Skocz do zawartości
beniu1212

Zalukaj.tv Jak Oglądać Filmy (Ps3)

Rekomendowane odpowiedzi

Część , jestem nowy ;)

Chciałbym was sie zapytać , tak jak w temacie jak oglądać filmy z

" zalukaj.tv " ( nikogo nie reklamuje )

Wszedłem normalnie na stronę , w jakiś film i oglądaj online ,

Jest tam taka nagrywarka której nie idzie nacisnąć play :/ .

Próbowałem , nic nie pomogło , szukałem na wyszukiwarce ale nic nie znalazłem . Wogóle jest taka możliwość ?

Jeśli jest to proszę o szczegółowe informacje . Bardzo was o to proszę .

Za każdą uzyskaną pomoc będę niezmiernie wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się,przeglądarka na ps3 to syf i nie obsługuję niektórych wtyczek,toteż nie da się oglądać na zalukaj filmów na ps3.Odpal lepiej kompa i podłącz go pod tv,jeśli Ci zależy na dużym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luknij na stronke kinomaniak tv można tam oglądać filmiki na konsoli za free w jakości sd natomiast w hd jest płatne niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw się zarejestruj i zaloguj ,potem klikasz na film który cię interesuje ,następnie przyciskasz oglądaj film z limitem pojawi się ikonka watch now ,download i na dole pisze ,,Close ad and watch as free user,, naciskasz to i oglądasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kinomaniak.tv można oglądać na playerze bez limitów jak są wolne sloty bez płacenia. Zwykle w tygodniu do ok 21-22 da się oglądać na odtwarzaczu bez limitów przez cały dzień, gorzej w weekendy bo trzeba się wcelować ale da się.

Na PS3 strona działa bez kłopotu większego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za tą stronkę, dawno czegoś takiego szukałem :ok: W HD też można oglądać bez opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co się dzieje z kinomaniakiem? Niby problemy techniczne ale ponoć maja problemy z prawem autorskim po udostępnieniu Django i dobrali im się do d*py.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zalukaj, można oglądać z konsoli, jakieś 2 dni temu próbowałem odpalić klika filmów i bez problemu poszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinomaniak zniknął na dobre 6 miesięcy ponieważ miał problemy z prawami autorskimi :) ale już wrócił i ma się dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez przegladarke ps3 ogladam na zalukaj.to serial, ZADNYCH PROBLEMOW. Z filmami tez jest ok wiec nie wiem w czym autor ma problem. Po prostu wybierasz film klikasz play i wsio, ewentualnie wyzej masz lektor/napisy (co akurat w serialu jest zbednym gadzetem bo w obu wersjach jest lektor), ale miedzy tymi zakladkami czasami tez sie jakosc moze poprawic, przynajmniej u mnie tak pare razy bylo. Usun ciasteczka i inne pierdoly z przegladarki i sprobuj, musi dzialac..

 

@down
LOL, nawet nie zauwazylem..

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archeolodzy.... Napisano 31 sierpień 2012 - 14:27:08...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×