Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że, nie ma jeszcze tematu, dotyczącego drugiej części Borderlands'a a gra będzie za 5 dni, to postanowiłem go założyć. Dobrze byłoby, gdyby osoby wpisujące się niżej, napisały w jakich godzinach zazwyczaj grają oraz jaką klasą mają zamiar grać. Jeszcze można wspomnieć o Headset'cie.

Czas gry: W tygodniu od ok 18 do 22. Jeśli gra dojdzie do mnie 21, to w pierwszy weekend (piątek i sobotę) gram do oporu.

Clasa postaci: The Siren (Maya) lub Assassin (Zero, ale na pierwszy ogień, to raczej Maye wybiorę)

Headset: Posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro premiera... "Czy ty też będziesz posiadał swoją kopię borderland2??" tak??... Jak najbardziej zapraszam do wspólnego przemierzania Pandory... Ostrzegam że za pierwszym razem znikam w świecie gry i wnikam totalnie liżąc każdy punkt mapy... Ktoś chętny?? Najblizszy weekend mam wolny więc zarwanie nocy mile widziane... W dzień gorzej gdyż trzeba się żoną zajmować... Wstępnie w świecie gry będę od jutra od godziny 23 do zapewne rana (lub momentu padnięcia na pysk)... psn id widzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro premiera... "Czy ty też będziesz posiadał swoją kopię borderland2??" tak??... Jak najbardziej zapraszam do wspólnego przemierzania Pandory... Ostrzegam że za pierwszym razem znikam w świecie gry i wnikam totalnie liżąc każdy punkt mapy... Ktoś chętny?? Najblizszy weekend mam wolny więc zarwanie nocy mile widziane... W dzień gorzej gdyż trzeba się żoną zajmować... Wstępnie w świecie gry będę od jutra od godziny 23 do zapewne rana (lub momentu padnięcia na pysk)... psn id widzicie.

Cześć!

Jestem chętny do grania mam hedseta. Informacyjnie. W pierwszej części wykonałem wszystkie zadania na kazdym poziomie trudnosci + wszystkie dodatki, ponadto wykonałem wszystkie zadania zwiazane z ulepszeniem broni. Łaczny czas gry w pierwczą cześć 500h + . Tak więc druga część będzie jeszcze lepsza. zadziałać możemy już dziś wieczorem. nick mlody2k5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dodam, jeżeli dziś kurier nie da dupy :( to pogramy (bo się okazało że i tak może być...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam... nikt nie jest chetny?? jako że dziś praca 12 godzin, tak samo jutro, za to poniedziałek wolny zapraszam chętnych na niedzielne zarywanie nocy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pogram na średnim LVLu, sam posiadam Zero - sniper z zakusami killbillowymi :devil: (jak na razie lvl 18 - przed 2 Sanctuary)

Co do dostępności, to po g. 18, oprócz weekendów, no jeszcze niedziela wchodzi w grę :]

Headset jest, łącze >20Mb/2Mb [psn_id: Laptok]

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez chetnie pogram lvl mam dosc niski i jestem na samym poczatku. Niestety w tygodniu mam czas dopiero po 18 gdyz dlugo praceuje w sobote rowniez. Jesli znajdzie sie ktos chtny zapraszam.

PSN: kaniutek

PS. Posiadam headset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie z kims pogram, jako iz jakas czesc graczy ma teraz dni wolne, a swoja kopie Bordera 2 zakupilem niedawno :) Headsetu nie posiadam, zawsze pozostaje czy to pisanie, czy mozliwie skype. Wiec jesli ktos chce przejsc Bordera 2 jeszcze raz, czy moze po raz pierwszy od poczatku z kims w co op , to dodawajcie : SiDoR23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gunzerker -42lvl, do zrobienia parę trofeów w co-opie i nie tylko. Headset jest, najlepiej po 18 w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siren 40 lvl z checia pocisne z kims coopa i wspolnymi silami polvlujemy na ng plus... z headsetem roznie, w zaleznosci od humorow zony... zapraszam serdecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

SZUKAM OSOB/OSOBY DO ZAGRANIA W COOPA W BORDERLANDS 2....

WYMAGANIA:

-PS3

-GRA BORDERLANDS 2

-MIKRO (MOZE BYC KAMERKA USB TO DZIALA JAKO MIKRO)

PISAC SWOJE NICKI W KOMENTARZACH

PS. MAM 14 LAT

PS.2. MOJ NICK krzys123106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś scalił temat, nie będzie ściany płaczu. :(

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co lepsze: "Wymagania", wiek czy nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spelniam wszystkie wymagania oprocz tego ze sprzedalem juz swoje borderlands 2, czy mimo to moge sie przylaczyc do was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie...dzisiaj od około 23-24 zaczynam grać w Bordera 2 i jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam...nie mam wymagań jak pewien osobnik kilka postów wyżej więc nie bójcie się że bez posiadania pralki,zmywarki i lokówki nie pogracie ze mną...

Jak ktoś ma HS'a to spoko, pewnie się przyda...sam też posiadam HS'a ale będę mógł dzisiaj tylko nasłuchiwać jak coś...

Każdy chętny niech pisze tutaj lub na moj PSNiD...

EDIT: aaaa tak...mogę grać w podstawkę i piracki dodatek :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Trace, zapisz sobie mój psnid... ;d Gramy dzisiaj i nie ma, że boli (ja wczoraj już grę sam, przeszedłem) 31 poziom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dopisuję. Wrócę z pracy to wyślę zaproszenie do znajomych.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Salwik92 A dodatek już pokonałeś ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Salwik92 A dodatek już pokonałeś ?

Dodatek też :D w sensie merytorycznym tylko wątek główny, jeszcze tam sporo misji pobocznych mi zostało ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak coś to 23-24 ( akurat wróce z pracy ) wypatrujcie mnie na PSN i wchodzcie do mnie na Borderach 2 :) skopiemy tyłek "Przystojnemu Jackowi" XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pomocy do zrobienia Friendship Rules. Dopiero zaczynam przygodę z B2, mam 6lv.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do Salwki92 on codziennie gra...ja chwilowo jestem bez neta ( dobrego neta, ponieważ teraz siedzę na wtykaczu )...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pomocy do zrobienia Friendship Rules. Dopiero zaczynam przygodę z B2, mam 6lv.

Mogę pograć :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×