Skocz do zawartości
ONE

Puppeteer

Rekomendowane odpowiedzi

Przywodzi na myśl LittleBigPlanet i Trine. :) Wygląda fajnie, ruchy, animacji...tak dalej. Super! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to zly temat lub jest nowy to prosze o przeniesienie dziwi mnie czemu tak cicho tutaj. 

 

Uwaga male spoilery w linkach - Na blogu Sony sa wspisy prezentujace Bossow w Puppteer.

 

Linki:

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/08/15/meet-the-bosses-of-puppeteer/

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/08/29/the-bosses-of-puppeteer-pt-2/

 

Z ciekawosci pytanie demo dostepne jest dla plusowiczow gral juz ktos? Jak wrazenia?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda ślicznie, pierwsze skojarzenie coś a`la LBP . Biorę na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla plusowiczów? Ja plusa nie mam, a demko już ograłem :) Jak dla mnie pozycja do wzięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś oganął/ogarbnia tytuł?? Póki co ja passuje - za dużo nowosci na półce, ale jak wrażenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, dawno mnie tak żadna gra nie zauroczyła. Z tegorocznego, jesiennego wysypu obfitości, dla mnie zdecydowanie numero uno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko wyśmienite. Ale czy ktoś kto ma pełną wersję może napisać o poziomie trudności bo tak jak genialne było demko tak katastrofalnie niski poziom jesli w całej wersji jest taki poziom to niestety to położy ta genialną pozycje. Ktos ma pełną wersję jak to tam wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wersja językowa gry z PSS?

Przypuszczam, że jest po polsku (tak?). A jest opcja włączenia oryginalnych, angielskich głosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] dziwi mnie czemu tak cicho tutaj. 

[...]

No właśnie!

 

Już trochę pograłem, gdyby kogoś interesowało to wersja z PSS jest tylko i wyłącznie z polskim dubbingiem - wielka szkoda, bo oryginalne głosy są dużo lepsze i potrafią nieźle rozbawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest absolutnie SMERFASTYCZNA!

Po niedosycie wywołanym Rain, dorwałem w swoje łapki kolejny w ostatnim czasie tytuł od tytuł SCE Japan Studio, i od dwóch dni nie schodzi mi banan z twarzostanu.

 

Projekt każdej z 21 lokacji jest po prostu kapitalny, nie ma mowy o nudzie - 7 aktów, każdy składa się z 3 scen, plus 3 poziomy premiowe w każdym akcie - i mamy co robić! Warto również wspomnieć o interaktywnych historiach napotkanych bohaterów pobocznych, które spokojnie mogłyby służyć za bajki na dobranoc dla najmłodszych. I choć czuję mały niedosyt, iż nie dano mam możliwości sprawdzenia oryginalnej wersji językowej, to dubbing, a przede wszystkim narRrator, naprawdę dają radę ;)

 

Zanurzając się w świat Puppeteera czuję się na powrót niczym smarkacz po raz pierwszy zasiadający niecierpliwie w fotelu kinowej sali - lub cyrkowej widowni - po prostu magia. Nie wiem, czy bardziej uczestniczę w tym widowisku jako gracz, czy widz. A propos widzów, to Ci reagują "na żywo" na nasze poczynania, niecierpliwiąc się przed kolejnym aktem, to wydając jęk zachwytu, to trwogi, lub po prostu bijąc brawa. A te się twórcą bez dwóch zdań i po stokroć należą :clapping:

 

Ja tu gadu-gadu, a tymczasem wracam skopać tyłki piracki łajzom, ahoj!

 

P.S.

Giera jest obecnie w promocji, a nawet w pełnej cenie, warta każdego złocisza. Absolutny must-have, koniec i bomba, a kto nie zagra, ten trąba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wrażenia bardzo podobne - zachwyt.

Mega pomysł na grę i super realizacja. Przy obecnych standardach gra jest dość długa, jedna scena to minimum 30 minut , niekiedy do prawie godziny.

 

Niestety muszę stwierdzić, że dubbing nie daje rady - tzn. jest zrobiony poprawnie, głosy są dobrze dobrane, ale nie ma w ogóle startu do oryginału. Żarty bywają tak suche, że okruchy momentami lecą z telewizora, a przede wszystkim nie jest tak śmiesznie jak było przy oryginale.

 

Na podstawie pierwszych dwóch aktów mogę stwierdzić, że gameplay jest mocno zróżnicowany, co chwilę pojawia się jakaś nowa umiejętność/moc, etapy się nie powtarzają i ciągle jest coś nowego.

 

Kto jeszcze nie grał niech koniecznie kupuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę stwierdzić, że dubbing nie daje rady - tzn. jest zrobiony poprawnie, głosy są dobrze dobrane, ale nie ma w ogóle startu do oryginału. Żarty bywają tak suche, że okruchy momentami lecą z telewizora, a przede wszystkim nie jest tak śmiesznie jak było przy oryginale.

 

Dlatego napisałem, że dubbing, jak na polskie realia, daje radę, nie twierdzę że jest wybitny. Absolutnie kapitalnie na tym tle wypada natomiast polski narrator (Miłogost Reczek), bez dwóch zdań. W temacie dają jeszcze radę kot Jin Jang, no i może wiedźma. Reszta rzeczywiście przeciętna, ze sporym osobistym minusem dla pewnej wróżki, która swoim bezpłciowym głosem i rzucanymi sucharami ździebko mnie irytowała przez czas wspólnej podróży, a więc niestety przez większość gry.

 

Tak czy inaczej, to jedna z lepsiejszych gier w jakie w ogóle grałem, a przyznaję, że za platformówkami i grami pokroju LBP specjalnie nigdy nie przepadałem (to zupełnie inny rodzaj zabawy niż w Raymanie).

Jedyny mały minus daję właśnie za brak możliwości wybrania oryginalnej wersji językowej. Ostateczną rekomendacją dla niezdecydowanych niechaj będzie jednak to, że pomimo ukończenia, na pewno zakupię jeszcze wersję z krainy Shakin' Speara - a dwa razy, za praktycznie ten sam produkt, raczej nigdy nie płacę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ogrywałem demo i z tego co kojarzę to chyba było tylko dla posiadaczy plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także skończyłem grę kupioną po promocyjnej cenie w wyprzedaży. Co tu duzo pisać, bardzo udana produkcja. Oprawa audo-wizualna stoi na najwyższym poziomie. Oryginalny pomysł z scenerią teatru oraz żywo reagującą publicznością. Takiej gry to chyba jeszcze nie było. Fabularnie moim zdaniem gra również stoi na wysokim poziomie, jest moim zdaniem pod tym względem lepiej niż w LBP2. Grę przechodziłem solo więc trudno mi ocenić jak sprawdza się coop w tej produkcji, jednak tutaj raczej wyżej bym oceniał LBP. Gra nie jest trudna, jednak niektóre etapy wymagają odrobiny skupienia i uwagi. Z całą pewnością warto zagrać w Puppeteera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×