Skocz do zawartości
pablos_83

Wonderbook: Book Of Spells

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera 14 listopada

cena bundle z zestawem move (kamera+ kontroler move) 79,99 euro = 300zł ?

sama książka + gra 39,99 euro = 150zł?

http://blog.eu.plays...med/#more-86016

Jak macie dzieci w odpowiednim wieku już odkładajcie kasę na gwiazdkowy prezent :mage:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie będzie HITEM. Tak samo jak z Tony Hawk shred ta deska była moim marzeniem oczekiwałem na jej premierę i kupiłem. Wcale nie sprawiało mi przyjemności granie na niej ogólnie w tą grę. Zwyczajnie było można stać i sam jechałeś :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się pierwsze oferty w polskich sklepach internetowych.

Cena ok 130 zł za podstawowy zestaw jest nawet do przełknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się skuszę.. Magda coraz bardziej mi wierci o zakup move (zaraz rozwiązanie ciąży i się szykuje na jakieś fitnesy i jacksony) może i ja się przekonam takim wonderbookiem :) w teorii brzmi bardzo ciekawie i zapowiada się dobrze przyszłościowo (eyepet mi bardzo robił swego czasu :) ) i gdyby z wonderbooka zrobić potem jakieś mroczne alchemiczne pierodoły albo thrillery i horrory że czytając za tobą pojawiają się jakieś gadziny :) naprawdę sam motyw potencjał ma ogromny!

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Chcę to kupić jako prezent mikołajkowy i czekam na jakieś recenzje, wrażenia z gry. Ktokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpradzie juz po mikolajka, ale jeszcze przed gwiazdka, to moze ja cos rzuce od siebie...

Kupilem synowi (lat 7) - tylko, ze on milosnik Portala i Borderlands... Szczerze to bylem lekko sceptycznie nastawiony do tego zakupu - w sensie, ze mlody oleje... No, ale zona dziure w brzuchu wiercila, ze takie fajne (na reklamach) i zebym kupil. No i sie zdziwilem, bo mlody sie dorwal i oderwac nie mogl. Nawet tak jak obok niego siedzialem to i mnie to zaczelo lekko wciagac. Poza nauka zaklec, sa tez ciekawe historyjki, o tym skad sie wziely dane zaklecia - duzo dobrego robi tez Piotr Fronczewski swaja narracja. Mozna sie posmiac, bo historyjki sa wzbogacone o elementy rozsmieszajace, na ktore mamy wplyw tzn mozemy ich uzyc lub nie ;) ...nie bede dokladnie pisal o co chodzi, ale dzieci na pewno beda powtarzaly pewne gesty zeby pozniej turlac sie ze smiechu ;)

Mlody gral w piatek i sobote, kazdorazowo po 3 - 4 godz., i przeszedl 4 z 5 rozdzialow ksiegi czarow - wyglada na to, ze gra raczej krotka, ale wciagajaca. Btw po kazdym rozdziale - w ktorym uczymy sie kilku czarow - jest praktyczny test, ale wszystko jest zrobione pod dzieci, wiec raczej bezstresowo sie to przechodzi. Mimo, ze czasami trzeba podejsc do problemu kilka razy ;)

No i na koniec dobra wiadomosc dla lowcow pucharkow... wyglada na to, ze w tej grze jest najlatwiejsza platyna na swiecie :) Pelno tez srebrnych i zlotych pucharow - a wiadomo dzieci sa lase na pucharki (zreszta nie tylko one :P ).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki lubią gry z czarami. Moja starsza nie może się oderwać od Sorcery do której specjalnie dokupiłem kierunkowy Move. Księgę kupię na bank zwłaszcza że zapowiedziano kolejne gry do niej.

BTW Fronda czy inne ustrojstwo już ogłosiło że Księga Czarów to gra satanistyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnim bossem jest Jezus i trzeba go pokonać strzelając kulami ognia, chora satanistyczna gra, nie dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnim bossem jest Jezus i trzeba go pokonać strzelając kulami ognia, chora satanistyczna gra, nie dla dzieci.

Serio??? Pytam bo chciałem chrześniakowi kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio??? Pytam bo chciałem chrześniakowi kupić.

Jasne, że nie ;)

Fronda to typowa prawicowa paplanina, nie ma się co przejmować.

Gra jest tak satanistyczna, jak satanistyczny był ich zdaniem Harry Potter, a wcześniej Pokemony ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylismy - ostatnim bossem nie jest Jezus ]:-> ...w ogole w tej grze bossow nie ma ;) ...no chyba, ze ten ostatni, ale to nie Jezus na pewno, no chyba, ze przebrany ]:-> :P

...a tak na powaznie, gra zajela nam (mowie nam, bo momentami mlodemu troche pomagalem) max 8 godzin, w sumie gre zaliczylismy na 3 podejscia. Niemniej jednak polecam, dzieciaki powinny byc zadowolone - przynajmniej moj (o dziwo) jest zadowolony z gry.

No i tak jak pisalem wczesniej - a teraz potwierdzam - w tej grze jest najlatwiejsza platyna na swiecie :) Mlody sie teraz nabija ze mnie, ze on w swojej kolekcji ma dwie platyny, a ja tylko jedna :)

EDIT: zapomnialem dopisac... Gra garsciami czerpie z Harrego Pottera, zaklecia, przedmioty czy tez persony zywcem przeniesione sa z potterowego uniwersum. Czyli jesli jakies dziecko lubi Harrego P. to jest to pozycja obowiazkowa ;)

Edytowane przez maruda74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem i przeszedłem 3 z 5 rozdziałów, co zajęło mi około 3 godzin, więc zakładam, że do końca zostało mi około 2 godziny "grania". Można powiedzieć, że lizałem kartki i obejrzałem do tej pory wszystko co było do obejrzenia, choć dzieciom pewnie ta zabawa starczy na nieco dłużej.

Ogólnie jako interaktywna książka sprawdza się bardzo dobrze. Jest okazja do posłuchania ciekawych historii (przedstawionych w formie teatrzyku) na temat genezy niektórych czarów , co dla dzieci może być sporą frajdą.

Ze swojej perspektywy zmieniłbym trochę proporcje. Dodałbym więcej momentów, gdzie można pobawić się poznanymi czarami, bo kończące rozdziały testy są bardzo krótkie.

Trzeba jednak przyznać, że Piotr Fronczewski w roli narratora spisuje się znakomicie.

Wydaje mi się, że Wonderbook ma w sobie spory potencjał. Osobiście czekam na Wonderbook: Diggs Nightcrawler, który na poziomie trailerów robi na mnie większe wrażenie niż księga czarów i jeśli wyjdzie w podobnej cenie, czyli około 120 złotych to kupię na premierę.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Wonderbook ma w sobie spory potencjał. Osobiście czekam na Wonderbook: Diggs Nightcrawler, który na poziomie trailerów robi na mnie większe wrażenie niż księga czarów i jeśli wyjdzie w podobnej cenie, czyli około 120 złotych to kupię na premierę.

Może kosztować mniej bo będą dwa wydania: z książką i bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram i jaram sie... nawet dre morde za kazdym razem jak czaruje chociaz wiem ze nie musze ;) nieskrepowana swietna zabwa dla mlodszego i starszego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram i jaram sie... nawet dre morde za kazdym razem jak czaruje chociaz wiem ze nie musze ;) nieskrepowana swietna zabwa dla mlodszego i starszego...

No córa też mnie masakruje że to musi mieć :P

Tylko nie wiem które z nas będzie się przy tym lepiej bawić :D Ona czy ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, no a ja dziś - trochę z przypadku, trochę nie, stałem się również posiadaczem Wonderbooka (i to w zestawie razem książką, movem i kamerką, co mi się baaardzo przyda, bo dotychczas pożyczałem move'a od kumpla). I w sumie cieszę się bardzo. Może nie bezpośrednio z tej "Księgi czarów", choć jak znam siebie, to wciągnie mnie na kilka dobrych godzin, ale bardziej z potencjału, jaki ma Wonderbook. Mam nadzieję, że Sony odważy się wydać w podobnym stylu tytuł dla nieco doroślejszych widzów (np. jakąś przygodówkę, horror, czy thriller). To by było coś ;) Jak trochę pogram, to dam znać jak wrażenia i czy warto się w to bawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Mam wonderbooka - chciałem wbić platynę. Przeszedłem całą książkę lecz stan trofeów utknął na 97%.

Nie dostałem trofeum za jedno zadanie -

Ukryty skarb

Odzyskaj część skarbu zakopanego przez niuchacze podczas ćwiczenia zaklęcia żłobiącego.

Mam pytanie czy jest możliwość powtórzenia w jakiś sposób tego zadania bez rozpoczynania nowej gry? W moim przypadku strona z tym zadaniem jest zakryta listem z punktami - nie moge go ponownie uruchomnić.

Edytowane przez szaracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie trzeba zaczynać całej gry od początku. Spróbuj wrócić na te stronę i pokombinowac, powinno dać się to powtorzyc, w ostateczności sprobowac powtorzyc ten jeden rozdzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - na zdjęciach widać że kamerka musi widzieć wonderbooka z pewnej wysokosci - u mnie różnica pomiędzy wysokoscia kamerki od ziemi za wonderbooka będzie wynosiła 10cm... zadziała i zobaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×