Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Sygnatura Na Forum Ps3Site :)

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej co masz to musisz ręcznie aktualizować, polecam sygnaturę z psnproifiles.com, jak zsynchronizujesz trofea w konsoli to na stronie update jest 1 raz dziennie ale możesz również ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi niestety nie udaje sie dodac sygnaturki z psn store. otrzymuje komunikat o przekroczeniu rozmiaru obrazka 800x90. a probowalem juz wczesniej podanych sposobow.

moze jest jeszcze jakis inny ukryty limit lub blokada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sposobu, który działa w 100%, a mianowicie kontakt z moderatorem (a najlepiej Tomo, o którym wiem z doświadczenia, że chętnie służy pomocą :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okey, tak zrobie...... probowalem juz na wiele sposobow na kilku roznych przegladarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś u góry mógłby mi ustawić tą sygnature?


[URL="http://psnprofiles.com/kanibal49"][IMG=http://card.psnprofiles.com/1/kanibal49.png][/URL]
[/CODE]

Dzięki :)

Edytowane przez Kanibal49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanibal49.png

Wklej wszystko co się zaczyna od (kwadratowy nawias)IMG(kwadratowy nawias) a konczy na (kwadratowy nawias)/IMG(kwadratowy nawias) i powinno działać

Edytowane przez CePeeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sprawdzę jak już będzie działać, ale z samego obrazka bez odnośnika będą się te dane aktualizować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie więc musi być z odnośnikiem, a mi błąd wyskakuje jak wielu innym użytkownikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie otóż mam ten sam problem. Nieważne skąd wezmę sygnaturkę gracza to zawsze - obrazek jest za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie gdzie sie właściwie wstawia sygnatury na tym forum? od jakiegoś czasu tu nie wchodziłem i nie pamietam gdzie się to robiło... wydawało mi się,że po prostu w ustawieniach profilu jednak prócz avatara i "czegoś o sobie" nie widzę zakładki "sygnatura"....

wiem wiem...zadałem pytanie jak totalny lamer,ale już kit z tym ;) pomoże ktoś?

Edytowane przez Mariush86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klik na nick w prawym górnym rogu Forum, z listy wybieramy Ustawienia -> z lewej strony Sygnaturę.

następnie w lewym górnym rogu jest panel i kolejno od góry, e-mail.., nazwa.., sygnatura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta zakaldka sygnatura w opcjach lol, serio pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawym górnym rogu forum masz swoją ksywke, naciszkasz na nią otwiera ci się panel, wybierasz ustawienia i tak jak pisałem wcześniej, lewy górny róg masz sygne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze na chromei z adblockiem cos mzoe mi sie powalic ? Bo serio tego nei widze, probowalem jzu pare razy. A przeciez pisze na wielu forach heh. W ustawieniach mam 6 zakaldek ale zadna z nich nie jest sygnatura ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, spróbuj inna przeglądarką albo wyślij mi na pw co chcesz to ci wrzucę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×