Skocz do zawartości
Patricko

Saints Row: The Third

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem ;) tak chodzi o zombie tylko musiałem wykonać misje "ATAK ZOMBIE" i potem po chwili telefon zadzwonił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super poradnik , wielkie dzieki przydal sie , platyna pekla w 36h wedlug statystyk gry chociaz mialem wrazenie ze znacznie wiecej godzin spedzilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z ukończeniem dwóch akcji eskort gdy jestem juz w połowie pojawia się bla bla życzy sobie obccierkę x3 próbowałem obcierki stojące jak i nadjezdzajace auta... Nic albo jazda pod prąd albo wskaźnik szacunku za bliskie uniknięcia jak obcieram to nie dostaje nic co robię nie tak? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z ukończeniem dwóch akcji eskort gdy jestem juz w połowie pojawia się bla bla życzy sobie obccierkę x3 próbowałem obcierki stojące jak i nadjezdzajace auta... Nic albo jazda pod prąd albo wskaźnik szacunku za bliskie uniknięcia jak obcieram to nie dostaje nic co robię nie tak? Pozdro.

z tego co pamietam chodzi tutaj o minimalna obcierke tzn delikatnie trzeba otrzeć sie o nadjezdzajace samochody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zadaniem zniszczenia 25 łodzi mianowicie podczas wykonywania misji związanej z odbijaniem prostytutek udało mi się zniszczyć 22 łodzie i tu pojawia się pytanie czy da się w jakiś sposób znaleźć w grze brakujące mi 3 łodzie (latałem helikopterem wzdłuż brzegu ale niestety nie widziałem łodzi) brakuje mi tylko tego do trofika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×