Skocz do zawartości
neuro

Platoon: Polish Power Team [ Rekrutacja ]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie:)Poszukujemy aktywnych graczy do naszego plutonu dla których liczny się dobra zabawa jak i wygrywanie spotkań:)Najważniejszą rzeczą na którą zwracamy uwagę to gra zespołowa a nie pojedynczy skil.Sam meczu nie wygrasz:)

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to poproszę o info na pw ewentualnie tutaj w temacie.

http://battlelog.bat...55391720320718/

Pozdrawiam Neuro'

Panowie w tej chwili szukamy ludzi dobrze latajacych helisami i samolotami.

Edytowane przez neuro
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z innej beczki...zostalem waszym fanem z raji waszego loga oraz nazwy :D zawitam rowniez na wasz serwer zobaczyc jak tam sobie grywacie... oczywiscie przyprowadze kilku znajomkóF ;) :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zapraszamy na serwerek:) Warto jest zagrać z dobrymi zawodnikami i czegoś się od nich nauczyć.

BTW: Logos daje radę :)

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę troche czasu to z pewnością zajrzę na server i zobacze czy coś potrafię ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś mojego posta:)

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować serdecznie administratorom serwera którzy wczoraj na metro po solidnym wpie*dolu przerzucili mnie i kilku przodowników pracy na stronę przygwożdżoną a sami przenieśli się do teamu z 3 flagami i gwałcili nas na respie.

Zajebisty pomysł na balansowanie gry, zapewne jesteście dumni ze swojego W/L Ratio :thanks:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym podziękować adminowi annarysio (najprawdopodobniej) za dojebanie bana parę minut przed końcem meczu za zabicie go 4 razy pod rząd. :clapping:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten sam co wczoraj był na serwie podczas wspomnianej potyczki na Metro. Niebywałe jak bardzo jedna czarna owca może spierdzielić reputację fajnej ekipie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo , grubo ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18'ego :-( Zaciągnął mnie do Was Kakaroto, wcześniej graliśmy rundkę na autostradzie i było bez zarzutu ... sporo osób jednak się wymieniło na serwerze między tymi rundami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę tylko przeprosić za tą chu... akcję:(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę tylko przeprosić za tą chu... akcję:(

Niech mnie ktoś uszczypnie ;) no cóż, nie możesz odpowiadać za innych, ale pokazałeś że jaja masz wielkie jak skill waszej bandy. Znam parę osób od Was i wiem że taka akcja to musiał być indywidualny pomysł. Był to jednak najgorszy syf jaki mi się ever przytrafił na priv serwie, postanowiłem to więc obnażyć tutaj na forum. Bez urazy i do zobaczenia gdzieś tam na moim kill camie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem w 100% Twoje zdenerwowanie i mam nadzieję że więcej takich krzywych jazd u nas nie będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz ogarnac rysia zdecydowanie ;] banuje graczy lepszych od siebie co zdecydowanie nie spotka sie z akceptacja, a wam robi lipe :P a i tak gram czesto na waszym serwie!!11 tylko prosba o obiektywny balans, pls

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz ogarnac rysia zdecydowanie ;] banuje graczy lepszych od siebie co zdecydowanie nie spotka sie z akceptacja, a wam robi lipe :P a i tak gram czesto na waszym serwie!!11 tylko prosba o obiektywny balans, pls

Ostatnio też miałeś dostać kicka :D ale po Bazarze sam wyszedłeś :D ale grało się fajnie mimo że dostałem kosę którą sam zadawałem ;) i ten twój M-tarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×