Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się nie mylę w UFC 3 było 150 zawodników.

Mając licencję UFC powinni pracując tak długo nad grą przenieść wszystkich fighterów.

To tak jakby EA wydało FIFĘ posiadając wszystkie ligowe licencje i dało 5 zespołów z Serie A, 3 z Bundesligi i po dwie z Hiszpanii i Anglii. No tak się nie robi. 

Edytowane przez Dillen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OD czasu UFC 3 doszły 2 dywizje, trzecia w drodze

 

15-17 zawodników (+ DLC) na dywizje jest optymalnie (tak było w UFC3)

Przy 10 szybko się zrobi nudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest grać karierę, by po pokananiu tych początkowych randomów walczyć ponad 30 walk na krzyż z 3-4 kolesiami. To będzie słabe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wiecie moze nie ale warto dodac info odnosnie gry :)

2 zawodnikiem który trafił na okładke będzie Gustafsson :) Moim zdaniem dobra opcja ;) gość pozytywny i na dodatek piekielnie mocny.

 

I dodaje linki do 3 zdjęć w pełnej rozdzielczości  (2 zdjęcia Rashada Evansa i jedno Sonnena

http://www.flickr.com/photos/111258951@N02/11569043855/sizes/o/in/photostream/

 

http://www.flickr.com/photos/111258951@N02/11569080644/sizes/o/in/photostream/

 

http://www.flickr.com/photos/111258951@N02/11518348393/sizes/o/in/photostream/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonnen wygląda rewelacyjnie. Suga trochę mniej ale też dobrze.

Jeśli ta gra zmiazdzy to rozwaze zakup PS4 ale jednak stu zawodników to zdecydowanie za mało a jeśli jeszcze liczą niektórych dwa razy (jeśli są w dwóch kategoriach) to będzie dramat.

Ciekawe czy będzie można modyfikować staty offline... Ogólnie bardzo ciekawy jestem tego tytułu bo potencjału MMA jeszcze nikomu nie udało się wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka podobno ma mieć premierę na maj 2014 roku

Siostra pytała się co chce na urodziny w kwietniu :D:D:D

Must Have

BTW Ciekawe czy będzie możliwość w grze powtórzenia wyczynu Andersona Silvy z ostatniej gali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonnen wygląda rewelacyjnie. Suga trochę mniej ale też dobrze.

Jeśli ta gra zmiazdzy to rozwaze zakup PS4 ale jednak stu zawodników to zdecydowanie za mało a jeśli jeszcze liczą niektórych dwa razy (jeśli są w dwóch kategoriach) to będzie dramat.

Ciekawe czy będzie można modyfikować staty offline... Ogólnie bardzo ciekawy jestem tego tytułu bo potencjału MMA jeszcze nikomu nie udało się wykorzystać.

Dokładnie Sonnen wygląda świetnie a co cukrowatego jest trochę gorzej ale i tak podobieństwo wyraźne.

 

 

Gierka podobno ma mieć premierę na maj 2014 roku

Siostra pytała się co chce na urodziny w kwietniu :biggrin::D:D

Must Have

BTW Ciekawe czy będzie możliwość w grze powtórzenia wyczynu Andersona Silvy z ostatniej gali

Sam zastanawiam sie czy gdzieś preordera nie złożyć na bank beda jacyś dodatkowi zawodnicy.Tak czy siak zakup obowiązkowy :)

 

p.s.Zapamietaj Pająk wróci jeszcze silniejszy :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Sonnen wygląda świetnie a co cukrowatego jest trochę gorzej ale i tak podobieństwo wyraźne.

 

 

Sam zastanawiam sie czy gdzieś preordera nie złożyć na bank beda jacyś dodatkowi zawodnicy.Tak czy siak zakup obowiązkowy :)

 

p.s.Zapamietaj Pająk wróci jeszcze silniejszy :) :) :)

tez kupie, dla multi :)

p.s. Nie wróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na mega dopracowane multi

Bo nie ma się co oszukiwać w takich grach kariere zagra się raz dwa góra trzy

Jak się ma kolegów i robi browarowe ustawki to mega fun będzie z gry przy jednej konsoli

Ale jeżeli ktoś jest sam i chcę się sprawdzić online to musi być bardzo dobre multi

I chodzi głównie o to aby wyeliminować możliwość gry na jakikolwiek system

Tak jak to było w FNC jeden chłop przez pierwsze 4 rundy caly czas miał gardę nie zadając ani jednego ciosu potem kilka hayemaykerów cały czas spamował jednym ciosem i tak miał zrobioną postać że kładł mnie i po grze

Dobrze aby nie było czegoś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lil Nog tez wygląda nieziemsko ale w sumie jego facjata nie jest podobna do żadnej innej. MM tez OK. Widać że banda z EA trochę się przykłada wiec można myśleć ze będzie dobry tytuł.

@up - eeee co Ty gadasz. Kariera może być dobra. Ja cały czas gram jeszcze w UFC3 a tam kariera kuleje wiec jeśli tu będzie tak jak być powinno to karierę będzie można długo męczyć. Ale muszą być jakieś turnieje, eliminacje, i zadania (jednak nie ten denny trening z UFC na ps3).

Online oczywiście też musi być dopracowany ale znając EA to będzie dobrze.

Jedyne co trochę nadal boli to ten mały roster. Mogliby dać info czy i co będzie w DLC. Byłbym skłonny bulić powiedzmy piątaka za jednego zawodnika ale żeby roster był chociaż 2 razy w roku aktualizowany.

Ciekaw tez jestem samego systemu walki. Czy będzie można Mirem na początku walki od razu wyrwać rękę albo czy Big Country będzie mógł od razu posłać nokautującą bombę na szczękę.

Marzy mi się tez gra, (juz pewnie nie ta) ze będą legendy UFC i Pride. Crocop, Sapp, Sakuraba, Vovavchyn czy Fedor - I tu moje pytanie - co z Fedorem i Randym Couture? Czy EA nadal ma na nich licencję. Czy w ogóle jest możliwe żeby w grze pojawił się Fedor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lil Nog tez wygląda nieziemsko ale w sumie jego facjata nie jest podobna do żadnej innej. MM tez OK. Widać że banda z EA trochę się przykłada wiec można myśleć ze będzie dobry tytuł.

@up - eeee co Ty gadasz. Kariera może być dobra. Ja cały czas gram jeszcze w UFC3 a tam kariera kuleje wiec jeśli tu będzie tak jak być powinno to karierę będzie można długo męczyć. Ale muszą być jakieś turnieje, eliminacje, i zadania (jednak nie ten denny trening z UFC na ps3).

Online oczywiście też musi być dopracowany ale znając EA to będzie dobrze.

Jedyne co trochę nadal boli to ten mały roster. Mogliby dać info czy i co będzie w DLC. Byłbym skłonny bulić powiedzmy piątaka za jednego zawodnika ale żeby roster był chociaż 2 razy w roku aktualizowany.

Ciekaw tez jestem samego systemu walki. Czy będzie można Mirem na początku walki od razu wyrwać rękę albo czy Big Country będzie mógł od razu posłać nokautującą bombę na szczękę.

Marzy mi się tez gra, (juz pewnie nie ta) ze będą legendy UFC i Pride. Crocop, Sapp, Sakuraba, Vovavchyn czy Fedor - I tu moje pytanie - co z Fedorem i Randym Couture? Czy EA nadal ma na nich licencję. Czy w ogóle jest możliwe żeby w grze pojawił się Fedor?

Dokładnie jego facjata jest taka charakterystyczna zapewne szramy na plecach również nie zabraknie :) Pamiętam ze rywalizacje Ufc - Ea Sports Mma twierdząco każdy mówił ze wygrała gra ze stajni THQ.I tez tak twierdziłem lecz gdy juz obie części dobiłem postanowiłem dopaść gre od EA i muszę powiedzieć ze w oparciu o już nieistniejąca organizacje Strikeforce zrobili nie głupią gre.Tak czy siak EA wyciągnie wnioski i mysle ze zrobi coś co łączy oba tytuły. Mineło +- 2 lata nowa generacja konsol nowe możliwości.Tak jak napisał Airbolt multi,multi i jeszcze raz multi.Dla przykładu Fifke kupuje od kilku dobry lat i nigdy nie dotykam trybu kariery tylko online i nic więcej mnie nie interesuje. Oczywiście jeden woli to inny tryb kariery i to oczywiście trzeba szanować :)

 

Widze ze jest tu kilka osób które się chyba skuszą na premierę i pogramy razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Thiago Silva będzie wyrzucony z rosteru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Thiago Silva będzie wyrzucony z rosteru...

Na 99 % inna sprawa by była gdyby Thiago został zwolniony z powodu przegranych walk,pojscia na emeryture.Mozna powiedzieć ze Danuta wywalił go dyscyplinarnie a w takim przypadku raczej go nie zobaczymy.

 

 

I tego sie obawiam juz mamy luty a tu nadal cisza. Chociaż z drugiej strony raczej na koniec roku nie ma co czekać wychodzi z ich stajni Fifa,Nfl,NBA itd i kolejna miała by być UFC ?

 

Tu maja pusto i ludzie nie maja na na wydawać kasy wiec jest odpowiednia chwila,Mało tego World Cup Brazil wychodzi w kwietniu tylko na PS3 oraz Xboxa 360.Wiec czystą drogę maja na konsole nowej generacji.Obstawiam Maj zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jest ładnie ale to nie gamaplay.

UFC 3 też było takie ładne.

I uwielbiam making of...

Pamiętacie jak Mir zrobił w ciula łebka z THQ? Lol

I jeszcze Wkręta CroCopa skoro mowa o zartach

Edytowane przez Klaxxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby multi było takie jak te z FNC i biorę bez gadki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzona data, bo źródła milczą.

Ale pewnie przeciek będzie zbliżony do prawdziwego.

 

Jestem bardzo ciekawy tej gry, ale należę do "obozu THQ"

EA MMA całkowicie mnie rozczarowało, ze względu na sterowanie jak i ubogie tryby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzona data, bo źródła milczą.

Ale pewnie przeciek będzie zbliżony do prawdziwego.

 

Jestem bardzo ciekawy tej gry, ale należę do "obozu THQ"

EA MMA całkowicie mnie rozczarowało, ze względu na sterowanie jak i ubogie tryby. 

Ten 5 własnie tez mnie zastanawia bo to wychodzi poniedziałek,....

 

Ja gdy wszystkie ufc dobiłem do końca to chciałem poczuć troche z nieistniejącej juz organizacji Strikeforce :) I zakupiłem Ea MMA. za 30 zł nie byla zła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście słabo. Aż sprawdzałem czy na pewno leci na youtube na najwyższej rozdzielczości.

Kolejna z gier która im bliżej premiery tym gorzej wygląda. Aż się boję zobaczyć gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×