Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

konsola nówka ze wszystkim, a mam takie pytanie czy jest możliwość ściągnięcia( bo jak wiadomo że teraz w ps+ jest dużo darmowych gierek) na ps3 gry na psv przypuśćmy uncharted a potem przeniesienie jej na PSV

a nie łatwiej po prostu teraz dodać grę do listy pobrań na ps3 i później ściągnąć grę na vicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale napisałem że szybciej i wygodniej jest mi pobrać na ps3 a potem z konsoli przenieść na VITE i dlatego ponawiam pytanie jak połączyć konsolę z konsolą aby móc przenieść grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym...czy ja wiem czy szybciej i wygodniej...pobiera się tak samo szybko...a konsole podłączysz za pomocą kabla który dostajesz w zestawie...

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no o to mi chodziło. No właśnie nie wiesz mam inny internet z kabla i inny z wi-fi z kabla upc a wi fi play( transfer i prędkość niższa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano chyba że tak...polecam ipc pod router i nie zauważysz już różnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A jaką folie na wyświetlacz tylni lub przedni polecacie bo na allegro jest kilka opcji i nie wiem czy przepłacać i czym się one różnią oraz co sądzicie o tym etui: http://allegro.pl/psvita-oficjalne-etui-deluxe-travel-4gamers-i2798203551.html Może polecacie jakieś inne chodzi mi głównie o bezpieczeństwo

Może polecacie jakieś inne chodzi mi głównie o bezpieczeństwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno tańsze nie bedą dopasowane :-D ale jak kupisz pokrowiec to czy ja wiem czy folia potrzebna :-D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z travel kitem razem folie na wyświetlacz itp itd...więc może weź całego kita ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRaCe - polecasz tego oryginalnego Travel Kit'a ? On wydaje się jakościowo bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak patrzę na tego oryginalnego...i ja mam innego...w moim były 4 pudełka na karty pamięci,dwie ściereczki,smyczkę,naklejki na panele ( przedni i tylni ), pokrowiec antywstrząsowy i nawet długopiso podobny rysik do ekranu dotykowego przedniego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie znaleźć go gdzieś w internecie i pokazać ? Wydaje mi się, że tak jak polecał Singularity, wybiorę chyba ten oficjalny zestaw podróżny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym...poszukałem i nie mogę go znaleźć :/ ja kupiłem swój w Saturnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś gdzie dorwać smyczkę do vity ??

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smycz nie jest przypadkiem też w zestawie travel kit od Sony? tak coś mi się zdaje że była jaką krótka w zestawie..

Jeśli szukasz tego travel kit to pełno tego w saturn i media markt jest (można zamówić online od niedawna więc jak masz daleko to nie problem)

natomiast jeśli chodzi o transfer gier z pss z ps3 na vitę to z tego co mi wiadomo to działa to bardzo prosto:

uruchamiamy na ps3 pobraną grę dla vity i system wykrywa, że to gra na vity i prosi o jej podłączenie i następnie jest kopiowanie....

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ze speed linka, i tam smyczka jest do futerału. A mi zależy właśnie na tej do konsoli ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię kupię grę w Kanadzie to czy DLC będzie działało z PSS Pl? Mam na myśli Wipeout 2048 i Wipeout HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychujali mnie na 3gb :) po zakupie karty 32gb .. jej pojemnosc to 29gb.. no ale z wszystkim tak jest z pamiecia flash rowniez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię kupię grę w Kanadzie to czy DLC będzie działało z PSS Pl? Mam na myśli Wipeout 2048 i Wipeout HD?

wątpię bo mają zapewne różne kody bless (możesz sobie sprawdzić wewntualnie jaki bless ma gra w PL i z jakimi jest zgodne dane DLC- pdają to w opisie DLC na PSS)

Kupiłem ze speed linka, i tam smyczka jest do futerału. A mi zależy właśnie na tej do konsoli ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

a no to trzeba było kupić ten od Sony to by było po problemie :biggrin:

jak rozumiem chcesz smycz do konsoli oryg?

http://allegro.pl/sm...55868145.html�� może coś takiego? bo twj od Sony to chyba tylko w zestawie starter/podróżnym kupisz...

@up;

przecież to normalne- producenci podają jakby 1GB-1000MB a jest 1024....

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychujali mnie na 3gb :) po zakupie karty 32gb .. jej pojemnosc to 29gb.. no ale z wszystkim tak jest z pamiecia flash rowniez

Nie płacz. Na dysku PS3 mam uszkodzony plik 2gb którego za chiny nie mogę usunąć. Próbowałem wszystkiego i kupa, nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi, może ktoś pomoże:

zakupiłem ps Vita, jest w drodze, mam pytanie odnośnie karty pamięci:

czy można mieć kilka kart do jednej konsoli, tzn. kupuję kartę np. 8gb mam na niej zapisane stany gry, pełne wersje z ps store itd, karta się zapełnia, dokupuję drugą kartę, rozumiem że po włożeniu do konsolki normalnie działa, np. na jednej tej pierwszej karcie mam grę uncharted z ps store, na drugiej karcie np. wrc3 i normalnie działa, czy trzeba coś resetować, itp, itd

słyszłem że jak włoże 1 kartę pamięci do konsolki, zaloguję się na swój ps network, to to moje konto jest zapisane na tej karcie i jak włoże kartę nr.2 to będę musiał założyć inne konto ps network bo nie mogę się zalogować do tego co na karcie 1 ,

PROSZĘ O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinujesz za bardzo. Karta 8GB jest wystarczająca. Też na początku wydawało mi się że to za mało ale jest w sam raz. A jeśli twierdzisz że 8 to mało to kup 16gb a 8 sprzedaj np. na allegro. Kupiec zawsze sie jakiś znajdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę sprzedawać, chodzi o to czy mogę mieć kilka kart i na każdej ten sam psnid, i np. na 1 karcie uncharted, przekładam na 2 karte i gram w wrc3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×