Skocz do zawartości
pablos_83

Grand Theft Auto Ill (Ps2)

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kupuję :) bez żadnego zastanowienia - biorę w ciemno (GTA III ulubiona część z całej serii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co, jak słaba to nie kupisz? zawiode Cie - gra niestety nie była konwertowana do HD :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko małe.

Gram sobie na telewizorze LCD o proporcjach obrazu 16:9 (widescreen). GTAIII na PS2 obsługiwało widescreen. Na PS3 niestety jak sobie w opcjach gry włączę widescreen, to wszystko wygląda po staremu. Nadal mam na środku ekranu widok gry w proporcjach obrazu 4:3 i wielkie czarne pasy po bokach. Da się jakoś zrobić żeby to działało, czy ta opcja to pozostałość po oryginalnej wersji z PS2 i na PS3 nie zadziała? Byłoby to trochę nie fair gdyby nie działało.

Edit.

Już naprawiłem. Jakby ktoś miał podobny problem, to oto rozwiązanie:

Nie wystarczy włączyć tryb widescreen w opcjach GTAIII. Trzeba jeszcze w opcjach emulatora (po wciśnięciu PS Button) wejść w "Inne ustawienia" i ustawić "tryb ekranu" na "Wy."

Naprawdę jestem zaskoczony jak fajna to gra nadal. Nawet grafika wydaje mi się estetyczniejsza niż na PC. Takie fajniejsze kolory i jak się ustawi grę na tryb panoramiczny i włączy wygładzanie, to wygląda porządnie. Minusem są wyraźne spadki płynności podczas deszczu i czasami podczas mgły.

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×