Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym kupić sobie na wyjazdy vitę i zastanawiam się jak to jest z używanymi konsolami?Czy vita jest awaryjna? Jak jest z baterią w takich vitach granych powiedzmy przez kilka miesięcy?Gdzie najlepiej kupić konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O baterię się nie martw - raczej ciężko będzie kupić konsolę ze zużytą. Vita jest mało awaryjna jednak jeśli chcesz używaną to polecam kupić egzemplarz z gwarancją. Konsolkę kupuj gdzie chcesz może być na Allegro a może być w sklepie. Ja swoją Vitę kupiłem używaną na Allegro ponad miesiąc temu i sprawuje się bardzo dobrze - bateria trzyma ile powinna, nie zawiesza itp. Więc sam polecę tym bardziej że można wyhaczyć ciekawe okazje, jeśli jest się cierpliwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś może MLB 12 na promocji?

Z jednej strony niedługo odcinają online ale 35zł to nie majątek a do PS+ na 99,99% nie wrzucą (jeszcze nigdy żadnej sportowej "rocznej" nie dali)

Zasad zbytnio nie znam, (tzn tylko podstawy)ale w czasach NES-a godzinami w baseball napie_dzielałem :)

Ciekawi mnie czy to bardziej arcade czy symulacja dla amerykańców

 

edit: serwery odcinają 15 września więc całe wakacje można tłuc 

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83

 

Mój kumpel grał i mówił, że zdecydowanie "poważna sprawa". Bez bardzo dobrej znajomości sportu może być na początku ciężko się połapać. W grze jest po prostu pierdyliard opcjii.

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem vita w japonii jest dostępna w białym, czerwonym i (chyba) niebieski kolorze oprócz czarnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyszła moja PS Vita. To Sony, więc spodziewałem się czegoś przyzwoitego. Otrzymałem sprzęt, który przeszedł moje oczekiwania. Ekran miazga. Design miazga. Włączyłem Gravity Rush i nie mogłem się oderwać. Znakomity interfejs. Wszystko intuicyjne. Bateria według moich wstępnych obliczeń wystarczy na 3-4h grania, w zależności od ustawień ekranu i sieci. Doskonałe uzupełnienie stacjonarnej konsoli, a podobno z PS4 ma współpracować jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zadowolony, sprzęt za niecałe 800 zł nie jest to jakaś suma zawrotna w końcu nie kupuje się takiej konsolki na rok czy dwa także jak się kwotę rozłoży w czasie wcale tak strasznie nie jest, posiadam dwie karty pamięci, jedną mam z zestawu, drugą od znajomego za grę zdrapkę, w tej chwili ogrywam Uncharted a w kolejce czeka kilka innych gier, mając plusa fajna sprawa, jeden minus to może drogie akcesoria do samej konsoli (katy pamięci itp.). Także niezdecydowanym polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zdecydowanie polecam szczegolnie teraz jak wiadomo juz ze bedzie bardzo duza wspolprsxa miedzy vita a ps4. Dla mnie minus to kolor na czarnym wszystko widac i trzeba ja czyscic co chwile biala by sie przydala w sumie to nie minue tylko prosba do sony dajcie nne kolory w europie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brudzi się cholera strasznie, dlatego zastanawiam się nad jakimś skinem albo lepszą folią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam w pokrowcu a paluchy wycieram podkoszulkiem :D i jest elegancko :D zero brudu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się nad vitą i dylemtem jest czy brać standardową wifi czy tą z 3g....

Jaka jest różnicą oprócz możliwości przeglądania internetu bez używania wifi, mając kartę sim któregoś z operatorów gsm....
Czy używając wersji 3g mogę być online w psn, nie bd w zasięgu wifi?
Jak dobrze wiem to grać online można tylko za pomocą wifi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brudzi się cholera strasznie, dlatego zastanawiam się nad jakimś skinem albo lepszą folią.

Ja muszę powiedzieć, że mnie konsola się jakoś nie brudzi, kiedy jej nie używam trzymam w twardym pokrowcu zamykanym na zamek, posiadam gumowe etui ale nie używam bo tylko trochę szpeci konsolkę, która ma fajny wygląd.

Podstawa to folia - mam na przodzie i tyle konsoli, z przodu przykrywa cały panel z tyłu panel dotykowy, wszystko pasuje na wymiar, jako że ja nie jestem cierpliwy, nałożenie powierzyłem mojej perfekcyjnej żonie i wyszło idealnie, o żadnych śladach mazanych po palcach nie ma mowy, dzięki tym paru zabiegom konsola wygląda jakby co dopiero została wyjęta z opakowania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć, że mnie konsola się jakoś nie brudzi, kiedy jej nie używam trzymam w twardym pokrowcu zamykanym na zamek, posiadam gumowe etui ale nie używam bo tylko trochę szpeci konsolkę, która ma fajny wygląd.

Podstawa to folia - mam na przodzie i tyle konsoli, z przodu przykrywa cały panel z tyłu panel dotykowy, wszystko pasuje na wymiar, jako że ja nie jestem cierpliwy, nałożenie powierzyłem mojej perfekcyjnej żonie i wyszło idealnie, o żadnych śladach mazanych po palcach nie ma mowy, dzięki tym paru zabiegom konsola wygląda jakby co dopiero została wyjęta z opakowania:)

To widocznie kwestia indywidualna, bo też mam folię na przodek i zadek oraz chowam ją do pokrowca. Korzystam też z gumowego etui i te właśnie strasznie się "zużywa" - nie wygląda to zbyt ciekawie.

Zmienię sobie folie i pozbędę się chyba zbędnej gumy. Chociaż cierpliwości do nakładania foli nie mam.

 

Używa ktoś jakiś ciekawych skinów, czy raczej trzymacie ją nagusieńką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twardy pokrowiec wystarczy na kiego grzyba folie? Kończe grać odkładam do etui i jest bezpieczna. Choć to tylko moje zdanie;) Ładnie wygląda sama w sobie, więc po co to oklejać, ubierać w coś, w dłoniach podczas grania się nie porysuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twardy pokrowiec wystarczy na kiego grzyba folie? Kończe grać odkładam do etui i jest bezpieczna. Choć to tylko moje zdanie;) Ładnie wygląda sama w sobie, więc po co to oklejać, ubierać w coś, w dłoniach podczas grania się nie porysuje :)

Folia dobra rzecz, np. po to by ekran się nie mazał, kurzu, ani tym podobnych nie mam na ekranie,wygląda jak nowa, a folia po to by się ekran z przodu i tyłu nie porysował, może ty grasz tylko siedząc w domu w, wyciągasz z etui grasz, kończysz grać odkładasz do etui ale inni tak jak ja gram w różnych miejscach i dla ostrożności dobrze jest mieć coś takiego,a nawet jakbym chciał w przyszłości sprzedać to po zdjęciu folii zarówno przód i tył konsoli będzie jak nowy.

Poza tym nie muszę po każdym graniu latać ze szmatką by wycierać ekran, folia jest prawie nie widoczna i absolutnie żadnych śladów kurzu czy mazań nie mam.  Wiadomo każdy robi po swojemu, ja mam tak jak mam i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj przyszła do mnie moja PS VITA. Jestem zachwycony tą konsolką. Obawiam się jednak o te dwie analogowe gałki. Wydają mi się bardzo kruche i delikatne. Ja tu mam zaraz odpalać Uncharted a jestem posrany żeby w ferworze walki, którejś z tej gałek nie urwać, Heh :laugh:  Upewnijcie mnie w przekonaniu, że to jednak solidna rzecz jest :yes:

A co do folii i innych takich to mając za sobą doświadczenia z telefonami to raczej odradzam. Jeśli kiedyś zdejmie się tą folię nawet bezklejową to na konsoli zostanie ślad po konturach. W miejscach, gdzie folia nie ochraniała konsoli będą ciemniejsze bądź jaśniejsze odbarwienia. Ja tam najwyżej w jakieś etui zainwestuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, gałki Ci nie odpadną jeśli nie rzucisz konsolą w ścianę :)

 

Wiecie gdzie można dorwać 32GB za 250zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam za niedlugo kupic Vite wersja WIFIRFI(no wifi:P) i takie pytanko jaki bundle brać?

 

z lbp czy Assasinem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, gałki Ci nie odpadną jeśli nie rzucisz konsolą w ścianę :)

 

Wiecie gdzie można dorwać 32GB za 250zł?

Za 250 będzie ciężko, chyba że używaną. W Saturionie nowa jest za 274,80 zł. Sam kupowałem z odbiorem osobistym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LionelPL

Zależy jakie gry lubisz. Ja wziąłem z Assassinem bo jestem fanem serii ale jeszcze nie odpalałem. Pamiętaj, że ten cały bundle to tylko kod na grę do pobrania a nie wersja na kartridżu, co moim skromnym zdaniem jest kompletną porażką i wstydem dla SONY :down: No i dodają jeszcze kartę pamięci. Co prawda 4GB tylko ale zawsze.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, gałki Ci nie odpadną jeśli nie rzucisz konsolą w ścianę :)

 

Wiecie gdzie można dorwać 32GB za 250zł?

 

Wypatruj okazji na allegro, ja tydzień temu wyłapałem nówkę za 208 zł z wliczoną przesyłką. Oryginalnie zapakowana, wszystko pięknie chodzi :) Gość miał tylko 4 na sprzedaż, aukcja skończyła się dość szybko. Ale takie okazje są całkiem często (jak to piszą "wietrzenie magazynów"), tylko trzeba być dość szybkim, bo w takiej cenie aukcje długo nie trwają. Była też nie tak dawno promocja w jakiejś sieci sklepów (Media Markt chyba), chodziły też w okolicach 200 zł przez jeden dzień  ;)

 

Szukam teraz jakiejś okazji w necie, ale chyba w polskich sklepach nie ma. Najtaniej na saturion.pl - 275 zł bez przesyłki, ale przesyłka droga - 20 zł :) Jeszcze na blackgames.pl mają fajną ofertę - również 275 zł, a przesyłka 14 zł. Na amazon UK 55 funciaków, ale nie orientuje się dobrze jak z wysyłką jest więc tak tylko w ramach ciekawostki napomykam  :P

 

Podsumowując - poluj na okazje, a w niedługim okresie, jeśli jesteś wprawnym łowcą, coś powinieneś upolować  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×