Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Z 6500 km przejechał, więc niewiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba za dużo w GT5 nie grałeś co? Szczególnie Nurb jest taki gladki że ho, ho :P

 

A gdzie ja napisałem że Nurb jest gładki? Nurb to na szczęście wyjątek, ten tor jest zrobiony normalnie. Ale widzę że lubisz się przywalać do każdego kto powie coś co ci nie pasuje, więc lepiej siedź gdzie siedzisz i się nie odzywaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małolat a do tego jeszcze pyskaty.

Nie tylko Nurb w GT5 jest odwzorowany tak jak trzeba. Przywalić to ja sie dopiero mogę panie, reaguję jak ktoś bzdury wypisuje i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinX slyszales choc raz wymienione przez siebie auta? Smiem watpic.. W nfsie juz sa 100 razy lepsze dzwieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dźwiękami to niestety gt mocno odstaje od konkurencji, model jazdy jest bez wątpienia najlepszy ze ścigałek tej generacji, ale grze moim zdaniem brakuje tej immersji, poczucia pędu, ścigania się, chciałbym w gt6 ujrzeć przede wszystkim wspomniane wcześniej poprawione odgłosy silników, poprawiona sztuczna inteligencja, więcej aut premium, poprawioną kamerę z oczu kierowcy (ponownie kwestia wczucia się w kierowcę, odchylenia w głowy, trzęsienie kamery przy wyższych prędkościach, stłuczkach, coś jak w shiftcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W NFS dzwięki sa lepsze, w Forzy są lepsze, tylko co z tego wynika? To że i tak GT5 jest najlepszym racerem na tej generacji  :)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinX slyszales choc raz wymienione przez siebie auta? Smiem watpic.. W nfsie juz sa 100 razy lepsze dzwieki...

Czyli rozumiem, że ty słyszałeś skoro twierdzisz, że w NFSie są 100 razy lepsze ? I dlaczego 100 razy a nie np 62 razy :laugh:  ? W NFSach mamy "cool-git-wypas" otoczkę. Wszystko jest mega widowiskowe, również dźwięk. Efekt przejazdu tunelem robi mega wrażenie, ale czy tak jest w rzeczywistości ? Ten efekt jest cholernie przesadzony tak jak i odgłosy silników, ale ma być cool i jest. A co do odgłosów - na stronach producentów jest masa filmików prezentujących superfury, o You Tube nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza półsymulator 50% i półarcade50%, a Gran Turismo to symulator 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, wycie F40 jest wywalone w kosmos. Ale zgadzam się, dźwięk w GT5 jest do dupy. I nie mam nawet na myśli samych odgłosów silnika (choć również), tylko dziwną kompresję nakładaną w sytuacji, gdy jedzie się obok innych aut. Po ludzku - dźwięk naszego auta jest ściszany, żeby ogólny poziom głośności był zawsze taki sam, zamiast podgłaszać całość. Najlepiej to słychać (albo - nie słychać) podczas wyścigów bolidami, kiedy odgłos prowadzonego przez siebie bolidu jest praktycznie niesłyszalny. Jest to strasznie głupie, by nie powiedzieć żałosne. Dźwiękowcy zdecydowanie powinni wylecieć na bruk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Faktycznie dźwięki silników mogli by poprawić, ale wszystkiego mieć nie można, za to jak w GT6 jeszcze lepsza ma być fizyka i grafika to dla mnie bajka :)

A właśnie kolejny gameplay :)

 

 

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Marcinku slyszalem, na zywo, na wspomnianych filmach przez Ciebie.. moze i jestes fajniejszy swoje 62 razy, ale nie zmieni to faktu ze dzwieki w gt to gowno, tak samo jak odglos pudelek przy zderzeniach.. ja nie mowie ze ta gra cala jest chlamem, bo spedzilem przy niej mnostwo czasu, ale nie spelnila moich oczekiwan wobec tak hypowanej produkcji i obiecywanek Kaza, ktory chyba sie juz zmeczyl robieniem gier i woli sie pokazywac na eventach i innych festynach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, trawę to oni kolorowali chyba w paintcie. Strasznie słabo to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małolat a do tego jeszcze pyskaty.

Nie tylko Nurb w GT5 jest odwzorowany tak jak trzeba. Przywalić to ja sie dopiero mogę panie, reaguję jak ktoś bzdury wypisuje i tyle :P

 

Ja tylko wyrażam swoje zdanie bo od tego jest forum. Nie zostało ono stworzone dla matołów którzy chcą się dowartościować nazywając kogoś małolatem a sami zachowują się jak przeciętny 15-latek żeby nie powiedzieć "gimbus". 

Swoje wiem, w GT5 większość torów jest poprostu płaska i na dłuższą metę taka jazda staje się nudna. Nie jestem jakimś specjalnym "no-life'm" aby siedzieć całymi dniami przed konsolą i grać bo już z tego wyrosłem (to tak apropo tego małolata) ale trochę GT5 ograłem i wiem jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Marcinku slyszalem, na zywo, na wspomnianych filmach przez Ciebie.. moze i jestes fajniejszy swoje 62 razy, ale nie zmieni to faktu ze dzwieki w gt to gowno, tak samo jak odglos pudelek przy zderzeniach.. ja nie mowie ze ta gra cala jest chlamem, bo spedzilem przy niej mnostwo czasu, ale nie spelnila moich oczekiwan wobec tak hypowanej produkcji i obiecywanek Kaza, ktory chyba sie juz zmeczyl robieniem gier i woli sie pokazywac na eventach i innych festynach

Jestem fajniejszy 62 razy, dziękuję. Dźwięk nie jest gównem w GT5. Może i do czołówki nie należy, ale jest na poziomie i to nie tym dolnym. Jasne, mamy zderzenia kartonowych pudełek czy denerwujący dźwięk opon (mam wrażenie jakby to był ten sam dźwięk co w GT1) ale same silniki są ok jak na symulator, a nie wyścig typu cool-wannabe. Ja miałem wielkie oczekiwania wobec Tomb Raidera (2013) a gra, w mojej opinii jest do dupy właśnie przez to, że sam sobie zbyt wiele obiecywałem.  GT5 kupiłem z pół roku po premierze i strasznie dziwiłem się na co ludzie narzekają w grafice. Przecież to najładniejszy wyścig na PS3. A grywalnościowo żaden super dźwięk czy wypasiona kamera z kokpitu (Shift 2) nie może się z GT równać. Ale czy w ogóle ktokolwiek wierzył w fotorealistyczną grafikę zapowiadaną przez Kaza ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dźwięku można się czepiać, ale GT5 ma większe problemu niż audio.

Liczę najbardziej, że poprawią zachowanie opon i zawieszenia, mówili o tym na konferencji i mam nadzieję że na tym się nie skończy.

Poza tym już nie mogę się doczekać, wychodzi tyle dobrych gier że czuję że PS4 będzie musiało poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dźwięku można się czepiać, ale GT5 ma większe problemu niż audio.

Liczę najbardziej, że poprawią zachowanie opon i zawieszenia, mówili o tym na konferencji i mam nadzieję że na tym się nie skończy.

Poza tym już nie mogę się doczekać, wychodzi tyle dobrych gier że czuję że PS4 będzie musiało poczekać :)

Ale co masz na myśli pisząc "zachowanie opon i zawieszenia" ? Co z nimi nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że do premiery wprowadzą jeszcze przekładanie rąk na kierownicy,
bo póki co, strasznie to drażni podczas gry. Może niewielki problem, ale jednak.

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze oświetlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×