Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Sygnatura Na Forum Ps3Site :)

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wyświetla następujące zakładki:

-Informacje ogólne,

-E-mail i hasło,

-Ignorowani użytkownicy,

-Załączniki,

-Opcje powiadomień,

-Powiadomienia

DaraS ja Tobie też podeśle sygnę na pw ;)

Edytowane przez Mariush86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyświetla następujące zakładki:

-Informacje ogólne,

-E-mail i hasło,

-Ignorowani użytkownicy,

-Załączniki,

-Opcje powiadomień,

-Powiadomienia

DaraS ja Tobie też podeśle sygnę na pw ;)

Mam tak samo. OK zaraz podrzuce. Zrobcie cos zebym mogl sobie tez avatar ustawic w koncu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego na stronie www.playstation.pl z mojego konta, które sprawdzam przez internet zniknęły wszystkie trofea? Na sygnaturce nie mam nic, a aktualizowałem normalnie i np. na yourgamercards.net normalnie widzę swój profil. Jest napisane żebym użył systemu Playstation 3 w celu zdobycia trofeów. Znajomych też nie mam żadnych na liście według konta internetowego. Co to za błąd???!!!!

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis blad u sony. Poostaje tylko czekac, albo na innej stronie zrobic sobie sygnature

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Panowie też macie problem z sygnaturką z psnprofiles.com??

Tzn. nie aktualizuje mi trofików (synchro na konsoli puściłem) ale dopóki nie wejdę na stronkę i RĘCZNIE nie zaktualizuję to cały czas na forum widzę "starą" sygnaturę tj. nieaktualną...

PS: Widzę, że teraz mają przerwę ale fakt taki, że problem ten mam już od kilku dni...

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

psnprofiles.com ostatnio ogólnie się "psuje". Brak teł do wielu popularnych gier, ciągłe problemy z serwerem itd. A do tego jeszcze to głupie logowanie przez psn i wklejanie linku sessionID żeby się zalogować. Dawno już zrezygnowałem z ich usług :) Być może po tej konserwacji coś naprawią.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie też macie problem z sygnaturką z psnprofiles.com??

Tzn. nie aktualizuje mi trofików (synchro na konsoli puściłem) ale dopóki nie wejdę na stronkę i RĘCZNIE nie zaktualizuję to cały czas na forum widzę "starą" sygnaturę tj. nieaktualną...

PS: Widzę, że teraz mają przerwę ale fakt taki, że problem ten mam już od kilku dni...

Padł im chyba serwer. Jest informacja o wymianie HDD i przywracaniu kopii zapasowej.

A co do Twojego problemu, to spróbuj po prostu (oczywiście jak strona zacznie działać) zalogować się u nich i po raz kolejny zrobić synchro. Potem już powinno samo synchronizować. Miałem ten sam problem kiedyś i zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie też u was nie odświeża automatycznie sygnaturki z PSNPROFILES?? Ja muszę ręcznie wchodzić na stronę i klepać PSN ID i dopiero wtedy uaktualnia mi sygnaturę. Kiedyś działało normalnie, tj. raz na jakiś czas odświeżało automatycznie. A teraz nie :(

Jakaś rada? Też macie ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie też u was nie odświeża automatycznie sygnaturki z PSNPROFILES?? Ja muszę ręcznie wchodzić na stronę i klepać PSN ID i dopiero wtedy uaktualnia mi sygnaturę. Kiedyś działało normalnie, tj. raz na jakiś czas odświeżało automatycznie. A teraz nie :(

Jakaś rada? Też macie ten problem?

Oni odświeżają automatycznie jakoś około 1:00 w nocy naszego czasu. Jeśli do tej godziny nie zsynchronizowałeś trophy na konsoli, to nie pokaże Ci auto updatu na PSNPROFILES. U mnie działa to normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tp ile trzeba miec w koncu tych postow 30 czy 50 bo ja tez mam problem z dodaniem mojej sygnatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tp ile trzeba miec w koncu tych postow 30 czy 50 bo ja tez mam problem z dodaniem mojej sygnatury.

Ja przy 30 postach teoretycznie mogę już dodać sygnaturę, ale tylko teoretycznie. Niestety cały czas gdy chcę to zrobić dostaję komunikat, że sygnatura jest za duża bo może mieć max. 90pixeli wysokości. Problem w tym, ze nawet ta najniższa ze strony oficjalnej ma ponad 110pixeli. O tych z PSNProfiles nawet nie wspominam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja problemów z sygnaturką nie miałem :) Ale też nie pamiętam ile postów miałem jak zdecydowałem się ją dodać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem czemu wyskakuje mi coś takiego:

http://www.imagebam....94f506237933976

Zresztą gdy tylko wchodzę w edycję sygnatury jak byk jest tam napisane:

Edycja sygnatury

Sygnatura może zawierać

  • • Do 1 obrazków
  • • obrazki do wielkości 800x90 pikseli
  • • do 0 adresów URL
  • • do 2 linii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie wstawił sobie sygnaturkę już teraz, ale niestety... Ograniczenie do 50 czy 30 nawet postów "zmusza" do nabijania postów tych, którym straaaasznie na niej zależy :happy:

Mi aż tak nie zależy, bardziej czytam forum, rzadko piszę, ale mile byłoby mieć możliwość wstawienia jej od początku bez określonej ilości postów. Ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem czemu wyskakuje mi coś takiego:

http://www.imagebam....94f506237933976

Zresztą gdy tylko wchodzę w edycję sygnatury jak byk jest tam napisane:

Edycja sygnatury

Sygnatura może zawierać

  • • Do 1 obrazków
  • • obrazki do wielkości 800x90 pikseli
  • • do 0 adresów URL
  • • do 2 linii

Tak, sprawdziłem to i masz rację. Opcje forum ustawione są na 800x150 i 2 url, ale z jakiegoś powodu silnik pokazuje co innego podczas prób ustawienia Sygnatury.

Bug został zgłoszony wyżej :) Stay tuned.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdziłem to i masz rację. Opcje forum ustawione są na 800x150 i 2 url, ale z jakiegoś powodu silnik pokazuje co innego podczas prób ustawienia Sygnatury.

Bug został zgłoszony wyżej :) Stay tuned.

Czy coś już wiadomo w tej kwestii? Mam podobny problem, chce wstawić sygnaturę z PSNProfiles i nie da rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masiek, wyślij PW z przypomjnajką. Wstawię Ci tą sygnaturkę później. Teraz nie dam rady bo piszę z telefonu, za dużo zachodu z tym by było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci wstawiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkość światła normalnie... :biggrin: Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowaliście się na tej stronie psnprofiles? bo chciałem zmienić tło w tle. Tylko że można się logować danymi z psn, i nie wiem czy to bezpieczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu ustawić sygnaturę cały czas wyskakuje że jest za duża? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie można wstawić sygnatury bo podobno jest za duża :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez mam ten blad ze za wielka jest ;/ mogl by ktorys moderator mi wstawic??

Edytowane przez danieloss91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trzech Panów powyżej, sygnaturki gotowe :ok:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×