Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Format poszedł i teraz łupię sobie w raymana i gravity rush ;D gierka zacna :) i nie mogę się doczekać jakiegoś rpg'a na vitę ponieważ chwilowo zostają mi tylko te z PsP i PSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaj sobie Dynasty Wariors Next. Jest demo na pss. Nie jestem do końca pewien czy to jest rpg ale gra jest ciekawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie chce kupic psv ale nie wiem jaka wersje zaznaczam ze chcialbym grac z ludzmi przez neta tak jak na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup zwykłą z Wifi...wtedy w domu podłączysz się pod router i grasz bez problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no spoko a jak bede w podrozy np?to tez bede mogl grac?

Nie z graczami. Ale jak kupisz wersję 3G to na przykład pograsz w levele z LBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak weźmiesz 3g to dojdzie opłata za neta...albo jakiś abonament u kogoś oferującego internet bezprzewodowy ( play,plus, t-mobile itp itd ) albo abonament z pre paid ( chyba u nas nie dostępny )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Hunter jedynie w poziomy z LBP pograsz. Bo już np w Resistance czy Unit 13 nie zagrasz. W Fife też nie. Z PS Store też nic nie ściągniesz. Krótko mówiąc hujnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo. Ciekawe co tam poprawili. Ja na dotychczasowego skype na Vicie nie narzekam a używam często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie gierki działają na grze zdalnej ? + czy można oglądać filmiki na ytb i innych playerów na PSV?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie gierki działają na grze zdalnej ? + czy można oglądać filmiki na ytb i innych playerów na PSV?

YT tak ale Flasha brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się ostatnio nad kupnem PSV. Wydam 1k na konsolę plus jakaś kwota na kartę 8GB tylko po to by pograć w Uncharted. Innych ciekawych gier dla siebie nie widzę. Z kolei nie odpalę 30 gier na UMD z PSP. Chyba raczej wezmę 3DS. Tańszy, jest Zelda i RE a w przyszłość nowy Monster Hunter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie czarujmy się...PSV dopiero wystartowało tak na prawdę...pewnie jeszcze z 6miechów minie zanim twórcy przekonają się do konsoli...znaczy twórcy poza JP...a tak to na PSV wychodzi nowy ./hack, Silent Hill Book Of Memories, Rainbow Moon, Zero Escape,Muramasa The Demon Blade,Persona 4 Golden,Soul Sacrifice... i inne mniej lub bardziej znane tytuły...wiadomo że nie będzie tylu premier co na konsolach stacjonarnych i pc no ale w końcu to handheld i swoje jeszcze dostanie spokojnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie czarujmy się...PSV dopiero wystartowało tak na prawdę...

Wystartowało nie dzisiaj tylko rok temu a softu jak nie było tak nie ma. A jak już jest to w cenie z tyłka wziętej. Dungeon Hunter za 179zł a nowsze gry na ok. 200zł. To jakieś przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bo ostatnio zainteresowałem sie ps vitą ale wgłebiając sie w temat wychodzi na to że ta konsola jest martwa. otórz jakie gry wychodza na to bo jak przegladam oferte na nablizsze miesiące to albo cos jest nie tak albo rzeczywiście nie ma wogule gier. żeby było jasne nie interesuja mnie duże nudne blocbustery typu nudny Assasin creed który za niedługo wychodzi bo to nie gra na handhelda. chodzi mi o platformówki typu: rayman, sly cooper. to narazie 2 co z reszta?? Naprawde ta konsola jest takim niewypałem że wszyscy zwijaja żagle. to nie do pomyslenia konsola która specyfikacja niszczy inne systemy a niema na to gier. ktoś ma jakąś liste gier szczególnie platformowych które maja wyjsc w przyszłości bo nic nie moge znaleść.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie dostaniesz bardzo dobrego smartfona i mnóstwo ciekawych gier. Moim zdaniem przyszłość mobilnej rozrywki nie leży w przenośnych konsolach.

Faktycznie też zauważyłem, że tytułów na Vita zbyt wiele póki co nie ma - pewnie się to zmieni.

PSP było przełomem - świetny timing i niezwykły skok technologiczny względem gameboy'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie od przyszłego miecha rusza podobno ps+ dla psv...jak myślicie jakie gierki będą dawać za darmo ? jakieś typowe pod psv czy po prostu któreś z kolekcji psp/pso ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony lubi zaskakiwać więc nie sposób nic zgadnąć. Pozostaje czekać do pierwszego rzutu dla vity, będzie można po tym określić mniej więcej co będą dawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_dsadfga_

Powiedz mi jaki świetny smartfon kupisz za +/- 1 k ?? Nie kupisz nic interesującego. Wygody w graniu tylko na dodytku również nie ma. Jeśli chodzi o android optymalizacja to tragedia. Tutaj plus ma ios, o wiele większy wybór gier, gry działają o wiele lepiej. Następnie tablety. Jakie to jest nie wygodne do grania na 10 calówka totalna porażka, może na 7 calowych jest lepiej. W vicie bądź psp miłe jest to że kupisz raz, i gry wychodzą i działają. A w smartfonach, coraz to nowsze, wkońcu pożucają dany model i koniec z grami. No i na koniec jeszcze kwestia bateri, smartfon musi pociągnąć czuwanie, działanie czegoś w tle, a tu smsik, a tu powiadomienie no i jeszcze gra. Bateria znika raz dwa, w przypadku konsolek jest to inaczej. Więc zastanowił bym się że smartfon lepszy, bo jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do dupy ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy s2, xperia p.. Wiadomo, że gry nie będą posiadały (póki co) graficznych wodotrysków jak tytuły z psvita (grafika rodem z GTA3 jest już jak najbardziej w zasięgu technologicznym).

Historia zna przykłady gier które nie porażały grafiką, a grywalnością. Co ciekawe te same tytuły będą teraz odswieżane i wprowadzone na platformy mobilne (BG, Fallout..).

Już dziś mozna śmiało okreslić, że rynek gier na smartfony ma wielki potencjał. Wystarczy poczekać aż będziemy mógł pograć w taką samą fife lub tekkena na PCie, Xboxie, ps3, Vicie i smartfonie.[ $$$$ ]

Bardzo dobry argumentem jest żywotność systemu konsol, który jest dużo większy niż smatfonów ale zwróć uwagę, że wiele osób co rok albo dwa lata przedłuża sobie umowę na abonament i wybierają nowiusienki model telefonu (szybszy, lepszy etc.)

Co do żywotności baterii masz racje vita dłużej wytrzyma chociąż już pojawiają się negatywne opinie na forach, testach itp. Oczywiście ZAWSZE będziemy narzekać na baterie do wszelkich urządzen bo taką mamy już nature. Chcemy na naszych urządzeniach pracować jak najdłużej i na pełnych obrotach ;)

Smartfon ma przewage bo zawsze możesz kupić przenośną ładowarkę. Kosztują nie dużo i są małe. Gdy rozładuje Ci się tel możesz go szybko podładować. Vita padnie i trzeba szukać gniazdka.

Argument, że jeżeli jest coś do wszystkiego to jest do niczego słuszny ale załóżmy, że ja np. wole mieć więcej funkcji w jednym urządzeniu (ze względu na oszczędnośc miejsca) no ale mój kolega już woli nosić ze sobą osobno mp3 i osobno telefon. Podziwiam go za umiejętność upchania po kieszenaich nawet 4-5 urządzeń / przedmiotów WOW ;] Oczywiście mówie mu, żeby kupił sobie torbe albo plecak ale on mówi, że nie potrzebuje i by mu przeszkadzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy kupić tę Vitę... Jest parę gier na PSV, które mnie interesują (LittleBigPlanet, Gravity Rush, Uncharted, czy nadchodzące Assassin's Creed Liberation, Most Wanted i Killzone Mercenary), ale zastanawiam się, czy ta konsola nie umrze w niedługim czasie śmiercią naturalną. Zapowiedziano parę interesujących gier, ale to za mało, bym mógł ją z pełnym przekonaniem kupić.

Dlatego zwracam się do Was - czy teraz kupilibyście Vitę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaki jest największy plus smartfonów, piractwo ;-) Vita się opiera jak ps3.

Ja mam jestem zadowolony. Zawsze masz duży wybór tytułów z psp. No i włączają ps+ zobaczy co tam ciekawego dadzą.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×