged Alliance (2, 2,5) ? Shadow company...czy Company of Heroes czy jakoś tak ?

Sprawdź Fallout Tactics. Jest to tak jak Jagged gra taktyczna, choć ze sporą(ale nie za dużą) dawką rpg, także może ci się spodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Fallout Tactics mam już dawno temu ograne :)

Może Neverwintera 2 sobie odkopię ... albo coś nowszego ... sam już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał mocnego kompa, a nie miałbym Ps3 od razu zagrałbym w tytuły które pojawiły się tylko na PC

Np. Amnsesia, jeden z lepszych survivalów horrorów na rynku, jeśli lubisz gry z dreszczykiem, i lubisz nie spać po nocach, bierz w ciemno. Niedługo zawita kolejna część. Żadna jednak nie wyszła i nie wyjdzie na konsole.

Tak jak koledzy wyżej, rpg to wiodący gatunek na PC, od siebie dorzucę: Ghotic, Risen, Diablo, (Rpg) oraz Stalker, F.E.A.R, L4D, Painkiller (Fps)

Warto wypełnić pewne luki. np. Jeśli grałeś w Crysisa 2, to warto sięgnąć po pierwszą część (która pojawiła się bodajże tylko na PieCu) tak samo Dead Rising czy pierwsze przygody Wiedźmina.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi... coś na kształt starej gry Jagged Alliance (2, 2,5) ? Shadow company...czy Company of Heroes czy jakoś tak ?

to może Silent Storm ? razem z dodatkiem można mieć za grosze (czyt. mniej niż 20zł). Gra jak dla mnie kozacka, przeszedłem ją wiele razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shogun 2: Total War (moja ulubiona strategia, okres sengoku w jap)

Wiedzmin

Wiedzmin 2

Starcraft 2

Diablo 3

Company of Heroes (genialna gra)

Jagged Alliance: Back in Action (niedawno wyszla)

Alan Wake

Smite

DOTA

League of Legends

Heroes of Might and Magic VI

STALKERy (jedna z moich ulubionych serii ever)

Jesli lubisz RPGi na modle Mass Effecta to koniecznie Knights of the Old Republic 1 i 2. O Gothicu i innych tego typu grasz nie pisze, bo to oczywistosc ;)

Moze masz tez jakies multiplatformowe zaleglosci (np max payne 3, jakis assassin, crysis, BF czy Gay of Duty etc...) ? Warto przejsc na kompie w full HD i bez spadkow animacji :)

Co do DayZ, bardzo ciezko odpalic pirata, lepiej za darmo na steamie sciagnac ARME II i kupic dodatek Operation Arrowhead za 50 zl i cieszyc sie oryginalem, z zombiakow moge jeszcze ci polecic LEFT 4 DEAD 1 i 2.

W gry FTP nie graj, wszystkie sa do dupy.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tuż przed pracą zainstalowałem ze steama Team fortress 2 ..czy coś takiego... strasznie dziwna gra.

Takie pytanie na marginesie:

1) jak zmienić folder doecelowy instalacji jak ściągam grę ze steama

2) jakieś dobre mody do minecrafta (mam wersję 1.2.5 bodajże, ale nie mam pojęcia jak w ogóle uruchomić mody, czy nawet coś pisać na czacie )

Z tych co wymieniliście chciałbym sprawdzić na pewno Company of Heroes, Jagged alliance, left 4 dead ... max payn 3 , jakiś BF, CoD

No i dziś rano pobrałem Ghost soldier czy jak to się tam zwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj steama tam gdzie chcesz miec gry. Folderu instalacji nie mozna zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz przeniesc steamapps do innego folderu. Zainstalowac steam tam gdzie chcesz i wkleic steamapps. Pozniej tylko install w steamie i mozesz grac bo gierka juz tam jest. Robilem tak z metro2033 bo steam byl na C a tez nie wiedzialem,ze nie mozna zmienic folderu instalacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassałem gre Metro 2033 bodajże, więc ją może trochę ogram. W planach Starcraft, diablo ... żadnej DOTY, LOLa nie chcę tykać (za dużo czasu w lola grałem) i mmorpg też nie chce tykać, bo moja kobieta się wkurzy. Potem może Cod, BF jakiś, Ghost recoon no i jeszcze zobaczę. Ciągnie mnie do DayZ, ale mnogość bugów mnie jakoś odstrasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem o wieśku miałem na myśli Wiedźmina...można kupić dwie części w edycjach rozszerzonych za 70zł-80zł w sklepie ( taki zestaw )...tak to możesz pograć w SimCity albo Citeis XL 2012...ewt. Crysis'y,Mohy,Cody i inne takie gry których sie raczej nie kupuje na konsole bo sa za krótkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Counter Strike 1.6 , Counter Strike:Source , CS:GO BETA (zgłoś konto steam do bety ,a dostaniesz za free) ,League of Legends ,DOTA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS:GO BETA (zgłoś konto steam do bety ,a dostaniesz za free)

Oni losują ludzi z zgłoszonych kont a na początku trzeba wypełnić anikiete

A w dayz sobie nie pograsz bo wymaga oryginalnego Arma 2 Combined operations (Jeśli pobierzesz) ale i tak tego nie kupisz bo w polsce to nie wyszło więc zostaje ci allegro.

A jeśli chodzi O F2P na steamie polecam trackmania, Team Fortress 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na obecną chwilę zaopatrzyłem się w Metro 2033, Black Ops , obie pograłem dosłownie chwilę. I tego Team Fortress 2 na steam czy jak to się tam zwie.

Może ktoś z was gra w jakieś darmowe gry do których mógłbym się przyłaczyć heh. Dziwne, że od czasu jak mam nowego kompa... PS3 stało się dla mnie jakoś mało atrakcyjne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×