Skocz do zawartości
Hadzio

Darksiders

Rekomendowane odpowiedzi

A co tam jest do oglądania na yt? Trzeba napieprzać we wszystko co nadlatuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mała sugestia :)

High Flier - załatwione BEZ PROBLEMU w sytuacji gdy po raz pierwszy uwalniamy Golema od klątwy i wchodzimy do jednego z portali i przenosi nas na arenę. Latają tam 4 nietoperze, wciskamy kółko i wskakujemy na niego w celu unicestwienia a pod koniec naciskamy kwadrat i skaczemy w kierunku następnego a następnie znowu kółko w celu zabicia. I tak ubiłem 7 sztuk nie dotykając ziemi :)

Co do Aerial Predator - na razie ubiłem maks 150 szt. (mam save), potrenuję później :P

A z głowy mam już: Open Air Parking, Who's Counting? (o dziwo przez sporą czasu wygrywałem nawet bez działa aniołów, a później już tylko pogłębiłem przewagę), Improved Kills (wpadło sam nie wiem kiedy, a to dlatego, że od samego początku gry rzucałem we wszystko, wszystkim i wszędzie i już mam z głowy :D).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam jest do oglądania na yt? Trzeba napieprzać we wszystko co nadlatuje ;)

Nawalanie bez ładu i składu raczej słabo się sprawdza...filmiki na yt są o tyle dobre, że pozwalają się oswoić z tematem i pokazują mniej więcej jak podejść do tego zadania, bo najważniejsze w tym zadaniu to nie szybkie palce, ale poznanie miejsc, w których pojawiają się te "małe latające nie wiadomo co" :P Nikt nikogo nie zmusza do oglądania, co nie zmienia faktu, że ja to polecam...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgadzam się w AERIAL PREDATOR nie sprawdza się napier.... bez składu i ładu :P

UDAŁO SIĘ!! Naprawdę ciężko mi było na Apocalyptic zrobić to (zresztą pewnie na każdym poziomie jest równie trudno)... Przed samym wylotem z tej jaskini ubiłem jakaś muchę ostatnim tchem i wpadło :) :)

Dzięki za podpowiedź filmiki z YT sporo dały...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z trofikiem: Battle Hardened - kosa i rękawica na maksa (aż żygać z nudów mi się chciało gdy farmiłem kosę na pająkach :P). Ciosy wszystkie kupione ale nie wszystkie rozwinięte na maksa, czy to coś zmienia?

Pytam bo trofik nie wpadł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z: http://darksidersdun...Battle_Hardened

Outlined above, these are the specific criteria for earning this award.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To OSTATNIE pytanie o trofik z przejechaniem iluś tam mil :P Czy jeżeli gdzieś w rogu mapy zablokuję pada i będzie on jechał przed siebie ale w miejscu bo przed sobą będzie miał ścianę to wpadnie trofik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm tego nie wiem ale napewno jak bedzie latal w kolko na tej duzej pustyni to Ci to zaliczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam To OSTATNIE pytanie o trofik z przejechaniem iluś tam mil :P Czy jeżeli gdzieś w rogu mapy zablokuję pada i będzie on jechał przed siebie ale w miejscu bo przed sobą będzie miał ścianę to wpadnie trofik?

Zablokuj sobie pada na magicznym moście pomiędzy Ashlands, a Iron Conopy - ja tak wbiłem to trofeum w jakąś godzinkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak tam można zablokować pada na tym pomoście? Jak tam zakręcić się nie da?

A swoją drogą już biega w kółko i nabija mile :P Na pustyni w ashlands :)

Run forrest run... i Platynka będzie (przyznam się, że nie jestem łowcą platyn sygnaturka o tym świadczy (ALE POWOLI COŚ CZUJĘ, ŻE SIĘ WKRĘCAM :) ).

O ile Platynki będą tam miłe jakw far Cry czy Darksiders to połowię trochę :P

OSTATNI BOSS TO ŻENADA, kupiłem Life Essence przygotowałem się a on ANI RAZU MNIE NIE DZIABNĄŁ, a przepraszam raz czy dwa jak już na miecze walczyliśmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak tam można zablokować pada na tym pomoście? Jak tam zakręcić się nie da?

Analog maksymalnie do tyłu powoduje, że koń zawraca w miejscu po przekroczeniu mostu i wraca na drugą stronę...perpetuum mobile ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję wszystkim za rady oraz cierpliwość w prowadzeniu Mnie do zwycięstwa :) MOJA KOLEJNA PLATYNKA wpadła za Darksiders :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki!

Z tym trofeum za mile na koniu wystarczy analogi dać do wewnątrz, ku sobie. Złapiecie je gumką recepturką i konik będzie biegał w kółko. Najlepiej to ogarniać na dużej przestrzeni, pustynia nadaje się idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×