Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Sygnatura Na Forum Ps3Site :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc w sprawie sygnatury :)

Nie wiem jak się do tego zabrać :( Jak ją ustawić i skąd w ogóle ją pobrać.

I jeżeli ją ustawię jak ją odświeżać aby informacje na niej były aktualne...

Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://psnprofiles.com/ Najlepiej to tutaj. Logujesz się kontem z playstation, wszystko napisane jest jak robić. Z tego co wiem, to automatycznie się aktualizuje.

Jak nie tutaj to przez playstation. Logujesz się ---> mój przenośny identyfikator ---> ustawiasz tło, ulubioną grę, nastrój itd. ---> kopiujesz kod z prawej strony i wrzucasz do syngatury ---> aktualizujesz ręcznie przyciskiem na samym dole. Po każdej aktualizacji jeszcze raz przeklejasz kod do sygnatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to tylko posiadacze playstation plus maja automatyczna synchronizacje trofeum ;) my zwykle szaraczki musimy wejsc z poziomu konsoli w trofea i je zsynchronizowac a potem w playstation network na stronie zaktualizowac sygnature ;) wszystkie inne strony z sygnaturami opieraja sie o psnid ;) jesli niezaktualizujemy na stronie psn to nie beda widoczne na innych sygnaturach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej tutaj ? http://www.yourgamercards.net/

wklepujesz swoje PSNiD i dostajesz wszystko od razu...automatycznie też masz update robiony co 8h...jedynce co trzeba robić to wejść od czasu do czasu w trofea na konsoli i wsio

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ ma automatyczny update? trzeba to gdzieś włączyć czy samo się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko i córko - ludzie!?! Nie używajcie stronek, na których musicie podać login i hasło do swojego konta PSN (piję do psnprofiles.com)!!! Jeżeli strona do wygenerowania gamercarda, wymaga podania hasła do konta PSN, znaczy, że programista jest debilem, i spieprzył jej oprogramowanie - tudzież, w przyszłości liczy, że uda mu się zrobić z tego jakiś nielichy wałek.

Just sayin'

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już Ktoś musi to potem należy zmienić hasło. Potem, gdy się robi manualnie update gamecard to PSN-Profiles już nie pyta o hasło, tylko nick`a w psn ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze sensu podawania hasla z psn do innych portali - sygnatura jest jawna wiec haslo byloby tylko wyludzeniem danych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co się czepiacie PSNProfiles :) Przecież tam nigdzie nie trzeba podawać loginu i hasła do PSN'u :)

Na głównej wpisujemy tylko nasz nick i potem pojawia się info czy chcemy edytować kartę z trofeami czy przejść do profilu.

I ot cała filozofia :)

No i jak się mają włamywać to pewnie znowu włamią się wszystkim, a nie pojedynczym osobom :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ich strony:

Unfortunately, Sony recently made some changes to their external login authentication, at the moment we can no longer use that to log you in automatically. The data you enter here will be sent over a secure encrypted connection to the server. None of this data is stored in any way. The automatic method is easier but if you do not wish to enter your PSN information you may use the manual method.

PSN Email

PSN Password

https://psnprofiles.com/?login

QED

Patricko: Bo miliony much żrą gówno, to ja też muszę? Żadne tłumaczenie, że jak się wjebią na konto, to nie jednemu a wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wklepać sobie sygnaturkę na tym forum..? Chciałam dać mój identyfikator z PSN (jak ma Prosperopro) i nijak mi nie wychodzi.... :shok:

Na innych forach wystarczy wklepać kod w pole podpis/sygnaturka... i idzie jak z płatka..

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tu raczej chodzi o to:

Sygnatura może zawierać

• do 0 adresów URL

Mi się zmieniło na 1, kiedy (chyba) parę postów wpisałem i teraz mogę wszystko wstawić, a kiedyś możliwości nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pl.plastation.com/psn zaloguj sie w zakladce moj przenosny identyfikator masz na dole 2 wersje na strone internetowa lub na fora ;)

Próbowałam i z jednym i z drugim kodem, ( na dole widać rezultat moich starań..)

Gdy zamiast koduBB wkleiłam Html, to dostawałam komunikat, że obrazek za duży.

...chyba sobie odpuszczę....

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...chyba sobie odpuszczę....

Chyba zrobię to za Ciebię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobię to za Ciebię ;)

Tomo- dziękuję ... !!! Do podziękowań dokładam wirtualnego buziaka... 79119906336156458791.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem gdy chce dać sygnature to pisze mi że obrazek jest za duży czy moge prosić o pomoc tomo o sygnaturke z psnprofiles?

Edytowane przez Sycho Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kliknij podany przeze mnie link i skopiuj z przeglądarki, a nie z postu na forum.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam ten problem i podane wskazówki nie pomagają. Ot sygnaturka z PSNprofiles.com jest po prostu za duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lars tak też zrobiłem i taki miałem komunikat z wszystkimi sygnaturami tak mam

Edytowane przez Sycho Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś robicie źle. Zobaczcie, ja sobie właśnie wgrałem sygnaturę z PSNProfiles i wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×