Skocz do zawartości
pablos_83

Nba Live 13

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak się okazuje, nie będzie nam dane przekonać się o mocnych i słabych stronach tej gry po raz kolejny. Niesamowite. Niegdyś jedna z ważniejszych serii z cyklu EA Sports teraz leży i kwiczy. Oczywiście jestem fanem NBA 2k i już nie mogę doczekać się premiery, ale sytuacja w której znowu nie posiadają konkurencji już przestaje mnie śmieszyć, a zaczyna niepokoić. Oby pozbierali to do kupy w końcu, choć wydaje mi się, że seria ta ma szanse na odżywienie dopiero na next-genach. Jeżeli w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, że zrezygnowali niż mieli wydawać jakieś badziewie. Tylko dystrybucja cyfrowa i cena zapowiadała gniot. N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heeeeee szkoda, że znwou dali ciała, dobrze byłoby zobaczyć dwie mocne konkurencyjne gierki (basketowskie) a tak to już tylko 2K SPORTS :)

Pozostaje jedynie sentyment do pierwszych "NBA live 97" które odpaliałem i jarałem się, jak stary - baaaa nawet gdzieś jeszcze mam pudło z richmondem :) na okładce, kiedyś było inaczej. A teraz oczywista sprawa, że 2K rzadzi i rządzić będzie, póki panowe z EA nie wezmą sie do roboty. Oby tylko 2K nie spoczęło na laurach i w przyszłym roku nie wydali crappa, tylko pytanie co oni tam mogą jeszcze usprawnić, ulepszyć? Graficznie raczej nic ?? stylowo, innowacyjniue też nie wiele chyba, że wprowadzą (career mode - karierę maskotki i uczenie się wszystkich fikołków itd. Lol) Ciężka sprawa by znowu za rok nas, przynajmniej (MNIE) przekonać do zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heeeeee szkoda, że znwou dali ciała, dobrze byłoby zobaczyć dwie mocne konkurencyjne gierki (basketowskie) a tak to już tylko 2K SPORTS :)

Pozostaje jedynie sentyment do pierwszych "NBA live 97" które odpaliałem i jarałem się, jak stary - baaaa nawet gdzieś jeszcze mam pudło z richmondem :) na okładce, kiedyś było inaczej. A teraz oczywista sprawa, że 2K rzadzi i rządzić będzie, póki panowe z EA nie wezmą sie do roboty. Oby tylko 2K nie spoczęło na laurach i w przyszłym roku nie wydali crappa, tylko pytanie co oni tam mogą jeszcze usprawnić, ulepszyć? Graficznie raczej nic ?? stylowo, innowacyjniue też nie wiele chyba, że wprowadzą (career mode - karierę maskotki i uczenie się wszystkich fikołków itd. Lol) Ciężka sprawa by znowu za rok nas, przynajmniej (MNIE) przekonać do zakupu :)

hehe mam tak samo jak Ty,fuck czekałem na tego Livea bo cena nie byłaby za duża a ja jako stary fan tej serii chciałem zobaczyć co pokażą w tym roku i jak będzie ok to w przyszłym roku przerzuciłbym się na Live

No ale dzięki,że mamy 2k więc tragedii nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×