Skocz do zawartości
jodzio

Nhl 13

Rekomendowane odpowiedzi

Fani Hokeja jesteście tu!?

Premiera NHL 13 już 11 września

Czekamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem hokej'a, ale gry uwielbiam :). NHL 08 na kompie do tej pory młuce :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam spory dylemat, czy kupic w tym roku. Pewnie sie skonczy jak zwykle... czyli kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje już jakoś od serii 02 czy 03 najpierw PC a od 10 na PS3. NHL interesuje się jakieś 10 lat tak więc zakup gry to pierwszeństwo przed sezonem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z was składał pre-order to niech da znać, przydałyby się jakieś namiary :]

Wczoraj pytałem ludzi z Ultima.pl kiedy będą mieli w ofercie pre-order NHL 13 to dostałem odp. że czekają na ofertę od dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam cierpliwie. Póki co ofert sprzedaży za wiele nie ma.

Edytowane przez Weesr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga na ps3 już istnieje i ma się dobrze. Sezon wkrótce się rozpocznie. Polecam gorąco www.iceishot.pl/ps3 Obecnie mamy awarię domeny,ale na czasie wszystko powinno ruszyć. Portal działa świetnie i mega klimat. Zainteresowanym mogę podać info do admina ligi.

Edytowane przez Weesr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze kupuje w dniu premiery nie bawię się w preorder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze preorder bo mam dzien wczesniej przed premiera

każdy lubi inaczej :) tak czy siak NHL 13 kupuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy lubi inaczej :) tak czy siak NHL 13 kupuję!

to tez nie tak dokonca...jak robie preorder to mam taniej...w dzien premiery w sklepie jest zawsze drozsza a kupujac na necie znowu trzeba czekac ze 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEMO NHL13 już w najbliższą środę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał posparować vs lub HUT w 13 lub 12 to zapraszam... btw w świecie gier można już składać preordery... cena 188,96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już demo na us store, trzeba wpisać w szukajce "nhl".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam demo juz na us store jest. Waży 1,4 gb!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sciąga jak krew z nosa;/ od 21 tylko 16% nie wiem puszcze na noc może wtedy łyknie się lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastopuj i wlacz ponownie. Powinno pomoc

i preorder juz machniety. Bez kitu, jestem pod duzym wrazeniem

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok pobrało się, zagrałem 3 meczyki i jestem w szoku. Dawno nie widzialem tak dobrego NHL. Warto kupić, wypróbowałem tą nową kamere ''True Broadcast'' i jak dla mnie troszeczke za blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam cos zupelnie innego...nie ma co sie tak jarac chyba ze graliscie tylko w kilka edycji nhl...ja patrze pod katem GM (online to wiadomo ze zaraz wynajde glitche) bo w to bede najwiecej gral wiec przeciwnik komputer...gralem na superstar i poke jest banalnie prosty, wyjscie z wlasnej tercji to juz dziecinnie proste wale dlugie podanie pod czerwona i jade 1 na 1 na obronce, w tercji przeciwnika jakos mase luzu mam jezdze sobie z krazkiem jak chce i nikt mnie nie atakuje chyba ze jestem juz bardzo blisko przeciwnika, wyczailem juz tez jak warto strzelac z nadgarstka zeby polowa tego wchodzila jak maslo i chyba jeszcze latwiej w porownaniu do 12stki jest strzelic po wygranym buliku do obroncy (skutecznosc okolo 60%)...ogolnie jest nienajgorzej wiecej trzeba umiejetnosci manualnych no i trzeba pamietac ze to tylko demo ale ja naprawde wielki fan serii nhl (gram od nhl95 na mega drive) patrze na to troche sceptycznie i ciagle czekam na przelom jakim byl nhl2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie natomiast gra z CPU nie interesuje, bardziej nakręcam się na ligę online z ogranymi ludzmi, wiec tam juz tak prosto jak w demie nie bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie natomiast gra z CPU nie interesuje, bardziej nakręcam się na ligę online z ogranymi ludzmi, wiec tam juz tak prosto jak w demie nie bedzie :)

tez bede gral w lidze i mam nadzieje ze rywalizacja bedzie zacieta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie specjalnie offline nie zaprzątam głowy... online będzie dla mnie wyznacznikiem bo przeciwnik będzie zmieniał taktykę w zależności od sytuacji na lodzie... a i nie będzie tylu dumpów w tercję atakowaną jak to robi konsola... konsola też nie dangluje ala datsyuk więc łatwiej o poke... z ludźmi już tak łatwo nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×