Skocz do zawartości
jodzio

Nhl 13

Rekomendowane odpowiedzi

adasiulko komu kibicujesz? bo widze że także masz pojęcie o NHL :)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz 5v5 ogarniętych ludzi online to sam miód. Granie jednym zawodnikiem jest bardzo fajne, też rozwija, ale tylko online.

racja... OTP na słuchawkach 5 na 5 to chyba najlepsza zabawa jaką może dać NHL... tylko zawodnicy muszą być na podobnych poziomach (chodzi tu tych z gry)

Powtórki we wszystkich grach od EA są takie sobie.

W Maddenie są chyba najlepsze powtórki... ogólnie Madden i NCAA Football mają też najlepsze prezentacje zbliżone do tego co dają w TV... szkoda że w NHL tego nie ma ale to sport dużo mniej popularny w stanach od ichniejszej wersji futbolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie brakuje w grze tej całej otoczki jak podczas transmisji w TV, statystyk itp. rzeczy, scenki w przerwach też wydają byc się te same co w 12, słabo to widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórki dużo lepsze niż w 12, bo przynajmniej powtarzają akcje z ataku na bramkę a nie jak rezerwy piwko piją lub jak ktoś został powalony na glebę, mnie powtórki pasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA 11 września, to jest wtorek, w takim razie w Polsce będzie 14 czyli w piątek. Tak u nas to zawsze wygląda że premiery gier dają w piątek ale już od paru lat chyba preordery wysyłają sklepy w dniu światowej, a nie polskiej premiery gry.

Rok temu mieliśmy NHL w Polsce na tydzień przed premierą w USA.

Zdecydowanie brakuje w grze tej całej otoczki jak podczas transmisji w TV, statystyk itp. rzeczy, scenki w przerwach też wydają byc się te same co w 12, słabo to widze.

Jako taka otoczka w 12 była, że podczas scenki pojawiały się informacje o zawodniku + statystyki. Wątpię, by zrezygnowali z tego w 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem była ale bardziej chodzi mi o jakiś scoreboard stacji tv chociażby ESPN, pozatym jakieś zdjęcia hali tak jak to było w starszych wersjach, lepszy wstęp do meczu, info o wynikach innych meczów itd. a nie że podczas ładowania mamy instrukcje kontrolera co gdzie i jak, przecież każdy wie takie rzeczy choćby z indtrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że koło wtorku będziemy mogli już grać w najnowszego NHL:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyłoży 200zeta :/ :(

Powinno być tak ze jak ktoś posiada poprzednia cześć to ja oddaje i dostaje rabat 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak niezły wałek jest... W Świecie Gier NHL 13 jeszcze wczoraj było za 189zł, dzisiaj jest za 199zł. Że mieszkam w Wawie, to chciałem po prostu na miejscu kupić, ale wychodzi na to, że mogłem zaoszczędzić te 10zł składając zamówienie online :)

Ciekaw jestem czemu nagle podnieśli cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że i tak mają najtaniej nawet po podniesieniu ceny, a że jest jakieś zainteresowanie to podnieśli żeby jeszcze trochę więcej zarobić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że i tak mają najtaniej nawet po podniesieniu ceny, a że jest jakieś zainteresowanie to podnieśli żeby jeszcze trochę więcej zarobić ;]

189 czy 199 jak ktoś zainteresowany to i tak kupi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podniesieniu ceny wyrównali ją z innymi cenami. No może o tę 1 złotówkę jest taniej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inne sklepy nie mają od 219,90 zł czasami ;) ?

Swoją drogą gra już tuż tuż ale czy sezon w rzeczywistości ruszy chyba wciąż nie ma pewności?

No i ciekawy jestem gdyby skończyło się lockout'em to czy aktualizacje składów od EA uwzględniałyby te transfery do Europy części zawodników?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inne sklepy nie mają od 219,90 zł czasami ;) ?

Swoją drogą gra już tuż tuż ale czy sezon w rzeczywistości ruszy chyba wciąż nie ma pewności?

No i ciekawy jestem gdyby skończyło się lockout'em to czy aktualizacje składów od EA uwzględniałyby te transfery do Europy części zawodników?

Widmo Lockout'u nadal jest włodarze ligi nie mogą nadal dojść do porozumienia, jednak wszyscy wiemy że jeśli będzie lockout to będzie duża strata dla fanów jak i drużyn ($$)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co komu filmik z gameplaya skoro od wielu dni już ludzie pogrywają w demo? :biggrin:

Nie wiem kto na tym gameplayu gra, ale chyba gra pierwszy raz ;)

Tak przy okazji... macie tu zabawną ofertę NHL 13 na allegro http://allegro.pl/nhl-13-ps3-i2619252150.html

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał info dotyczące wysyłki pre-orderów ze Świat Gier, to niech się pochwali :)

Z tego co widzę na ultimie już wskoczyło jako "premiera" więc tam od dzisiaj też wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli na ultimie już mają :) Ja swój egzemplarz kupię dopiero w sobotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wysłać maila do Świat-Gier z zapytaniem kiedy będą wysyłać paczki i dostałem odpowiedź:

witam,

zamówienia na grę NHL 13 będą realizowane dzisiaj lub jutro, po wysyłce otrzyma Pan informację mailową o zmianie statusu

pozdrawiam

Maila i odp dostałem dzisiaj czyli wysyłka jest wtorek bądź środa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wysłać maila do Świat-Gier z zapytaniem kiedy będą wysyłać paczki i dostałem odpowiedź:

Maila i odp dostałem dzisiaj czyli wysyłka jest wtorek bądź środa.

Na pewno jest to środa, a więc dzisiaj, bo np. wczoraj osobiście odbierałem od nich grę po 17:00, a wysyłkami jeszcze się nie zajmowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dobrze wiedzieć że mają. Bo póki co status zamówienia mi się nie zmienił. Może później zaktualizują, a jak nie to wyjdzie że dzisiaj też nie wyślą, przynajmniej mojej kopii ;)

A jak się sprawuje NHL w pełnej krasie? Nie grałem w NHL 12 więc nie wiem jak to wyglądało ale co mi się rzuciło w oczy w porównaniu do 11 to w NHL 13 po strzeleniu gola jeśli sami nie zacelebrujemy bramki to praktycznie w ogóle nie ma radości po trafieniu, co mnie dziwi bo w NHL 11 były nawet cut scenki, a w 13 z tego co widziałem w demku przede wszystkim to jest jedno ujęcie gdzie są zawodnicy ale każdy stoi gdzieś tam i nic nie robi, później "żółwik" z zawodnikami na ławce. A tak jak mówię w 11 co prawda nie były to długie filmiki ale jednak jakaś ekspresyjna radość całego zespołu na lodzie była pokazana.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dobrze wiedzieć że mają. Bo póki co status zamówienia mi się nie zmienił. Może później zaktualizują, a jak nie to wyjdzie że dzisiaj też nie wyślą, przynajmniej mojej kopii ;)

A jak się sprawuje NHL w pełnej krasie? Nie grałem w NHL 12 więc nie wiem jak to wyglądało ale co mi się rzuciło w oczy w porównaniu do 11 to w NHL 13 po strzeleniu gola jeśli sami nie zacelebrujemy bramki to praktycznie w ogóle nie ma radości po trafieniu, co mnie dziwi bo w NHL 11 były nawet cut scenki, a w 13 z tego co widziałem w demku przede wszystkim to jest jedno ujęcie gdzie są zawodnicy ale każdy stoi gdzieś tam i nic nie robi, później "żółwik" z zawodnikami na ławce. A tak jak mówię w 11 co prawda nie były to długie filmiki ale jednak jakaś ekspresyjna radość całego zespołu na lodzie była pokazana.

EA wprowadziło to, że teraz sami wybieramy sposób cieszenia się po golu. Tak jest w FIFIE i tak pewnie zrobili w NHL. Pewnie na yt są tutoriale jak wykonywać jaką cieszynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może w którym sklepie można ją zakupić? W sensie nie kupując online. Mamy weekend, wczoraj szukałem po empiku i rtv euro i wszędzie trzeba zamawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może w którym sklepie można ją zakupić? W sensie nie kupując online. Mamy weekend, wczoraj szukałem po empiku i rtv euro i wszędzie trzeba zamawiać...

Najlepiej kupić zdrapki na allegro i kupić na usstore. Na dwóch wychodzi po ok 111 zł. W Wawie na penwo ma Świat-Gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×