Skocz do zawartości
ONE

Puppeteer

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma US konto i na nim Plusa, to gra jest teraz za 7 dolców!!! :shok: :ohmy:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wrazenia ktoś już ograł ten ciekawy kąsek z plusa? Ja wczoraj zacząłem i jestem zachwycony tak samo jak w przypadku little big planet. Gra jest genialna w swojej prostocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że Pupa to dokładnie to samo co LBP tylko z nożyczkami zamiast pistolecika z linką ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że Pupa to dokładnie to samo co LBP tylko z nożyczkami zamiast pistolecika z linką ;D

 

Hehe ale studio chyba inne czy tez to samo?

Gra ma fajny klimat i ktos tam wyzej narzekal na dubbing mi tam pasuje generalnie i humor w grze tez jest taki na poziomie ze jak ktos ma to mozna nawet dzieciakowi dac pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja również tę grę uważam za piękny rodzynek ale ja to nie jestem obiektywny bo uwielbiam platformówki. Po prostu genialna gierka. Tak wogule jak zdobyć w pierwszym akcie w pierwszej planszy wszystkie głowy? dusze mam premiowy etap również ale 2 głów za nic nie mogę znaleźć. Chyba że po czasie trzeba wrócić do tego etapu z innymi odkrytymi głowami hmm jakiś pomysł ktoś ma?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hehe ale studio chyba inne czy tez to samo?

Gra ma fajny klimat i ktos tam wyzej narzekal na dubbing mi tam pasuje generalnie i humor w grze tez jest taki na poziomie ze jak ktos ma to mozna nawet dzieciakowi dac pograc.

 

Nie no inne inne ;D ale spod skrzydła SCE ;D 

 

Gierka kozak, piękna pod każdym wględem. Człowiek gra i czuje się jak w podstawówce kiedy jeździło się do teatru na spektakle :)

Ta cała gra byłaby idealnym filmem studia Ghibli, piękna opowieść pełna przygody.

 

No i jedno wiem na pewno...Puppeteer jest o wiele klas lepszy od takiego LBP ( które nudziło niemiłosiernie nawet dzieci ).

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i jedno wiem na pewno...Puppeteer jest o wiele klas lepszy od takiego LBP ( które nudziło niemiłosiernie nawet dzieci ).

Jest lepszy ale to nie dziwota. Po prostu LBP jest jakby do wszystkiego i tam świat jest jakby to powiedzieć niedostosowany do bohatera. A w prawdziwej platformówce to musi mieć ręce i nogi czyli choćby głupi skok głównego bohatera  jest dostosowany do niego. A jak to jest w LBP to widzimy tam gdy oddamy skok to praktycznie niemożna być pewnym czy dobrze wyląduje bo owy świat jest tak zbudowany ze to nie do końca ze sobą współgra choć LBP też lubię to niema startu do pupeetera a o takim Mario galaxy lub 3dworld z Wii u to niema nawet co mówić to są lata świetlne przepaści w grywalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rycerz bez głowy. :) Połączenie LBP z teatrzykiem kukiełkowym, nawet wciągnęła mnie fabuła i historia.

Klimat jest oszałamiający. Kolorowe typowo teatralne lokacje. Niepowtarzalny styl.

Aktorów dobrano fenomenalnie, a ci wywiązali się z zadań koncertowo. Barwa głosu.

Dla mnie REWELACJA GRA niż Rayman Origins czy Legends demo! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale studio chyba inne czy tez to samo?

Gra ma fajny klimat i ktos tam wyzej narzekal na dubbing mi tam pasuje generalnie i humor w grze tez jest taki na poziomie ze jak ktos ma to mozna nawet dzieciakowi dac pograc.

Możliwe, że to ja marudziłem i nadal podtrzymuję.

Najpierw ograłem demo z PSS US z oryginalnymi głosami, potem kupiłem z polskiego PSS, niestety z rodzimym dubbingiem. Jest poprawny, głosy dobrze dobrane, ale nie śmieszy tak jak oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalając Puppeteera po raz pierwszy nie sądziłem, że to będzie tak dobra gra. Ba, nie wiedziałem nawet, że można grać we dwoje, co sprawiło mojej kobiecie przemiłą niespodziankę. LBP było spoko, ale Puppeteer jest genialnym pomysłem, oryginalnie zaprojektowanym, dającym masę zabawy zarówno dla dzieci, jak i dla graczy z dużym stażem. Póki co ukończyliśmy z dziewuchą pierwszy akt, ale już wiemy, że całość gry będzie wyborna.

 

Dlatego jeżeli macie drugą osobę do grania, to wciskajcie jej pada w łapę i cieszcie się z każdej wspólnej chwili spędzonej na ekranie. Ta gra jest tego warta!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna świetna gra, w którą nikt nie grał. Spodziewałem się banalnej rozgrywki dla dzieciaków a otrzymałem w zbalansowaną rozgrywkę z świetnie prowadzoną historią.
A grafika i projekt poziomów zwala z nóg. Ogólnie wszystko pasuje do klimatu lalek kukiełkowych (no może oprócz kapitana...). Masa smaczków do odkrycia, cud, miód i sto głów do odkrycia.

Nie zapomnę o tej pozycji przez bardzo długi czas.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moja Córa od wczoraj to ogrywa.

Mega mi się spodoba ten Gameplay :)

Pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie LBP 1 ;) - ale mimo, że tej grze nie dorównuje to i tak wysoko ją oceniam. I polecam.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła ostatnio w plusie, trochę pograłem i szczerze mówiąc nie podzielam zachwytów nad tą grą.

 

Owszem jest dosyć oryginalna, dubbing spoko, grafika bardzo dobra, może ma ciekawą historię, ale mam jeden poważny zarzut - w kategorii platformówka jest po prostu przeciętnie. 

Oczekiwałem porządnej platformówki, ale kuleje design poziomów, brakuje ciekawych pomysłów i poziom trudności jest śmiesznie niski. Przyznaję, że nie grałem długo, może z godzinę, ale to mi wystarczyło żeby odpuścić - nie chcę tutaj wzbudzać jakichś negatywnych emocji tylko przestrzegam, jeśli ktoś szuka klasycznej platformówki na wyskoim poziomie to niech sobie daruje Puppetera :-) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziom trudności jest śmiesznie niski.

 

Bo to jest bardziej gra skierowana dla najmłodszych odbiorców niż dorosłego człowieka. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×