Skocz do zawartości
cwir

Pecetowcy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na 4GB memorki w lapku gra dzialal na FHD ultra z 25 klatkami. O singlu mowa. W multi wszystko na low zeby klatki byly a i tak wygladala lepiej niz konsolowy odpowiednik

NFL jaki masz procesor i gpu w tym lapku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, gdyż nie planowałem kompa do gier, ale jak powstał tu taki temat to spytałem się czy pójdzie bf :) zrobiłem ten test wynik :

2ztdkiw.png

chyba nie ma sensu :)

kolego, ale Ty nie wykonałeś testu, musisz kliknąć w Click Here i zainstalować aplikację po chwili będziesz miał wynik.

pamiętaj że grając na najniższych ustawieniach graficznych PC jesteś ze dwie epoki dalej niż grafa na PS3, a więc cudów nie trzeba, ważne aby odpaliło i było to 30-40fps.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL jaki masz procesor i gpu w tym lapku?

i7 2670QM + GTX570M dosc ostro podkrecona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zacznę grać BF3 na PC bo nie mam zamiaru już dłużej grać BattlefieldA wykastrowanego i wyglądającego jak przeżute i wyplute jedzenie.

W moim wypadku przyda się nowa karta,procek i RAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zbierzemy się i jakiś pluton się zrobi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, ale Ty nie wykonałeś testu, musisz kliknąć w Click Here i zainstalować aplikację po chwili będziesz miał wynik.

pamiętaj że grając na najniższych ustawieniach graficznych PC jesteś ze dwie epoki dalej niż grafa na PS3, a więc cudów nie trzeba, ważne aby odpaliło i było to 30-40fps.

zrobiłem ten tescik i niby da radę, ale jeszcze przemyślę kupno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wejdź na forum pc na battlelogu, tam opisz konfiga i ktoś z takim samym da znać, jak napisze ze działa na niskich/średnich i ma stale 35-40fps to nawet się nie zastanawiaj. klucz na allegro ok 40-50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a 2GB RAMU starczy na komfortowe granie w BF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor AMD Phenom II X4 955 AM3 BOX Black Edition + ATI Radeon HD 6770 1GB HDMI&DVI MSI + DIMM PC-1333 DDR3 4GB Kingston KHX1333C7D3K2/4GX HyperX

Ja odpalam Bf3 na tym...wiem wiem nie za dobry sprzęt jak na te czasy ale jakby nie było BF3 na ultra na multi ( wsio max ) idzie mi płynnie i zero jakichkolwiek spadków w liczbie klatek...więc jak masz coś podobnego do mojego kompa lub lepszego to nie ma problemów z odpalaniem bf'a...

Czy to znaczy że składając kompa za ~ 1500zł odpale BF3 na ultra?! Jak to możliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przyszła myszka do grania (Logitech Gaming Mouse G300). Musiałem zamówić bo przełączanie wszystkiego na klawiaturze już mnie wkurzać zaczynało. Nie raz ginąłem bo sobie nie trafiałem w odpowiedni przycisk. Teraz mam dodatkowe 6 przycisków na myszce gdzie mam przełączanie broni i gadżetów, przeładowanie, kosę, granat, do tego jest wygodna, dokładna i ładna :). Polecam tym którzy niechętnie się spowrotem do grania na klawiaturze przyzwyczajają po latach na padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jedna z lepszych myszek do grania. Oj tam, ja mam zwykłą myszkę w dwoma przyciskami + kółko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pociskam na G700 i gdyby jej bateriozernosc to bylaby idealna. Chyba wroce do grania na PC bo jakos nie mam sily do konsoli podchodzic. Tylko pocwicze troche na Borderlands zebym sie nie wkurwial,ze nie moge ludzi trafic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma skilla to sobie i na zwykłej myszce poradzi. Sprzęt z makrami daje o wiele większy komfort gry. Polecam coś od Razera.

@Xalen: Nie przesadzajmy. Przynajmniej 2000zł. W takim zestawie jest już i3 lub słabszy i5 bez OC i mocna karta graficzna, np. Radeon HD 7850. 4GB Ramu to standard a 8 nikomu dziury w portfelu nie zrobi. Chociaż nie gram na PC mam trochę pojęcie o blaszakach :D Gdyby nie moje prawko, kupiłbym nową maszynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy że składając kompa za ~ 1500zł odpale BF3 na ultra?! Jak to możliwe :biggrin:

Ano możliwe...i nawet metro 2033 na full też mi pociągnął bez spadku klatek...wiesz teraz 1500zł na kompa to hoho i nawet więcej...wystarczy odpowiednio wszystko dobrać i śmiga jak ta lala...ja też kumplowi nie wierzyłem jak mi opowiedział że wydał na kompa 1700zł ( kupował kilka miechów przede mną dlatego 200zł różnicy ) i on udźwignie wszystkie te rzeźniki komputerów...na ale spójrzmy prawdzie w oczy...kiedyś za 1500zł to by się dostało najwyżej kompa z dwoma rdzeniami,2gb ramu i jakąś kartę co miała 512mb...teraz jako że już wszystko poszło w dół ( cenowo ) można uklepać niezłą maszynkę...polecam stronę camino.pl sam tam składałem i jestem w pełni zadowolony...ale jakby nie było i tak planuje dorzucić jeszcze z 4gb ramu do pary i będzie git...kiedyś za 122zł to nawet nie marzyłem że kupiłbym 1gb ramu...co najwyżej 512 ale nie 1gb...a teraz można kupić nawet po 4gb ramu...teraz nawet za 400zł kupić 16gb ramu w kostkach po 8gb...więc jakby nie patrzeć komp który złożyłem jest już słaby za tą cenę...teraz uklepiesz za 1500 spokojnie coś lepszego...ważne żeby nie kupować tych tescowych,avansowych itp itd kompów...one są dobre jak się nie ma wymogów odnośnie grania albo kupuje tak po prostu do domu żeby był...to wtedy ok taki komp stoi sobie i nie przeszkadza ani nie wyróżnia się...

EDIT: oczywiście weź pod uwagę że gry które wyjdą za rok lub dwa i tak będą jeść twój komputer i nie odpalisz ich na ultra...ale w sumie nie ma co się tym przejmować i zostaje grać na mniejszych detalach wtedy...ponieważ jakbyś się tym przejmował to musiałbyś co 6 miechów ulepszać kompa a to strata kasy tak naprawdę...

EDIT2: tutaj masz konfigurator na camino.pl

http://www.camino.pl/konfigurator.html

tam sobie możesz via internet dobierać części do kompa itp itd...na końcu możesz sobie zamówić albo dodać do schowka...w razie problemów oni też doradzają i pytają czy nie chcesz może czegoś lepszego w cenie takiej samej lub podobnej...ewt. jak jest coś tańszego ale o takich samych parametrach to też ci doradzą itp itd...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma skilla to sobie i na zwykłej myszce poradzi. Sprzęt z makrami daje o wiele większy komfort gry. Polecam coś od Razera.

wiesz to nie kwiestia czy mam skilla czy nie. myszka za mnie grać nie będzie. kupiłem ją głównie dla tych dodatkowych przycisków bo szukanie po klawiaturze jest do ogarnięcia ale mnie denerwuje. chcę mieć natychmiastowy dostęp do konkretnej broni czy gadżetu bez zastanawiania się pod którym przyciskiem na klawiaturze to było i czy przypadkiem nie mam wszystkich palców zajętych czymś innym (nie raz mi kosa spod F nie weszła bo akurat się w prawo przesuwałem D i nie ogarnąłem wystarczająco szybko). poza tym myszka to jedno z głownych narzędzi mojej pracy a stara już z 6 lat miała więc się szarpnąłem :P (na allegro za 130 zeta z przesyłką już)..

BTW: mam też joystick do latania (też logitech), taki dość podstawowy i chyba też go do BF3 podepnę bo latanie na myszce ogarniam nawet ale joystickiem musi być ciekawiej. lata ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja pojadę po taniości i z czystym sumieniem polecam http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-x7-laser-oscar-x747-az-3600dpi-i2471303102.html

gram już ma drugiej takiej (pierwsza skończyła żywot rozj$%$% o ścianę) myszka naprawdę na pełnym wypasie, 3x fire, można wgrywać makra(odrazu mówie że nie używam, żeby nie było :P), ma odważniki i 3600dpi wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma skilla to sobie i na zwykłej myszce poradzi. Sprzęt z makrami daje o wiele większy komfort gry. Polecam coś od Razera.

Skilla nie,ale duzo wieksza czulosc i precyzje juz tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano możliwe...i nawet metro 2033 na full też mi pociągnął bez spadku klatek...

Oj coś kręcisz z tym Metrem. Na znacznie lepszej konfiguracji ta gra lubi chrupnąć od czasu do czasu. BF3 nie jest przesadnie wymagający. Spokojnie da radę pograć na kartach z średnio niskiej pułki. Znajomek młuci na na R 4870 plus jakiś dwurdzeniowiec, ustawienia średnio niskie, ale płynnie i naprawdę ładnie, zwłaszcza jeżeli chodzi o obiekty dalej, bo to bolączka konsoli strasznie brakuje rozdziałki lub AA. Ja się w najbliższym czasie nie przenoszę, na ps3 mam wszystko co chce mieć, ale pewnie za kilka tyg. pewnie się skuszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzykacz - chyba się z tobą nie zgodzę, z tym że bf3 nie jest przesadnie wymagający, niedawno składałem kompa, gdzie nie spojrzałem, właśnie bf3 był wyznacznikiem "dobrego zestawu na lata". Sklepy, fora, portale - testując karty graficzne, testują je właśnie pod kątem wydajności w bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bzykacz tutaj "nie ma lipy" w tym co mówię xD że tak rzucę cytatem naszego koksa państwowego...metro na serio serio mi tak chodziło ładnie...niestety nie mogę powiedzieć jak ten komp się będzie sprawowało pod Crysisami 1 i 2 oraz Cod'ami i Moh'ami ponieważ nie gram w te gry...ale za metro i bf'a mogę poręczyć że spokojnie na max działa...

A tak i żeby nie było ze mam neta przy okazji jakieś 50 TB/s i dlatego też mi lepiej bf3 chodzi...net taki standardowy ze średniej półki 14mb...

Weźcie też pod uwagę że od momentu kiedy wyszło metro 2033 wylazło masę różnych sterowników itp itd...a to wszystko też trochę wpływa na obniżenie leciutko wymagań gier...w końcu jak robią z myślą żeby gra chodziła płynniej itp itd to jednak coś to daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzykacz - chyba się z tobą nie zgodzę, z tym że bf3 nie jest przesadnie wymagający, niedawno składałem kompa, gdzie nie spojrzałem, właśnie bf3 był wyznacznikiem "dobrego zestawu na lata". Sklepy, fora, portale - testując karty graficzne, testują je właśnie pod kątem wydajności w bf3.

Znajomek składał tego kompa chyba ze dwa lata temu ta karta jest dwie/trzy generacje do tyłu, a i w swojej nie była na podium, jak on na tym ciśnie w multi na niskich, a w singlu nawet mógł sobie ustawić niektóre średnie no to nie przesadzajmy. Oczywiście jeśli chce się mieć wszystko na full to wiadomo trza mieć przynajmniej kompa z średnio wysokiej pułki, ale jak chce się po prostu pograć to nawet te starsze dadzą radę. Znajomek posiada 4870 lub 4890 nie pamiętam w tej chwili, którąś z tych dwóch i chyba jakiś dwurdzeniowiec prawdopodobnie kręcony. Gry, które są okropne przy wysokich ustawieniach to Metro, Shogun, Crysis (1 i 2 z naciskiem na 1). Te produkcje potrafią zajeżdżać nawet potwory nie komputery hehe ;) , przy nich Batek ma 2-3 więcej klatek. Może się źle wysłowiłem, jednak można w Batka grać nawet na średnich kompach i to naprawdę komfortowo.

@bzykacz tutaj "nie ma lipy" w tym co mówię xD że tak rzucę cytatem naszego koksa państwowego...metro na serio serio mi tak chodziło ładnie...niestety nie mogę powiedzieć jak ten komp się będzie sprawowało pod Crysisami 1 i 2 oraz Cod'ami i Moh'ami ponieważ nie gram w te gry...ale za metro i bf'a mogę poręczyć że spokojnie na max działa...

A tak i żeby nie było ze mam neta przy okazji jakieś 50 TB/s i dlatego też mi lepiej bf3 chodzi...net taki standardowy ze średniej półki 14mb...

Weźcie też pod uwagę że od momentu kiedy wyszło metro 2033 wylazło masę różnych sterowników itp itd...a to wszystko też trochę wpływa na obniżenie leciutko wymagań gier...w końcu jak robią z myślą żeby gra chodziła płynniej itp itd to jednak coś to daje...

Ta gra zażyna karty za tysiące, wystarczy zobaczyć dowolny test tej gry. Do tego empirycznie poczułem jej wymagania, musiałem wyłączyć teselację, albo zrezygnować z DX 11 (teselacja jest jedną z jego opcji), by mi nie chrupało, a i wtedy potrafiła spaść poniżej 30 całe szczęście góra kilka razy przez całą gre. Może zapomniałeś po prostu ustawić DX wyższego albo najwyższego i tyle. Dlatego nadal mam wątpliwości , ale zostawmy to, w końcu to temat BF3 :happy:.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×