Skocz do zawartości
erwines

[Psv] Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

no i szykuje się kolejny dobry tytuł na Vite

szkoda tylko że kopia wersji z konsol stacjonarnych

screeny

http://www.ps3site.pl/zobacz-most-wanted-na-ps-vita/123552

kilka nowych informacji

http://www.ps3site.pl/need-for-speed-most-wanted-na-ps-vita-nie-bedzie-wykastrowane/123503#more-123503

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze. Trzeba poczekać na gameplay i pierwsze oceny ale może być z tego "rock solid" tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos moze jeszcze i chcialby pograc razem dla trofikow? psn id: Deekinek12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralby ktos troche online? w sumie prawie tylko to mi brakuje do platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy opłaca się zakładać specjalnie konto na Origin dla grania online? Gra jest właśnie za free i jak chciałem uruchomić, to mi wyskoczył komunikat o założeniu konta, a takowego nie posiadam. Czy tryb single jest ok, czy w tej grze raczej multi jest fajnejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy opłaca się zakładać specjalnie konto na Origin dla grania online? Gra jest właśnie za free i jak chciałem uruchomić, to mi wyskoczył komunikat o założeniu konta, a takowego nie posiadam. Czy tryb single jest ok, czy w tej grze raczej multi jest fajnejszy?

Nie ma sensu, kiedyś sens był, bo ich appka pokazywała postępy, dostęp po www wyłączyli afaik jakiś czas temu, a appka po upgrade jest nastawiona full na NFS Rivals. Do grania online konta origin nie potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jeśli ktoś szuka znajomych do zrobienia trofików online, to niech zaprasza mnie do friendsów, chętnie pomogę, ponieważ sam platynuję.  :)

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, potrzebuję friendsów grających w Most Wanted na Vicie do rywalizowania na wyzwania Autologu i do pucharków.

wpisywać się w temacie lub wysyłać zpr

 

Gra wymiata, jeżdżenie po mieście, zaliczanie wyzwań, uciekanie policji daje masę frajdy.

Absolutnie topowa gra jeżeli chodzi o Vitę  i jeszcze za free :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos jak tylko odpalę konsolę to poślę zaproszenie. Jeśli dobrze liczę to razem z tobą będę miał 4 więc brakuje jeszcze jednej osoby. Czasów nie mam jakiś wybitnych więc z ich pobiciem nie będziesz miał problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zabieram sie za multi. Jak ktos jest chetny na zrobienie kilku trofikow niech sie odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie wbił trofea online, tylko że dzisiaj nie mam czasu za bardzo. ale na jutro jak najbardziej mogę się umówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie troszkę lamerskie pytanie... Czy wersja PSV ma tą samą listę pucharków co na PS3, czy jednak zlicza osobno?

 

Na PS3 ogrywałem po multi wersję z PS+, ale singla szybko odstawiłem. Teraz mam ochotę wrócić, tym razem na Vicie, lecz nie bardzo widzi mi się ponowne zaliczanie pucharków multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w trofeum "Wygraj każdy wyścig każdym samochodem" trzeba wygrać te 61 wyścigów czy 5x41 bo tyle jest samochodów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matheo trofiki są identyczne, jak w ps3. :)

 

Wiem, że pucharki są te same, choć na PS3 jest ich więcej ze względu na dodane DLC. Chodzi mi jednak o to, czy na profilu PSN tworzy się osobna lista dla pucharków z PS3 i Vity, czy korzysta ze wspólnej listy? Pytam, bo jeśli listy są osobne, to raczej odpuszczę ponowne żyłowanie multika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jakieś rady na Needle Point? Jakim samochodem, na co zwrócić uwagę, jakie ulepszenia. Koszmarny wyścig jak dla mnie. Na 30 prób ani razu chyba nie zbliżyłem się do złotego medalu. W dodatku grafika na Vicie nie pomaga. Często rozmazane elementy w tle przy 270 km/h okazują się być pojazdami w które wpadam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jest to najgorszy wyścig, na vicie jeszcze do niego nie doszedłem(a raczej celowo zostawiam na koniec :P), ale na ps3 zrobiłem go Koenigsegg Agera R ulepszonym na maksa, każda pomoc się przydaje. A poza tym trzeba dobrze pojechać, innego wyjścia nie ma ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jest to najgorszy wyścig, na vicie jeszcze do niego nie doszedłem(a raczej celowo zostawiam na koniec :P), ale na ps3 zrobiłem go Koenigsegg Agera R ulepszonym na maksa, każda pomoc się przydaje. A poza tym trzeba dobrze pojechać, innego wyjścia nie ma ;)

Już sobie poradziłem i dobrze wiedzieć że jest to najgorszy wyścig ;) Koenigsegg to najlepsze auto do tego wyścigu. Oczywiście trzeba poświęcić chwilę na zwykłe ulepszenia ( nie trzeba pro ). Udało mi się to nim myślę za 15 razem. Wcześniej chyba z 50 razy próbowałem Veyronem ale nawet nie zbliżyłem się do wygranej. Dodatkowo raz przejechałem na 240,6 i do wymaganych 241 zabrakło mi 0,4 :mellow:  Wyścig też zależny moim zdaniem od szczęścia na jaki ruch i jakie rozstawienie piesków się trafi. Czasem zdarzało się że ten zjeżdżający zaraz na początku z prawej we mnie wjeżdżał albo zza pierwszego zakrętu na czołowe szedł suv.

Kilka porad dla tych którzy jeszcze nie przejechali.

O samochodzie już pisałem. Veyronem z tego co widziałem na YT też jest to wykonalne ale trzeba jechać niemal perfekcyjnie i dla mnie było dużo trudniej

Na początku gdzie są w łagodne zakręty trzeba sobie nadrobić trochę średniej prędkości. Można tam ustukać spokojnie nawet 280 co później się przyda zwłaszcza przy opuszczonym lotnisku gdzie trzeba mocno zwolnić.

Czasem warto zwolnić sporo poniżej wymaganej prędkości niż się rozbić bo wtedy traci się więcej czasu.

Po wyjechaniu z tego zniszczonego lotniska nie radzę jechać pod prąd bo jest taka możliwość.

Pod koniec mamy kawałek prostej i tam też polecam zwolnić żeby nie wyskoczyć autem i stracić nad nim kontrolę tym bardziej że można tam wpaść w przepaść ;)

Poświęcić chwilę na nauczenie się mapy na pamięć żeby nie patrzeć na radar bo może się to skończyć czołowym z policją która tutaj respawnuje się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, losowość daje się we znaki w każdym wyścigu, raz jechałem drugi, samochód przede mną przywalił w przeszkodę nieruchomą mimo, że miał dużo czasu aby ją ominąć z lewej i z prawej, ale ten pojechał środkiem no i skończyłem pierwszy ;)

Chociaż częściej są negatywne tego skutki czyli jakiś samochód wyjedzie przede mnie, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje kogoś do pomocy przy trofeach multi, więc jak ktoś chętny to zapraszam

 

E: Dzięki Darayavahus za pomoc

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×