Skocz do zawartości
Patricko

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna robota :) Gratulacje i dziękuję.

Dzisiaj zabrałem się za ten tytuł i, tak jak już gdzieś pisałem, naprawdę przypadł mi do gustu. Najbardziej pojawia mi się sprawa ze znajdźkami. Bałem się, że będzie trzeba za tym ganiać albo i szukać w internecie. To ulepszenie jest wymyślone w rewelacyjny sposób.

Ja jestem po akcie I i czuję, że tutaj platyna może wpaść. Zobaczymy jak to będzie...

Gratuluję świetnego poradnika!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, kilka dni temu zaopatrzyłem się w grę, a tu już poradnik :D Oczywiście jak zwykle wyczesany :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołg jak i helikopter można również kupić w menu telefonu,wtedy nasz "ziomek" w każdej chwili może nam owe pojazdy dostarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można ich kupić z menu telefonu :) Trzeba je odkryć po prostu wraz z fabułą, czyli trzeba trochę przejść.

Dopiero wtedy się pokazują w telefonie i po prostu można przedzwonić, żeby przywieźli sprzęt.

VTOL tak samo można odkryć, który jest najlepszym latającym sprzętem.

Ja dałem sposoby bez konieczności przechodzenia misji, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie grę ukończyłem. Luźno pograłem sobie, pozbierałem trochę rzeczy, wykonałem wszystkie misje i na liczniku mam coś koło 10 godzin gry. Teraz zabieram się za robienie platyny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam znaleźć ta motorówkę "Miami" to wyskakuje mi komunikat, że pojazd został zniszczony i tak ciągle, mieliście taki problem ? Co w tej sytuacji robić ?

Dzięki i pzdr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć miejsce gdzie ona jest, potem szybko zrestartować misję (czyli zaznaczyć cel ponownie w telefonie) i szybko do niej wskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pomysły na to wyłudzanie ubezpieczenia, trzeba nabić 450 000 $ a ja nabijam koło 200 i więcej nie mogę, męcze się i męcze...

Podobnie z Genkim na wysokim poziomie, nie mogę uzbierać kwoty a zabijam z kombosami.

Dzięki wielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również warto zajechać do bonusowych stref (są oznaczone na radarze), wtedy leci nam szybciej adrenalina.

Po osiągnięciu maksymalnego paska z adrenaliną możecie się odbijać od samochodów w powietrzu.

Im więcej samochodów dotkniecie tym więcej kasy dostaniecie.

Zauważyłem, że najlepiej jest zrobić korek na skrzyżowaniu, a następnie odbijać się o wszystkich samochodów jak leci.

Macie pełną kontrolę nad postacią w powietrzu, dlatego warto non-stop się odbijać tam i z powrotem.

Dzięki temu zarobicie najwięcej kasy.

:)

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No robiłem tak też. Może spróbuje skoczyć z budynku jakiegos wysokiego, podczas lotu kasa leci, więc zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to jest trafić na rozpędzonego tira, wtedy jak Cię sponiewiera to dostajesz masę kasy.

A jak jeszcze przy okazji zaliczysz innych samochód to już w ogóle...za jednym razem można nawet 100.000$ zrobić.

Jednak polecam metodę z jak najszybszym dotarciem do strefy bonusowej, nabić adrenalinę, a potem po prostu odbijać się od zakorkowanych fur.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności nie wpływa w żaden sposób na trofea? Co polecacie dla lajtowego pogrania? Easy czy normal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy na jakim poziomie trudności grasz. W każdym momencie możesz go zmienić. Zacznij sobie spokojnie na normalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem robić wszystkie zabójstwa i natknąłem się na problem z Smoov'em. Trzeba jechać do Henry Steel Mills i złapać jakąś dziwkę. Już robiłem dwa podejścia i żadnych dziwek na horyzoncie. Googlowałem i też nic mi to nie przyniosło. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łap każdą babę jaką zobaczysz. Prostytutki nie są w żaden sposób zaznaczone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co zrobić z Andre? próbuje na wszystkie sposoby i nie mogę nabić doszczętnie wysokiego levela by on wyszedł z ukrycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co zrobić z Andre? próbuje na wszystkie sposoby i nie mogę nabić doszczętnie wysokiego levela by on wyszedł z ukrycia

Googlowałem, próbowałem i udało się.

Kluczem jest to żeby jechać tam nocą, jak wiadomo dziwki w dzień spią.

Z tego co czytałem/zauważyłem - dziwkę od innych da się odróżnić tym, że nosi pończochy/kabaretki.

Jeździłem trochę, strzelając do wszystkich, ktore chociaż trochę przypominały dziwki - zero odzewu od jutrzenki.

Odpaliłem aktywność "handel" (ten, który na mapie jest wyżej, p. trudności: średni) i po sekundzie jak gwiazdki poszukiwania przez gang dobiły do 4 czy 5, przez menu start wyszedłem z aktywności i Andre już na mnie czekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×