Skocz do zawartości
ONE

Remember Me

Rekomendowane odpowiedzi

niezłe, taki trochę ac w przyszłości, może być fajna gierka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezłe, taki trochę ac w przyszłości, może być fajna gierka ;)

a mnie się nie podoba, widać że jest to podróba Assasyna, tylko u przyszłości i z laską, chociaz pewno będzie fajnie zrobione miasto Paryż to jakoś źle mi się patrzy na ruchy tej laski, chodzi jak chłop - tak bardziej na prawą nogę :P ... brak jej gracji, lekkości, i zwinności .... jednym słowem bardzo źle dobrana do niej animacja, patrzeć całą grę na tak pokraczne chodzenie, to katorga :P ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem, że tylko ja odnoszę to dziwne wrażenie. To pierwsze co przyszło mi do głowy. Fakt, że ta kobieta jakoś dziwnie chodzi.

Sama idea całkiem mi się podoba. Assasyna nie lubię przez tą całą nagonkę, ale może z tego coś będzie. W każdym razie nie próżnują z tego, co widzę, bo kilka godzin temu czytałem o tym, że coś takiego powstanie, a teraz już gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główną bohaterką Remember Me będzie przedstawicielka płci pięknej, Nilin. - Sądzimy, że dzięki temu gra zaabsorbuje uwagę zarówno mężczyzn, jak i kobiet - mówi Michael Pattison, szef marketingu Capcomu na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy. W rozmowie z dziennikarzami MCV przyznaje, że kwestia płci postaci przewodniej była w studiu Dontnod szeroko dyskutowana.

- Jednym z pierwszych podniesionych pytań było to, czy postać kobieca nie odbije się negatywnie na sprzedaży gry. Oczywiście kontrapunktem dla takiej tezy jest seria Tomb Raider. Można robić przeróżne badania rynku na ten temat. Nam chodziło jedynie o zrobienie czegoś innego. A ponieważ dotykamy szczególnie uczuciowego tematu, bo za taki postrzegamy mówienie o wspomnieniach i ich przekształcanie, poczuliśmy, że kobieta, która będzie nieco bardziej wrażliwa, lepiej pasuje do tego typu gry niż nastawiony jedynie na akcję mężczyzna - wyjaśnia Pattison.

Remember Me ma wyznaczony termin wydania na maj 2013. Gra zmierza na pecety, Xboksa 360 i PlayStation 3.

gram.pl

Najbardziej interesującym info, jest data premiery... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się uważnie przyglądał nowym informacją na temat tej produkcji bo nie powiem, zaciekawiła mnie i to bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh teraz większość tytułów na rok 2013 jest na wiosna/lato bo pewnie na jesien nextgeny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Cyberpunkowy tytuł - już mnie mają :)

Wygląda faktycznie bardzo fajnie...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma fajny klimat i dobre oświetlenie, ale za dużo skryptów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak większość niestety - ale może to być też zabieg marketingowy...

Trzeba poczekać na większą ilość filmików z gameplay'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie posiadała polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja rozważam zakup, ale na dotychczasowych filmikach walka wygląda beznadziejnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieję, że walka nie będzie stanowiła głównego założenia gry - bo klimat i design cyberpunkowego świata, zapowiada się smakowicie...

 

7de53115d51e2ccdf5cfa09dc0c9ce94.jpg?v=1

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy właśnie chwalą że klimat wylewa się z ekranu podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię na pewno, choć raczej nie w dniu premiery, właśnie dla klimatu. Równie ciekawie zapowiada się Mars: war logs, choć zbesztali już grę niemiłosiernie, i klimat nieco inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostanę w dniu premiery, więc będę mógł skrobnąć parę słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 10 minutowy gameplay i jak na mój gust i moje oko to gra jest mocno średnia. Nie ma oczywiście co oceniać całości, ale na pewno tej gry nie kupię. Nie moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży rozstrzał w recenzjach

 

od 93/100 do 59/100

 

polygamia dała 4/5 ale przy ich zjeb$%*@j skali, ocena nie mówi prawie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tytuł bardzo intryguje i zastanawiam się nad kupnem... klimat, muzyka, design, ciekawie zapowiadajaca się fabuła to te cechy które mówią mi "kup mnie" ... tytuł ma chyba najgorszy możliwy czas premiery czyli tydzień przed last of us i wszyscy wlasnie na niego grosza szykują... ja natomiast w 90% dam jej szansę w okolicach premiery i czekam na nią...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bardziej się utwierdziłem w przekonaniu że warto dac grze szansę nawet na premierę 200 zlotowa...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×