Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz do Online Time Trial (czy jakoś tak) i tam potem masz listę najlepszych duchów, czy jakoś ją wywołujesz.

Jak już masz tą listę to potem tylko klikasz na najlepszym czasie i pobierasz ducha.

Jak startujesz swojego Time Triala to potem wybierasz jakiego ducha chcesz mieć.

Bardzo dawno już nie grałem w ME, ale jakoś tak to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam problem jestem na rozdziale 6 i w pewnym momencie jak jestem w budynku konsola cala mi sie zawiesza i ni nie moge zrobic jedynie wylaczyc konsole przyciskiem na konsoli ( cos typu jak przy bf3 ). pomyslalem za pierwszym razem ze konsola sie zawiesila bo dlugo chodzila. zresetowalem i w tym samym momencie znowu to sie stalo. odczekalem pare minut moze jakis blad jest albo cos ale nic nie dalo.

macie jakis pomysl? usunac jakis patch albo usunac gre i zainstalowac na nowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zapewne moment w szybie wentylacyjnym?

Musisz na chwilę przed tym momentem zapauzować grę i poczekać aż konsola przemieli dane.

Będziesz to widział po migającej pomarańczowej diodzie od dysku, oraz będziesz słyszał.

Jak skończy mielić to idziesz dalej i powinno być spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to jest moment co po zabiciu snajpera zjechaniu po lini i wejsciu do budynku. trzeba wskoczyc na pulke z pudlami i przeskoczyc przez porecz na zwyka podloge w takiej zoltej klatce schodowej.

zrobilem pauze przed przeskoczeniem przez porecz zaczekalem az przestalo migac. przeskoczylem przez porecz i lag. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to tego nie pamiętam, żeby mi tam konsola wieszała.

Wiem tylko, że popularnym problemem jest ten szyb wentylacyjny.

Nie mam pojęcia jakby to ugryźć. Płyta rozumiem bez żadnych rysek?

Można spróbować przeinstalować dane/patche na dysku, ale wątpię, żeby to jakoś pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no zapomnialem sprawdzic plyte. teraz sprawdzilem i ma 4 male ryski. no coz. chyba gry nie przejde do konca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca mi się kupić Mirrors Edge? Proszę o szybką odpowiedź. ;)

Zależy jeśli lubisz szybkie i dynamiczne gry akcji to się opłaca za jakieś 79 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeśli lubisz szybkie i dynamiczne gry akcji to się opłaca za jakieś 79 zł.

Przecież u nas tą grę można dorwać już za 30zł, nie wiem o czym mówisz.

Czy warto? Dla mnie to jest jedna z najgenialniejszych gier na tą generację konsol.

Często do niej sobie wracam + jest darmowe DLC, a przynajmniej było kiedyś.

Genialny klimat, wciągająca, świetna ściężka dźwiękowa...czego chcieć więcej?

Brać i się nie zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Jesteście super! ;) Czy mogę to dorwać w Empiku? I czym różni się Speedrun od Time Triala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Jesteście super! ;) Czy mogę to dorwać w Empiku? I czym różni się Speedrun od Time Triala?

W empiku już nie dostaniesz bo ta jest stara z 2008 roku zostaje gametrade lub allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie są to wyzwania czasowe tyle że jedno z nich to misje z kampani a 2 to jakieś inne mapki (wycinki z story line ird.). Wszystko idzie do ranikngu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem troszkę szerzej od kolegi wyżej.

Speedrun - to masz te same poziomy co podczas grania kariery, tylko musisz je robić po prostu w najszybszym czasie.

Time Trial - tutaj masz wycinki różnych map, podstawowy pakiet dot. głównie wycinków z map z kampanii, DLC Pure Time Trials to odejchany mapy specjalnie przygotowane na tę okazję.

Są bardzo trudne, a zrobienie 100% w tej grze jest tylko dla najwytrwalszych i ogarniających tą grę jak mało którą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy DLC Pure Time Trials jest jeszcze do pobrania.

Ale tam to są dopiero cholernie odjechane akcje i levele.

Najtrudniejsze z najtrudniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest za 31zł :shok:

Wystarczy mi że zrobię 100% w podstawce, jakoś nie bardzo odpowiada mi kupowanie drogich DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×