Skocz do zawartości
cwir

Pecetowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Nieważne, ja też źle zrozumiałem :P

racja. na starszych kartach tez mozna pocinac, ja tak jak już pisałem, gram na :

i5 2320 3.3 turbo

radeon 7850

8gb ram

plyta asus P8Z68-V LX

i z wyboru gram na średnich,. bo lepiej mi się gra jak mam więcej klatek, wydaje mi się, że szybsza reakcja jest przy powiedźmy 100fps niż 40-50fps, pomimo tego że ludzkie oko wyłapuje do 60fps, czytelnie do 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne, ja też źle zrozumiałem :P

racja. na starszych kartach tez mozna pocinac, ja tak jak już pisałem, gram na :

i5 2320 3.3 turbo

radeon 7850

8gb ram

plyta asus P8Z68-V LX

i z wyboru gram na średnich,. bo lepiej mi się gra jak mam więcej klatek, wydaje mi się, że szybsza reakcja jest przy powiedźmy 100fps niż 40-50fps, pomimo tego że ludzkie oko wyłapuje do 60fps, czytelnie do 30.

Mam podobny sprzęt, tylko zamiast 2320 mam 2500k. Płyta główna różnicy nie robi, a gram na ultra w stałych spokojnych 70-100 klatkach na Metro 64 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@deadmau49: Podkręcałeś? Do ilu? Dobry procesor, można poszaleć. Nie będę pytał o chłodzenie, bo to nie temat o sprzęcie :P

@INKOGNITO: Battlefield wyznacznikiem wydajności sprzętu? Mogę się już śmiać? :biggrin: Prawdziwymi rzeźnikami są: DIRT 2/3, Shogun, Metro 2033 (przede wszystkim), Crysis 1.

Sprawdzę u siebie na jakich detalach odpalę BF'a, może coś z tego wyjdzie.

Edit: Może i jest brany pod uwagę ale ja nie przywiązywałbym do tego tak dużej wagi. Widocznie przeglądamy różne benchmarki.

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podkręcałem nic, bo po co, mam TurboBoost. Karta jest tylko fabrycznie podkręcona. Chłodzenie oryginalne. I tak, BF3 jest wyznacznikiem wydajności, ta gra jest brana pod uwagę we wszystkich benchmarkach zaraz obok tych gier które podałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma skilla to sobie i na zwykłej myszce poradzi. Sprzęt z makrami daje o wiele większy komfort gry. Polecam coś od Razera.

@Xalen: Nie przesadzajmy. Przynajmniej 2000zł. W takim zestawie jest już i3 lub słabszy i5 bez OC i mocna karta graficzna, np. Radeon HD 7850. 4GB Ramu to standard a 8 nikomu dziury w portfelu nie zrobi. Chociaż nie gram na PC mam trochę pojęcie o blaszakach :D Gdyby nie moje prawko, kupiłbym nową maszynę.

To, że masz pojęcie na temat pieców nie znaczy, że masz pojęcie o myszkach... Teraz każdy razer jest shitem. Kosztuje nie wiadomo ile, a ma gorsze sensory niż 2 krotnie tańsze myszki. Marka razer wyrobiła opinie na początku swojej świetności i teraz po prostu ludzie podniecają się, bo to przecież razer.

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kisiel49: Tak wysokie noty nie biorą się z kosmosu. Razer był i będzie dobrym producentem sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer jest świetnym producentem sprzętu, jego popularność nie wzięła się znikąd. Ale między innymi jego popularność bierze się z tego, że sponsorują oni/są partnerami coraz to większych imprez sportowych, a nawet najpopularniejszych Youtuberów (Athene). A na takich eventach jeśli sponsor postawi warunek - każdy uczestnik ma używać moje sprzętu! To tak właśnie jest, podobnie jest z słuchawkami Astro A40. Porównałbym Razera do Appla, niby dobry sprzęt ale płaci się za samo posiadanie (logo), a nie za funkcjonalność, która nie jest wcale lepsza od innych myszek na rynku - np. G700. Marketing pany. Podobnie jest z Nvidią i Radeonem. Karty z serii GeForce są bardziej popularne od Radeonów więc najczęściej są droższe, mimo, że Radeon często oferuje lepsze karty z tej samej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym może i tak...ale nie najlepszym...jak chcecie sprawdzić czy naprawdę macie skilla w graniu w bf3 na pc to grajcie na myszce z kulką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie byłoby sprawdzenie umiejętności tylko najzwyklejsze utrudnianie sobie gry. Równie dobrze "sprawdzić" umiejętność grania na konsoli grając na padzie z jednym analogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Kisiel49: Tak wysokie noty nie biorą się z kosmosu. Razer był i będzie dobrym producentem sprzętu.

Jesteś typową osobą, która nabiera się na marketing.

Razerowi płaci się za logo tak jak mówi deadmau.

Po prostu mówię, że ostatnie myszki jakie produkują nie są tak dobrej jakości jak tańsze myszki (sensor avago 9500 jest teraz najlepszy na rynku)

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kisiel49: To spisek! Teoretycznie niezależni recenzenci są opłacani przez Razera. Stąd te dobre noty! :D

Może wróćmy do Battlefielda na PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kisiel49: To spisek! Teoretycznie niezależni recenzenci są opłacani przez Razera. Stąd te dobre noty! :biggrin:

Może wróćmy do Battlefielda na PC.

amen

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej żyjcie swoją głupotą :-)

Amen.

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej żyjcie swoją głupotą :-)

Amen.

Naprawdę? Goście chcą rozmawiać na temat a nie rozwodzić się czy jakaś firma co robi myszki jest przereklamowana czy nie, a Ty ich głupcami nazywasz?

Żółta kartka, ban na 3 dni i piśnij złym słówkiem jak wrócisz to wtedy będzie amen.. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was lata za pomocą myszki i klawiatury? Dla mnie to jest kosmos i czuję się jakbym pierwszy raz w myśliwcu siedział! Specjalnie pada od PS3 pod kompa podłączam i na nim latam, inaczej bym się od ziemi nie oderwał :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet się nie zbliżam do czegokolwiek co lata xD ja mam do tego dwie lewe ręce i wole siedzieć jako pasażer niż pilot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do jetów nawet nie wsiadam, chyba żeby szybki desant zrobić. Przymierzam się żeby joystick podpiac do latania. Ale helikopterami nawet daje radę chociaż daleko mi do manewrów nad samą ziemią z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was lata za pomocą myszki i klawiatury? Dla mnie to jest kosmos i czuję się jakbym pierwszy raz w myśliwcu siedział! Specjalnie pada od PS3 pod kompa podłączam i na nim latam, inaczej bym się od ziemi nie oderwał :ermm:

w heli latam wsad + mysz, wbrew pozorom jest to zajebista konfiguracja, naprawdę można nieźle poświrować,

co do jetów to się nie wypowiadam bo jestem totalna lama, ale jedno co mogę podpowiedzieć to jetami lata się w konfiguracji wsad + strałki na klawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was lata za pomocą myszki i klawiatury? Dla mnie to jest kosmos i czuję się jakbym pierwszy raz w myśliwcu siedział! Specjalnie pada od PS3 pod kompa podłączam i na nim latam, inaczej bym się od ziemi nie oderwał :ermm:

Lipnie sie tak gra. Ja uzywam mojego pada bezprzewodowego od Xboxa do latania smiglem lub jetem, daje to bardzo duza przewage i jest cholernie wygodne :P.

PS. Macie jakis serwer? Moze odkope BFa i pocioram troche jakby sie ekipa znalazla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio sprzedalem swojego BF-3 na PS3 i kupilem na PC i powiem ze roznica to niebo i ziemia. Na szczescie mam PC ktora udzwignie to wszystko na Ultra, i powiem że grafika to jest cudo :) Jakby co to mam 10 lvl, planuje zakupic premium, nick taki sam jak tutaj i na PSN:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej proponuje założyć jakiś plutonik taki nasz forumowy :). Zebralibyśmy się wszyscy z tego forum i pograli razem różne tryby...będzie fun co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×