Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą stało się to przy wchodzeniu do hakowania i myślałem początkowo że to jakaś cutscenka :laugh: Spoko nie przejmuję się póki co bo później grałem z 2h i wszystko śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą stało się to przy wchodzeniu do hakowania i myślałem początkowo że to jakaś cutscenka :laugh: Spoko nie przejmuję się póki co bo później grałem z 2h i wszystko śmigało.

Widać dobrze hackowałeś :) Pamiętaj, żeby hackować kapsułę, a nie konsolę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak kupię Vitę z game packiem w Anglii to czy te gry będzie można ściągać i będą działać na polskim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :biggrin:

 

Nie bym był taki pewny - sam kupiłem w Niemczech bundla z Killzone:Najemnik (kod do wklepania na store)  i bez problemu grę ściągnąłem z naszego sklepu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na Polskę i Niemcy idą zazwyczaj z tej samej dystrybucji, mają nawet często ten sam kod BLES, do tego wielokrotnie gierka sprzedawana w Niemczech miała polski dubbing na płycie i odwrotnie - wiem bo mam Kuzyna który mieszka w DE i wiele razy się wymienialiśmy grami. No ale te na UK to inna bajka, tam nawet DLC z polskiego Store nie podpinają się do płytek z dystrybucji na wyspy - no ale też nie wszystkie i każdy przypadek rozpatruje się oddzielnie. Tak więc jak ktoś nie sprawdzi konkretnego kodu to se może co najwyżej zmienić nick na Maciej_wróżbita :yes:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam takie pytanie, mianowicie Vite posiadam od 4 dni i chciałem pobrać pare gier tylko z Japońskiego Store-a, tylko nie wiem jak to zrobić? Chyba da się tak zrobić, bo z tego co wiem taki skroq ma gry japońskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i elegancka oferta w plusie na vite  :)

 

Murasaki Baby, Hohokum, The Unfinished Swan, Race the Sun

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i elegancka oferta w plusie na vite  :)

 

13fd428aa132e9451dcbe740b48f4460.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na Polskę i Niemcy idą zazwyczaj z tej samej dystrybucji, mają nawet często ten sam kod BLES, do tego wielokrotnie gierka sprzedawana w Niemczech miała polski dubbing na płycie i odwrotnie - wiem bo mam Kuzyna który mieszka w DE i wiele razy się wymienialiśmy grami. No ale te na UK to inna bajka, tam nawet DLC z polskiego Store nie podpinają się do płytek z dystrybucji na wyspy - no ale też nie wszystkie i każdy przypadek rozpatruje się oddzielnie. Tak więc jak ktoś nie sprawdzi konkretnego kodu to se może co najwyżej zmienić nick na Maciej_wróżbita :yes:

Ano właśnie, gierka kupiona w DE (na ps4), wszystko na opakowaniu po Niemiecku, a gra ma polski dubbing, czyli... Nie ma co przepłacać w Polsce, lepiej zamówić/kupić w DE?  :laugh:  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, gierka kupiona w DE (na ps4), wszystko na opakowaniu po Niemiecku, a gra ma polski dubbing, czyli... Nie ma co przepłacać w Polsce, lepiej zamówić/kupić w DE?  :laugh:  :laugh:

Nie zawsze. Raz kupiłem Call of duty black ops 2.... Język był zablokowany tylko na Niemieckim. Dużo zależy od wydawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita może mieć tylko jedno konto, teoretycznie tym jedynym może być konto japońskie

czyli nie ma zadnego sposobu na to?

Kupilem Vite tylko po to zeby posciagac wszystkie gry ktore ciagle zaklepywalem z innego konta gdzie jest ps+ chcac przechodzic je na swoim... a tu taki ch*j, ze tez nigdzie nie doczytalem ze cos takiego jest niemozliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest/był jakiś myk ze zmianami kart pamięci - po prostu konto przypisane do danej karty pamięci, albo jakieś inne sposoby. Poszperaj na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz szukalem i dupa, troche sam kombinowalem chociazby poprzez sciagniecie instalki na ps3 i proby kopiowania jej na vite ale skurczybyki sie tak pozabezpieczali ze szkoda gadac...

Wiekszosc poradnikow to kopiowanie gier z jednej karty na druga ale na tym samym koncie psn (gdzie nie ma problemu)

Zna ktos jakies sprawdzone sposoby zeby to pyklo? o ile takowy istnieje, ewentualnie nie pogardze poradnikiem ze sposoby na 2 karty pamieci ale to chyba nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma na to żadnego sposobu. W gry możesz grać tylko na koncie, na którym zostały kupione.

Dziwne, że o tym nie wiedziałeś bo trąbiono o tym głośno wszędzie i tu u nas na forum ile żalu się przelało, że nie można z bratem grać na jednej Vicie itp itd.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też tak słabo pobiera ostatnio Vita? Aktualizacja 15 minut, gry też pobiera cholernie długo nawet te indyki. Inne urządzenia w domu po wifi śmigają aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasem z tym pobieraniem słabo idzie na Vicie,czasami zrobię pauze i wznowię nagle przyspiesza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z połączeniem mojej vity z Ps4. Podczas próby wyskakuje błąd np-9582-4. Co to za błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news-41680-sony_potwierdza__vita_poza_azja_nie_bedzie_wspierana_przez_firme.html

 

R.I.P. VITA

Vita ma wszystko, 2 gałki, świetną grafę dotykowy ekran. Wszystko oprócz gier na nią.

PSP to była ultraniewygodna konsola z fatalną jedną gałką a jednak dostała olbrzymią bibliotekę exów.

Nie kupiłem żadnej gry i pewnie już nie kupię, do ogrywania plusa ok , ale żal, żal i jeszcze raz żal. Całkowicie zmarnowany potencjał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news-41680-sony_potwierdza__vita_poza_azja_nie_bedzie_wspierana_przez_firme.html

 

R.I.P. VITA

Vita ma wszystko, 2 gałki, świetną grafę dotykowy ekran. Wszystko oprócz gier na nią.

PSP to była ultraniewygodna konsola z fatalną jedną gałką a jednak dostała olbrzymią bibliotekę exów.

Nie kupiłem żadnej gry i pewnie już nie kupię, do ogrywania plusa ok , ale żal, żal i jeszcze raz żal. Całkowicie zmarnowany potencjał

Nic nowego apropo marnowania potencjału. Z move i buzzerami było podobnie. Ale faktycznie szkoda, wielka szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na zmarnowanie morpheusa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na zmarnowanie morpheusa ;)

 

Heh, mialem podobne odczucie jak przeczytałem te brednie o Vicie.   :down: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morpheus już jest martwy. Po pierwsze pewnie będzie dość drogi. Druga sprawa to w jakim nakładzie się rozejdzie. Stawiam że mniej niż Vita co z kolei pociągnie za sobą to że nikt nie będzie pakował kasy w projekty gier na niego. Kto normalny wyda 100 mln na świetną grę na sprzęt który będzie miało może z 10% graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morpheus już jest martwy. Po pierwsze pewnie będzie dość drogi. Druga sprawa to w jakim nakładzie się rozejdzie. Stawiam że mniej niż Vita co z kolei pociągnie za sobą to że nikt nie będzie pakował kasy w projekty gier na niego. Kto normalny wyda 100 mln na świetną grę na sprzęt który będzie miało może z 10% graczy.

Wystarczy że do niektórych gier dodadzą kompatybilność.Ja na przykład bym chętnie zagrał w SS Delte lub którąś z części SSAO przy użyciu Morpheusa.Nawet jeżeli będzie to wymagało dokupienia czegoś w stylu drogiego DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×