Skocz do zawartości
Przemek_07

London 2012 The Official Video Game

Rekomendowane odpowiedzi

00productgfxa00999fac73.jpg

Gra ktoś? Gra od SEGI. Myślę, że warto dać jej szansę jak cena trochę spadnie. Tytuł chyba obowiązkowy dla wszystkich trophy whores.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak łatwo nie jest.Grałem w tą grę na pc i niektóre dyscypliny są dosyć wymagające na najwyższym poziomie trudności.W dodatku różnorakie challenge itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam właśnie gameplaye z tego tytułu i na prawdę podoba mi się,dawno nie gralem w tytuł z okazji igrzysk(ostatni raz to byka gra Ateny 2004 jeszcze na ps2)

tylko trochę cena wysoka jak na takiego sezonowca niech tylko stanieje do 80-100zl biorę w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem jakas lakkoatletyke tego typu,tylko starsza wogule sie niedalo grac na konsoli mega trudne i niewiem jak zrobili ta olimpiade........niech ktos,sie podzieli opinia....ciekawe czy jest siatkowka hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest Lakkoatletyka?

nie badz taki madrY cFaniaczku ;] Edytowane przez Pyrol22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto sie pisze na te dwa trofea, dodajemy do znajomych siebie, najpierw jeden wygrywa pozniej drugi. PSN: Karol1994

,,bronze.png Social Sports

Play an Online Tournament with one or more friends

bronze.png Take on the World

Win an Online Tournament

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie co do trofeum pobij wszystkie swoje rekordy(personal best) ... Czy to musi zostać pobite na wszystkich playerach na których zaczynałem gre czyli 4??? Bo grałem od nowości z kumplami przy jakimś piwku no i nie wiem czy na 4 to musze pobijać czy nie... Jak ktoś się orientuje to proszę o odpowiedź, a dodam tylko że jako player 1 pobiłem wszystkie personal besty...

A co do gry to świetna i nie żałuje wydanych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra jest swietna, zwłaszcza jak sie w kilka osob na jednej konsoli, bardzo duzo zabawy, a najwiecej jest w jezdzie na rowerkach w kółko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys BEJING 2008...masakra niedalo sie w to wogule grac,napierdzielalem tymi analogami a goscie wogule.np nie biegali,niewspomne o rzucie mlotem,czy skokach....tez to miala SEGA , wiec jakos boje sie wydawac 170zl na ta gre bo niewiem jakby,sie w to gralo...tamta po 2 dniach oddalem do komisu..... wiec co poradzicie??.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekać na przecene? kupić na allegro/ebayu używke? pozyczc od kogoś i sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta gra bardzo spodobała, daje bardzo dużo rozrywki. Ktoś pytał czy jest siatkówka - jest plażowa. I ta plażowa jest wykonana jak dla mnie świetnie, bardzo bym chciał pełnoprawną grę o siatkówce na tym silniku. Grę bardzo polecam, nawet dla osób które się lekkoatletyką nie interesują, bo sama gra daje dużo funu.

O 200 post :biggrin:

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w porównaniu ze sport championship i grą movem ??

ktoś grał w oba tytuły i porówna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta gra bardzo spodobała, daje bardzo dużo rozrywki. Ktoś pytał czy jest siatkówka - jest plażowa. I ta plażowa jest wykonana jak dla mnie świetnie, bardzo bym chciał pełnoprawną grę o siatkówce na tym silniku. Grę bardzo polecam, nawet dla osób które się lekkoatletyką nie interesują, bo sama gra daje dużo funu.

O 200 post :biggrin:

Siata chyba akurat jest najgorsza, wszystko fajnie dopoki sie gra z kompem, a gdy grasz z kims to ten ktory serwuje zawsze wygrywa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×