Skocz do zawartości
Patricko

Avermedia Game Capture Hd

Rekomendowane odpowiedzi

uff cale szczescie avermedia wyslal mi nowa sztuke prost z oddzialu w holandii a sklep w ktorym kupilem gchd w polsce uznal reklamacje wiec bede mial dwie nowe na sprzedaz oraz dysk 250 gb bo przesiadam sie na elgato :biggrin:

w sumie dobrze na tym wyszedlem :biggrin:

hehehe

jak bede mial sprzet chetnie sprzedam po atrakcyjnej cenie :)

Jest szansa na krótką recenzje odnośnie tego Elgato ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam zewnetrznego dysku w momencie wgrywania musiałem i tak go odczepić. wgrywałem soft z pena od Kingstone'a też jakis 4 GB. Wcześniejsza aktualizacja softu przebiegła bez zarzutów. Ta natomiast rozwaliła system. Ci z Supportu chcą abym reklamował tam gdzie kupiłem, nie ma takiej opcji sklep stracił moje całkowite zaufanie dzięki swojej szybkiej (3 tygodniowej wysyłce).

Niby sprzęt był w magazynie a prawda taka, że sami musieli gdzieś najpierw kupić. Napisałem o tym do supportu wole sam wysłać na własny koszt do siedziby producenta jak toczyć później batalie z marnym sprzedawcą i czekać tygodniami na wysyłke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.avermedia.com/avertv/Product/ProductDetail.aspx?Id=556&tab=APDriver

nowy firmware 3.1.4

kto ryzykuje :P

Jest szansa na krótką recenzje odnośnie tego Elgato ?

oczywiscie jak tylko do mnie dojedzie

zaczna sie streamy i lekkie ozywieie naszego kanalu na yt :D takze bedzie sie dzialo a od nowego roku kolejne ogromne zmiany trzymajcie kciuki :D

edit: btw mam do sprzedania nowe avermedia game capture hd jak ktos chce moge dorzucic tez hdd info na pw

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.avermedia...56&tab=APDriver

nowy firmware 3.1.4

kto ryzykuje :P

No ja już wgrałem, nic na szczęście złego się nie podziało.

Nie miałem okazji sprawdzić tego 1080p, czy coś się poprawiło, ale zerknę jak wrócę do domu wieczorem.

Ostatnim razem występowały tzw. "duchy" jak się przeszło na 1080p, zobaczymy czy to poprawili czy nadal lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy da się nagrywać jeszcze w jakiś sposób do tego obrazu własny komentarz? Potrzebne będą jakieś konkretne słuchawki? Macie patenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon podpinasz do kompa i nagrywasz...

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewt. najpierw nagrywasz filmik a potem osobno już dogrywasz komentarz...chociaż nagyrwanie obu rzeczy naraz jest lepsze...

A teraz pytanie...czy dalej polecacie Avermedia Game Capture ? i czy warto brać za 350zł + wysyłka ?

No i czy można dzięki temu urządzeniu robić jakieś live streamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie do nagrywania oraz streamowania to dwie bardzo różne sprawy. Nawet nie chce wiedzieć ile kosztuje sprzęt pod stream dla konsoli.

Avermedia GC oferuje tylko i wyłącznie nagrywanie.

Czy warto? Jak masz powód do nagrywania to jasne. Dla mnie to najgenialniejsze urządzenie, po konsoli, jakie kupiłem.

Poza tym 350 zł za nową to spoko cena. Ja dałem 340 parę miechow temu.

PS.

Co do mikrofonu to tak jak wyżej napisane. Pod kompa i jedziesz. Innej opcji nie ma. Przynajmniej nie bez dokupywania żadnych dodatkowych sprzętów.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem niedawno prawie 500 i nawet za tą cenę warto,nagrywa nie gorzej niż droższe sprzęty a jest zajebiście wygodne,jadę na tym z xboxa i ps3 tylko kabel przekładam,jak chcesz nagrać komentarz to tak jak wyżej mikrofon do kompa potem obróbka w audacity i wrzucasz do jakiegoś programu do obróbki wideo,ja używam sony vegas

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da ktos linka do nowego sprzetu za 350zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem czy kupisz za 350,ja kupiłem za 450 kilka razy używane na allegro,było tylko jedno,w sklepach internetowych szukaj,ale ja tam za 350 nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było na allegro ostatnio...ale teraz widzę że już nie ma czyli musiało pójść do jakiegoś szczęśliwca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może do mnie :)

Masz alternatywę hauppage hd pvr,są na allegro ale niestety 6 stówek trzeba dać,jednak podobno lepsza jakość,ale musisz mieć pc żeby nagrywać

Edytowane przez KaziK30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać aż stanieje, bo widzę że są okresy jak cena idzie w górę i okresy jak cena idzie w dół.

Trzeba przeczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewt. najpierw nagrywasz filmik a potem osobno już dogrywasz komentarz...chociaż nagyrwanie obu rzeczy naraz jest lepsze...

A teraz pytanie...czy dalej polecacie Avermedia Game Capture ? i czy warto brać za 350zł + wysyłka ?

No i czy można dzięki temu urządzeniu robić jakieś live streamy ?

Jezeli zalezy Ci glownie na streamach, warto zainwestowac w elgato game capture hd. Soft pozwala na naprawde bardzo duzo, miedzy innymi masz mozliwosc streamowac na twicha prosto, mozesz nagrac komentarz i bedzie on odrazu zalaczony do filmy.

Poczytaj o tym sprzecie bo na dzien dzisiejszy chyba najlepsza opcja.

Niestety cenowo wychodzi z amazona cos kolo 700 zl ale niewiele mniej zaplacisz za avermedie a mysle ze te 200-300 zl wiecej warto dolozyc za dodatkowe mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot jest wymagany i to bardzo, bez niego nic nie zrobisz.

Nie wejdziesz do menu, nie zrobisz aktualizacji softu, itd. Po prostu nic nie zrobisz bez pilota.

Również nie przełączysz się pomiędzy trybem normalnym i real-mode, nie zrobisz screenshota, itd.

Wg mnie aukcja bez sensu, a ten kto to kupi to nieźle wtopi.

Po kiego grzyba daje tego pilota jak to nie działa i tak? Kretyn szukający kretyna...

Mi to śmierdzi jakąś wędką, ktoś miał lepkie łapy i zajumał sprzęt z wystawy, brak kartonu, okablowania, pilota, itd.

Trzymaj się od tego z daleka.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha typ dorzuca pilota zamiennik ktory nie dziala ze sprzetem : ) Mistrz swiata po prostu.

Lepiej juz z amazona zamowic bo funt calkiem spoko stoi a cena u nas i tak bedzie porownywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, dzieki za recke ;) dzieki niej zakupilem tego klocka... ;)

widze, ze udalo ci sie uruchomic pudlo w rezolucji 1080p.

bios jest obecny wiec nie kombinuje bo nie ma nowszego,

a mimo to najwyzsza rozdzialka to 1080i ... i nawet jest bardziej ostra niz 720p,

ktore wydaje sie ciut rozmazane (panas 42" plasma fullHD)

1080p mam ciemny obraz i nie uruchamia sie... po 30sek wraca do menu ponownie

component do tv mam dobrej firmy lindy pozlacane koncowki,

jedynie co moze hamuje 1080p to te kable z ps3 do avermedia?

bo tutaj

http://pl.playstation.com/ps3/peripherals/detail/item113283/Kabel-Component-AV/

z opisu wynika,ze oryginalny kabel od sony ma poradzic sobie z pelnym HD?

jakies sugestie? dzieki i pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie kable oryginalne od avermedii i 1080p ciągnie,z xboxa bez problemu,z ps3 w 1080p nagrasz tylko jak sie bawisz w menu,jak wlaczysz gre czy film tylko 720p,nie da sie inaczej,choćbyś miał niewiadomo jaki sprzęt

Edytowane przez KaziK30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi doradzić co lepiej wybrać: Hauppauge HD PVR 2 czy może Elgato?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownaj sobie mozliwosci softu, bo to gra w tym przypadku najwazniejsza role. Elgato jak dla mnie daje wiecej mozliwosci, podobno w przypadku hd pvr 2 potrafi czasami nie nagrac materialu nie wiadomo z jakiego powodu.

Obejzyj sobie na jutube filmiki pokazujace mozliwosci zarowno elgato jak i hd pvr2 i moze wtedy bedzie Ci latwiej wybrac.

Ja jestem zdecydowany na elgato i czekam tylko az w koncu hajs dostane zeby tylko zamowic. Cenowo podobnie sie te oba sprzety prezentuja na amazonie wiec tylko wlasnie kwestia wybrania czego od sprzetu oczekujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×